|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   "piknik poroka"
25.3.2008 15:20:01   
Anonimen
Zanimajo me izkušnje tistih ki ste imeli po poroki piknik.
Midva se imava sicer namen med tednom poročit samo v ožjem družinskem krogu, čez vikend bi pa naredila piknik za žlahto in prijatelje.

Zanima me kako ste izbrale prostor za piknik?
Koliko povabljenih ste imele? Pri nama jih bo tam okol 150user posted image
A ste imele na pikniku koga ki vam je pekel, stregel....? Kako ste jih našle? ŠŠ?
Je potrebno poslati vabila ljudem če jih vabiš samo na piknik, ne pa na uraden del poroke? In kako naj bi to vabilo izgledalouser posted image
Koliko približno naj bi računala € na osebo? Je 20€ na osebo+stroški strežbe+najem prostora dovolj?
Ste imele tista darilca ki jih običajno svatom talajo? Je čudno če jih nimaš? Ker midva bi res čist neformalno to izpeljala.

Pa zanima me kako so ljudje reagirali na to da niste imele "običajne" poroke ampak pač piknik?user posted image

Hvala za odgovore, če so bo kateri dalouser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 15:31:08   
Anonimen
20€ te pride samo normalen menu v gostilni, to je minimalna cena na osebo. Stroški strežbe na piknik varjanti za 150 ljudi računaj, koliko oseb bo streglo, kdo so to in kaj delajo. So to ljudje samo za hrano, za pijačo?...

Pri nas bo to za cca. 200 ljudi posebna ekipa, nekaj hrane bo narejene od doma, nekaj bodo spekli ljudje, ki bodo plačani zato...ker ne bo poroka v smislu gostilniškega kravala, bo ta poroka vseeno stala več kot 6.000€. Posebej bo plačan najem bišteka in kozarcev, krožnikov...nihče si na takih dogodkih ne želi jesti in piti iz plastike. To potegne za sabo pomivalce in brisalce posode.

Sicer je pa vse odvisno od želje tistih, ki se poročijo in sprejem gostov, kakšni so po naravi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 15:43:53   
Anonimen
Mišljen je čist preprost piknik, gostje niso zahtevni, večina so itak mladi ljudje. Žlahte je za vzorec. Niso zahtevni v glavnem.
Namen je bil vzet dva da pečeta in za kkšng golaž al pa kej podobnga. Nekaj hrane bo tud od doma. Pa nekaj študentk ki bi stregle pijačo in hrano. Aja pa verjetno kkšnga za muzko. Je pa tukaj kar nekaj otrok k ne bodo glih pojedl ne vem kaj pa popiluser posted image .
Za kozarce pa bištek pa nism pomislila da bi imel kdo kaj proti plastikiuser posted image  Hm....no, pa mam še en problem večuser posted image .
Ma sej pol me cenej pride da gostilno najamemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 15:53:57   
želva
Jaz sem tu rekla,če se kdaj bom, se bom v piknik stilu, tako dauser posted image . In če bi se, bi čimmanj komplicirala.pa itak, da plastika, sej bo piknik, a ne!Najdeš enga ali dva da pečeta čevapčice ali karkoli že, lahko tud kakšnega prijatelja prostovoljca zadolžiš, ki v tem uživa(jaz za našga fotra vem, da bi cel dan in noč peku, čeprav bi se jaz ženila, ker mu je to ful lušt), pa tri študentke suniš v kakšnem kafiču, jim plačaš 5 eur na uro in je.Pecivo sami spečete, mal prosite tete in babice, prijatelje.Ostane vama samo še meso in pijača, pa najem koče, ki je običajno tam okol 100 eur na dan(vsaj pri nas).Men se zdi to ful lušna vrjanta.Cenovno je pa vrjetno tam tam z gostilno, pa še nič ti ni treba pospravljat v gostilni.
Pa če bo piknik, pa za tista darilca kar čepavčiče za domov zapakirajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 15:59:03   
Anonimen
In če bi se, bi čimmanj komplicirala.pa itak, da plastika, sej bo piknik, a ne!Najdeš enga ali dva da pečeta čevapčice ali karkoli že, lahko tud kakšnega prijatelja prostovoljca zadolžiš, ki v tem uživa(jaz za našga fotra vem, da bi cel dan in noč peku, čeprav bi se jaz ženila, ker mu je to ful lušt), pa tri študentke suniš v kakšnem kafiču, jim plačaš 5 eur na uro in je.Pecivo sami spečete, mal prosite tete in babice, prijatelje.Ostane vama samo še meso in pijača, pa najem koče, ki je običajno tam okol 100 eur na dan(vsaj pri nas).Men se zdi to ful lušna vrjanta.Cenovno je pa vrjetno tam tam z gostilno, pa še nič ti ni treba pospravljat v gostilni.
Pa če bo piknik, pa za tista darilca kar čepavčiče za domov zapakiraj


Tako sva mislna jauser posted image .....no edin čvapčičev jim pa res ne bom dajala za domovuser posted image

Pač čist tko neformalno. Nimava glih zategnjene "visoke" družbe. Večinoma so to najini prijatelji, bratranci in sestrične.....pa 20 starejših(no tam okol 50 let) žlahtovcev. Vse ostalo so prijatelji in njihovi otroci.

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 16:02:15   
bučkabb
no jaz tud pravim da bo moja poroka zgledala nekako tako, sam da bo resnično samo piknik.

najela bi piknik prostor, ki jih oddajajo v najem ob kakšnih športnih igriščih, al pa na kakšni lovski koči, skratka čist v naravi. z kelnarji in z beštekom se ne bi obremenjevala. najela bi samo ene 2-3 osebe za pečt, postrežba bi bila v stilu ruskega bifeja, skratka vsak vzame zase, določila bi ene dve osebe, mogoče kr iz povabljenih( no če ne gre drugač bi tud te dve osebe najela) da bi ludi spodbujale k temu da si postrežejo in mogoče kaj majhnega tud pomagale postreči. skratka brez kompliciranja in študiranja na to da je ta piknik zaradi tega ker sma se poročila in je to nekaj posebnega. namen piknika je da se bi žlahta in kolegi družili in poveselili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 16:33:14   
FLASK_A
Tu si mal poglej: http://www.catering.si/ponudba-86_121.html

Pa ni reklama, sam ena ideja... Pa imaš za vse poskrbljeno.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 16:33:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Zanimajo me izkušnje tistih ki ste imeli po poroki piknik.
Midva se imava sicer namen med tednom poročit samo v ožjem družinskem krogu, čez vikend bi pa naredila piknik za žlahto in prijatelje.

Zanima me kako ste izbrale prostor za piknik?
Koliko povabljenih ste imele? Pri nama jih bo tam okol 150user posted image
A ste imele na pikniku koga ki vam je pekel, stregel....? Kako ste jih našle? ŠŠ?
Je potrebno poslati vabila ljudem če jih vabiš samo na piknik, ne pa na uraden del poroke? In kako naj bi to vabilo izgledalouser posted image
Koliko približno naj bi računala € na osebo? Je 20€ na osebo+stroški strežbe+najem prostora dovolj?
Ste imele tista darilca ki jih običajno svatom talajo? Je čudno če jih nimaš? Ker midva bi res čist neformalno to izpeljala.

Pa zanima me kako so ljudje reagirali na to da niste imele "običajne" poroke ampak pač piknik?user posted image

Hvala za odgovore, če so bo kateri dalouser posted image


Pr nama so ljudje full kulsko odreagiral.. user posted image  Ker gre vsak raje na piknik v kratkih hlacas in sandalih al pa se to ne... kot v kravati in cevljih v gostilno!!user posted image  Tko da to je ze zmenjen..

Prostora midva ne bova najela, ker mava vikend v naravi, kjer je idealen plac za piknike. Sva ga enga enkrat ze imela in je blo prfektno.. user posted image

Za pect ljudi ze imava, za strezbo pa jih ne bova imela, ker bo to res piknik v pravem pomenu, kar pomeni: da si vsak vzame sam kar si zeli. Bo pa seveda bufejska miza, kjer bo vsa pijaca in jedaca.. user posted image

Za ansambel se nisva cist ziher. Obstaja opcija, da celo vzameva nekoga, ki bi mal v zivo spilu.. enga harmonikasa ze mava, katerega so nama zrihtali kolegi - kao za darilo.. user posted image  

Za vabila se ne vem.. ampak po vsej verjetnosti bojo kr ustna. Zna se zgodit, da jih bova celo osebno nesla, ampak neki ciiiiiist simpl, glih tok da z rok dava in kjer bo naveden datum. Kraj pa itak vsi poznajo.. user posted image  Ampak bo mogoce tud napisan zraven..

Povabljeni bojo samo in zgolj prijatelji. Druzino bova peljala na kosilo in se to le ozje clane druzine. Torej ocete in mame in sestre in brate..user posted image  Z ostalimi pa itak nimava glih ne vem kolk stikov.. On sploh ne, moji so pa full delc, z enimi pa tud jaz nimam stikov..

Torej bo vsega skupi mogoce ene 20-30 prijateljev.. Mogoce kaksen vec.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 17:38:45   
Anonimen
Mi smo bili na takem "porocnem" pikniku od bratranca in njegove zene, pol leta po poroki in je bilo mal brezveze. Sicer vsak po svoje, ampak kaj pa vem. Imela sta pa nekje od Kranja mal naprej, prostor sicer ful lep, pa pinkponk miza in igrisce za odbojko, pa kuhar je spekel ful razlicnih vrst mesa, se mi zdi. Meni sportno udejstvovanje lih ne pase na poroko, no user posted image

Po drugi strani je pa to njuna odlocitev, jaz se nisem kaj dosti obremenjevala, ker mi je to mimo, mati je bila pa cisto prec.

Sta pa imela in familijo in prijatelje, koliko nas je bilo, se pa ne spomnem, samo vem da mi je pes usel in da sem se imela fajn user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 17:41:41   
Anonimen
Aja, smo pa imeli plasticne kroznike in pribor - halo, saj to je piknik! Si ne predstavljam na pikniku jest s pravim priborom in iz pravih kroznikov, ravno to je car in point piknika.

Darila sta pa podarjala ene cebulice, za posadit. Kaj je bilo gor napisano, se pa ne spomnim. Pa mislim, da je bil se celo loncek, nisem pa ziher.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 18:12:03   
tikatoka
Midva z mojim sva imela piknik varijanto, sicer v prostoru, ki ni najbolj primeren za piknike, ampak glede na letni čas nisva mogla bit prepričana kakšno bo vreme, no pa saj konec koncev piknik prostor niti ni tak problem.
Za hrano sva se dogovorila z mesarjem, ki pa ima podobno kot kakšen catering samo midva sva prišla skozi veliko ceneje. Poskrbljeno je bilo od hrane, tistega ki je pekel, do krožnikov in pribora ( plastično seveda, oz. tiste ki so kao mal lepši iz stiroporja), do kruha, raznih narezanih stvari (zelenjava) ma do zobotrebcev.
Vse skupaj naju je z delom dveh kuharjev dve leti nazaj prišlo mislim da okrog 150.000 bivših SIT.
Če te bo zanimalo še kaj ti z veseljem odgovorim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: "piknik poroka"
25.3.2008 18:37:45   
tikatoka
Aha pozabila sem omenit da je bilo cca 100 oseb, kar je zelo pomemben podatek.

(odgovor članu tikatoka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 6:58:12   
TONČI.
Če se poročim bom imela ravno tako. Poroko in en piknik. Je imel tako bratranc in je bilo majka. Pa smo pili iz plastičnih lončkov, krožnikov,.........

Ravno v tem je čar. Da ni vse tako tipi top in da je preprosto. Pa šport, badbinton, nogomet, frizbi,........ ne morš verjet kako se tete in strici sprostijo ob tem. Res cel dan žurka, kakršne v gostilni ne moreš pričarat. Tko sprošen je vse skupaj, če je le preprosto. Zame je piknik, pečenje, sedenje na travi,igranje ..............

Postrežite si pa tko, da vsak vzame sam kar si želi. Sam si naj natoči pijačo, vzame za jest,....... Kot banket, sam da si tle vzameš sam in da je fensy. Jaz bi prej najela enga da mi na kraju samem peče. Al si pa sposodite ta velik žar, da je hitrej. Golaž je pa tud super izbira

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:24:49   
April
Vabila. Nekaj v tem smislu:
Dragi prijatelji
                                     Tako sva se odločila, da v sredo bova v zakonski jarem skočila, se drug drugega naužila in se potem kot žena in mož na soboto, 18.1. z vami poveselila.  Žur bo na vikendu...
 
 
ali
 
 
"Vzameš? Vzamem." Skozi to formalnost bova šla v sredo, pravi žur bo pa v soboto, ko vas vabiva, da naju podprete in se z nama veselite na pravem poletnem pikniku.
 
ali
 
 
A vas zanima, kakšna sva v vlogi moža in žene? Sigurno super, zato sva se odločila, da se na hitro poročiva, par dni prespiva in vam v soboto na pikniku en fajn žur prirediva.
 
nekaj v tem stilu, ker če ni poroka glih običajna, tipično slovenska, morajo tud vabila bit mal drugačnauser posted image
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:28:53   
April
Poročni piknik, po mojem okusu, bi bil pa brez športnih aktivnosti.user posted image  Najela bi en plac, cathering, da se mi e bi blo treba s futrom ukvarjat,  samopostrežba in dobro muzko. Koliko dnarja pa nameravaš zapravit?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:38:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: April

Vabila. Nekaj v tem smislu:
Dragi prijatelji
                                     Tako sva se odločila, da v sredo bova v zakonski jarem skočila, se drug drugega naužila in se potem kot žena in mož na soboto, 18.1. z vami poveselila.  Žur bo na vikendu...
 
 
ali
 
 
"Vzameš? Vzamem." Skozi to formalnost bova šla v sredo, pravi žur bo pa v soboto, ko vas vabiva, da naju podprete in se z nama veselite na pravem poletnem pikniku.
 
ali
 
 
A vas zanima, kakšna sva v vlogi moža in žene? Sigurno super, zato sva se odločila, da se na hitro poročiva, par dni prespiva in vam v soboto na pikniku en fajn žur prirediva.
 
nekaj v tem stilu, ker če ni poroka glih običajna, tipično slovenska, morajo tud vabila bit mal drugačnauser posted image
 



user posted image Ful dobro, čist v mojem stilu, sam da nimam talenta za kej tacga skupej spravtuser posted image

Res ful dobrouser posted image


Računala sva da bi za piknik, približno 150ljudi(vmes tudi dosti otrok), zapravila tam do 4.000€ maksimalno. Plac že vem da bo 100€. Pa pecivo in solate bomo sami naredili, tko da to nism tukej not štela. Aja, muzka bo pa en cajt v živo ker bo njegov prijatelj s skupino igral(to ne bo nič stalo ker je darilo), pol pa pač po stolpu, zvočnike bo dal moj brat ki jih sposoja že tko za žure.
Drugač pa pospešeno šparava, tko da če bo kej več tudi ne bomo lačni.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 26.3.2008 13:40:30 >

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:41:13   
Anonimen
A ti se mislš žent al kva? Oz. možit? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:42:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

A ti se mislš žent al kva? Oz. možit? user posted image


Ja. Poletuser posted image .
Moja mami se je kar sesedla, pol je pa pol ure momljala da itak že skrajni cajt, po 11letihuser posted image
Stara mama je pa rekla da super, da nej ne čakava več dost cajta da se ne bova kje naveličala en druzgauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:44:54   
Anonimen
Ti mater... ja, no... ČESTITAM! user posted image

Če si nauš premislila do poletja, valda. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:49:25   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: April

Vabila. Nekaj v tem smislu:
Dragi prijatelji
                                     Tako sva se odločila, da v sredo bova v zakonski jarem skočila, se drug drugega naužila in se potem kot žena in mož na soboto, 18.1. z vami poveselila.  Žur bo na vikendu...
 
 
ali
 
 
"Vzameš? Vzamem." Skozi to formalnost bova šla v sredo, pravi žur bo pa v soboto, ko vas vabiva, da naju podprete in se z nama veselite na pravem poletnem pikniku.
 
ali
 
 
A vas zanima, kakšna sva v vlogi moža in žene? Sigurno super, zato sva se odločila, da se na hitro poročiva, par dni prespiva in vam v soboto na pikniku en fajn žur prirediva.
 
nekaj v tem stilu, ker če ni poroka glih običajna, tipično slovenska, morajo tud vabila bit mal drugačnauser posted image
 




Oooo hudo!!!! Super ideja za najine kolege!!!!user posted image user posted image user posted image  Ups.. prjatle no.. user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:53:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Ti mater... ja, no... ČESTITAM! user posted image

Če si nauš premislila do poletja, valda. user posted image


Hvalauser posted image

Ne bom si premislna, takih k je moj ne delajo več. Nism neumna da ga iz rok spustimuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: "piknik poroka"
26.3.2008 13:54:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
takih k je moj ne delajo več.

Takih, k je moj, tut ne. Na srečo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: "piknik poroka"
5.5.2008 12:35:43   
P*****
Da ne odpiram nove teme... A za "piknik poroke" ste dobile enakovredna darila oz. kaj ste dobile? Nimam nobene idejeuser posted image  in tudi nič nam niso namignili kaj potrebujejo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: "piknik poroka"
5.5.2008 13:10:47   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: P*****

Da ne odpiram nove teme... A za "piknik poroke" ste dobile enakovredna darila oz. kaj ste dobile? Nimam nobene idejeuser posted image  in tudi nič nam niso namignili kaj potrebujejo..


Midva sva rekla da NIC. Ampak ker se vsi bunijo in hocjo neki prnest, bova rekla, naj ce ze tooook vztrajajo, namest da kej kupjo, da bova bl vesela kuverte.user posted image  Enim sva to ze rekla in so se bl veseli, ker jim ni treba tuhtat kaj bi...

(odgovor članu P*****)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: "piknik poroka"
5.5.2008 14:30:44   
P*****
Koliko se pa daje za take priložnosti? Zdaj sem malo pobrskala po starih temah in par idej za darila je kar izvirnih, res nimam pojmauser posted image
Česa bi bile vesele, če ne bi dobile denarja?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?