|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot pred ...
21.11.2007 12:30:30   
Mesečnica
Ja, žal sem bila precej šivana user posted image . Šivi so sem kar dolgo celili in normalno sem sedela šele kakšen mesec po porodu. Zdaj je od poroda minilo že skoraj pol leta, a imam pri seksu še vedno težave. Oba z možem imava občutek, da je vse skupaj (vhod v nožnico in tudi nožnica) veliko ožje, kot je bilo prej. Brez velike količine lubrikanta sploh ne gre, pa še tako je na začetku odnos malo boleč.

Kakšne so pa vaše izkušnje? Kdaj so bolečine povsem minile (če sploh) oz. kdaj je bil seks končno spet tak kot pred porodom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 12:37:43   
Nenya
Men so šivali presredek, ravno tako en mesec nisem mogla sedet in ravno tako je bilo vse ful tesno, mislim da se je nekje po devetih mesecih že mal normaliziralo, vsekakor priporočam lubrikant in pa kar se le da (če maš user posted image verjetno ni veliko časa) predigre.

Moram reči, da je bil po slabem letu seks še boljši kot pred porodom.

Pogum, vse se zaceli in ponovno prilagodi.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 12:44:06   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

Men so šivali presredek, ravno tako en mesec nisem mogla sedet in ravno tako je bilo vse ful tesno, mislim da se je nekje po devetih mesecih že mal normaliziralo, vsekakor priporočam lubrikant in pa kar se le da (če maš user posted image verjetno ni veliko časa) predigre.

Moram reči, da je bil po slabem letu seks še boljši kot pred porodom.

Pogum, vse se zaceli in ponovno prilagodi.


Ja, upam, da bo pri meni tudi tako user posted image .

Že tako je zoprno, ker ti ob vsem delu, ki ga imaš z user posted image , libido kar upade, ko pa te končno spet na polno zagrabi, se spraviš k stvari in ni tako, kot si bil navajen user posted image . Včasih imam občutek, kot da so mi deviško kožico nazaj prišili user posted image .

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 13:27:37   
Petraa
Sem imela epizotemijo ,pa sva imela spolne odnose nekje po 1 mesecu

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 13:35:25   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

Sem imela epizotemijo ,pa sva imela spolne odnose nekje po 1 mesecu


Koliko pa si bila šivana? Jaz sem imela šivan maternični vrat, dolg prerez presredka, pa še strganino presredka (žal je imel user posted image tako veliko glavo, da sam prerez presredka ni bi dovolj). Res veliko področje, ki je bilo šivano user posted image . Kot sem že rekla, sem po 1 mesecu komaj lahko normalno sedela, s spolnimi odnosi sva poskusila po 8 tednih, pa ni šlo; uspelo nama je šele 11 tednov po porodu.

Kakšne izkušnje imate tiste, ki ste bile tudi veliko šivane?

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 13:36:35   
nuala
Po prvem porodu je bilo kar hitro ok ( manj kot 6 mesecev ), po drugem pa je trajalo več kot eno leto, da me ni nič več bolelo.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 13:44:56   
jazz
Eto, jaz sem tudi imela prerez presredka, ob strani raztrganino in še notri šivanje. Poskusila sva ene dvakrat po dobrih 14 dneh, pa nikakor ni šlo. Potem po kakšnem mesecu je steklo kot je treba AMPAK moja nikakor noče bit vsaj približno takšna kot prej. Želim si bit ožja, pa noben kegl tega nazaj ne spravi!!!!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 15:19:12   
Pikca
ta prvič je pri meni tudi trajalo ene 9 mes., da je bilo spet kot prej, ta drugič sem bila tudi šivana, pa nobenih problemov

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 16:39:01   
*anč*
oj!

imela sem en notranji šivček in precej prerezan presredek, tko da sm jst tut šele normalno sedela po 1 mesecu.

na začetku so bili spolni odnosi boleči in precej suho je blo vse skupaj ... tko da sm uporabljala lubrikant, po par mesecih se je pa vse znormaliziralo in je zdej tko ko prej, no ja mal širše user posted image .



_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
21.11.2007 18:36:09   
*tajda*
Tud jst sem imela prerez presredka,šivi so me nehali boleti po 14 dneh,trenutno sploh nevem da bi bila kaj šivana,sem imela pa ful dolgo čisčo in ko jo je bilo konec sem že dobila tardečo in ko bo te konec bomo spetuser posted image in me je kar malo strah kako bouser posted image

(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 11:13:24   
ašun
Ja sex je kar malo neprijeten. Vse je suho. Zanima me, katere lubrikate uporabljate? Jaz imam od durexa Play.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 17:19:03   
novakatja
Jaz sem danes točno 7 teden po porodu in sem tudi bila šivana, pa ogromno podpludbo sem imela od pritiska glavice na presredek. Na vizitah v P jih je kar vrglo ob pogledu med moje noge. Res je bil krasen občutek. user posted image Popravilo se je v 14 dneh, da sem lahko sedela. Pri prvem seksu po 5 tednih sem ravno tako imela občutek, da so me skupaj zašili, pa je moja G na prgledu ta teden rekla, da imam en šiv res visoko gor, da je malo ožji vhod. Dobila sem eno kremo na recept ter navodila, da si moram s prstom raztegovat ta šiv čimvečkrat na dan. Baje da pomaga. Cel žur!!! user posted image

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 17:28:12   
Petraa
epiziotemija je ko ti pri  robu vulve in s kirurškimi škarjami naredi od 3 do 6 cm dolg rez.Nisem nič čutila in me šivi niso nič boleli.takoj sem lahko sedela,čepela,skakalauser posted image kaj hočeš sem delala-res.
sem imela ogromno šivov
 

(odgovor članu novakatja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 18:33:29   
nerka
ja js sm bla tud full sivana.. bla bla bla.. kar se tice seksa pa mene tud se zdej po pol leta boli..pa sm sla k G in mi je rekla da ma mal noznico vneto in da me zarad tega boli... tko da nevem, bols it k G,,, kot pa trpet bolece odnose,,,

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 19:48:06   
jinksy
Tud jaz sem bila ful šivana in me zdaj na eni strani med odnosom prav zateguje in je zlo boleče. V bistvu je tak kot da bi blo zdaj manj kože kot prej in je vse bolj napeto. Tud sama se sprašujem, če bo kdaj sploh še tako kot je bilo pred porodom, ker zdaj sploh ni užitka ampak bolj trpljenjeuser posted image .

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 19:51:50   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Mesečnica

Včasih imam občutek, kot da so mi deviško kožico nazaj prišili user posted image .


hehe meni pa še rit, ker nisem mogla kakat normalno user posted image

Drugače pa, da je bilo res vse kot včasih, je bilo ene 5-6 mesecev po porodu.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 22:07:04   
Mesečnica
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

epiziotemija je ko ti pri  robu vulve in s kirurškimi škarjami naredi od 3 do 6 cm dolg rez.Nisem nič čutila in me šivi niso nič boleli.takoj sem lahko sedela,čepela,skakalauser posted image kaj hočeš sem delala-res.
sem imela ogromno šivov
 


Ja, saj se razumeva glede epiziotomije - kot sem rekla, sem jo tudi jaz imela (prerezan presredek), a žal ni bilo dosti, me je mali z glavico še dodatno raztrgal user posted image .

Imaš pa srečo, da te šivi niso nič boleli user posted image .

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
22.11.2007 22:12:36   
Mesečnica
Punce, hvala za vaše izkušnje. Vsem, ki ste še na istem kot jaz (bolečine user posted image ), želim, da bi se stanje čim prej popravilo in boste lahko normalno user posted image .

P.S. Jaz imam še dodaten problem: moj user posted image je nadpovprečno obdarjen - ne vem, zakaj moškim to toliko pomeni, jaz vedno bolj ugotavljam, da je to bolj user posted image kot pa darilo z neba user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
23.11.2007 23:43:38   
kety99
Oba z možem imava občutek, da je vse skupaj (vhod v nožnico in tudi nožnica) veliko ožje, kot je bilo prej. Brez velike količine lubrikanta sploh ne gre, pa še tako je na začetku odnos malo boleč.


Pri nama se dogaja isto! Pa sem 4,5 mesece po porodu...še čakam na dan D, ko bo vse isto, kot je bilo nekoč! Tudi jaz sem imela notranje in zunanje šive.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
24.11.2007 10:56:50   
*tajda*
No mismo že prvič po porodu in moram povedat da sem bila ful presenečena,bilo je isto kot pred nosečnostjouser posted image ,upam da se nisem prekmalu pohvalilauser posted image

(odgovor članu kety99)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
24.11.2007 13:04:48   
Laubica
P.S. Jaz imam še dodaten problem: moj je nadpovprečno obdarjen - ne vem, zakaj moškim to toliko pomeni, jaz vedno bolj ugotavljam, da je to bolj kot pa darilo z neba .

Se kar podpišem pod touser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
26.11.2007 9:21:03   
lencyyy
IZVIRNO SPOROČILO: že 35

P.S. Jaz imam še dodaten problem: moj je nadpovprečno obdarjen - ne vem, zakaj moškim to toliko pomeni, jaz vedno bolj ugotavljam, da je to bolj kot pa darilo z neba .


Tudi jaz se podbišem pod tole izjavo,midva sva prvič probala po 6ih tednih,grozauser posted image ,zej pa morem rečt da od takrat sva včeraj prvič,no pa je blo sicerkar boleče ampak se je pol nekako ulavfalo,glih za uživat tko kot pred porodam  ni bilo ja,ampak upam da počasi se bo uredilo.Sem se pa že kr malo ustrašla ker mi pa sploh ni bilo,če je bila le varianta sem se kr zmuznila,kar kocine so se mi postavile pokonci ko sva se zgovarjala o tem,tko da tud upam da se bo sama želja po tem kmalu vrnila na stare tireuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
23.12.2007 16:31:17   
lilprincess
Jaz sem imela veliko šivov, ki so še šli narazen ampak se je stanje lepo normaliziralo že 18 dn po porodu. 20 dan sva probala, ker tudi čišče ni več, pa je na začetku čisto malo bolelo, potem pa je blo ok.

(odgovor članu lencyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
28.12.2007 9:23:53   
Ajvy
ko je dala G svoj blagoslov.....itak pa mi prej niti na pamet ni prišlo, ker me je tak bolelo

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu lilprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Če ste bile šivane - kdaj spet seks kot p...
28.12.2007 15:54:09   
neisha80
4 tedne po porodu

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?