|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čep
21.5.2007 22:24:38   
zana21
Punce ali je pri vas bil čep ko se vam je odluščil vmes kaj krvav ali samo sluzast kot smrkelj?
Aja čakamo pa user posted image  ,ki naj bi prisla 27.6.,po uz do danes težka 2500g,lazni popadki pa vsaj trikrat na dan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čep
21.5.2007 22:42:50   
Maxica
Čep je bil pri meni kar ene tri dni, od nekako torka popoldne, rodila sem pa v petek ponoči (prva nosečnost). Je bilo pa res ogromno ogromno sluzi, tu pa tam, ampak redko pa je bila kakšna krvava nitka, ma zanemarljivo malo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu zana21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čep
22.5.2007 7:46:34   
Anonimen
Jaz se tudi sprašujem, če bom vedela kdaj it. Skoz gledam, če bo slučajno kaj krvi ali vsaj kak meni neznan izcedek. Je res zoprno za prvič. Imam pa še 11 dni user posted image .Danes ponoči me je user posted image tako brcal oziroma tiščal v mehur, da sem mislila, da se bom vsak čas polulala user posted image .
No skratka jaz čakam na presenečenje, me pa res daje en strah, da ne bi prepozno urgirala.


(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čep
22.5.2007 13:08:30   
lunca2
Tudi mene je strah, da ne bom vedela kdaj iti in kakšni so pravi popadki, kdaj odteče voda kakšne barve je, ter ta čepuser posted image
Tudi jaz sem user posted image prvič. Sedaj sem v 35 tednu. Upam, da bom šla pravi čas na pot v porodnišnico.

< Sporočilo je popravil lunca2 -- 22.5.2007 13:09:17 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čep
22.5.2007 13:18:44   
NRMM
Pri meni je čep zgledal sluzast,zelenkasto rjave barve in tu pa tam malo krvi.Luščil se je pa 3 dni,po 3 dneh mi je pa začela odtekati voda in po začetku odtekanja sem čez 12 ur spoznala svojo pikico user posted image .

Punce nič bat,ko bo prišel čas,boste vse vedele kdaj je potrebno iti v porodnišnico. Popadke težko zgrešiš,ker so nekaj edinstvenega, odtekanje vode pa tudi,ko teče in teče in ne moreš zadržat.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čep
22.5.2007 15:54:19   
lunca2
Veš si lepo tole razložila, zdaj si vsaj znam predtavljati ta čep in odtekanje vode. Hvala za odgovor!user posted image

A popadki zelo bolijo?user posted image


< Sporočilo je popravil lunca2 -- 22.5.2007 15:55:15 >


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čep
22.5.2007 17:07:56   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: lunca2

A popadki zelo bolijo?user posted image



ČEP:
pri meni je bil krvav izcedek - sem takoj vedla kdaj gre zares user posted image

POPADKI:
odvisno od ženske do ženske, meni so bili tisti za rodit precej boleči imela pa sem umetne svojih bolj malo, aja pa naravni porod sem imela brez EA user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čep
22.5.2007 21:30:21   
NRMM
IZVIRNO SPOROČILO: lunca2

A popadki zelo bolijo?user posted image



Če ti po resnici povem mi ni bilo hudega pa čeprav sem rodila s samimi umetnimi popadki+mehčanje MV z roko,pomoč odpiranja babice z roko.Nekak sem te bolečine dala v ozadje ozr.se jih niti ne spomnem.Je pa tako,da so to bolečine,ki v trenutku izginejo,ko je otroček zunaj in verjetno tudi podzavest zbriše kakšen del tega,no vsaj meni je.

Tudi jaz sem rodila brez EA in se zdaj tudi ne bom odločila zanjo.Naj bo vse naravno.


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




ljubosumje
binyy

Ali je vaš partner ljubosumen?

pretirano (10%)

bolano (5%)

sploh ni (23%)

malo (63%)


Število vseh glasov: 250

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!