|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šivalni stroj
14.3.2011 22:23:52   
*laura*
pomoč!!!!user posted image
Se kdo kaj spozna na šivalne stroje? V neckermannu sem zasledila enega, ki se mi zdi kar dober, pa še cena je sprejemljiva (LLoyd cena 69.99€). Je pa full malo podatkov, pa še drugje po spletu ni kaj več zasledit. Če je komu znan ta stroj, naj mi prosim pomagauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 9:02:30   
barika
Kolegica ga ima. Je zadovoljna. stroj ima overlock in "vzvratno šivanje". 

(odgovor članu *laura*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 9:11:05   
*laura*
mogoče veš kako dela luknje za gumbe? piše samodejno. je treba blago obračat?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 10:16:19   
ona
Overlock= stroj,ki samo robi oz. šiva skupaj elastičen materijal in vse ostalo
Šivalni stroj= šiva,robove dela cik cak...

Je treba ločit med temi dvemi pojmi,ker to ni eno in isto.
Gumbnice dela šivalni stroj,overlok jih ne zna user posted image

Če piše,da samodejno dela luknjice za gumbe,potem blaga ni treba obračat,ker naredi luknjico najprej v eno smer,potem pa še v drugouser posted image

(odgovor članu *laura*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 10:39:45   
*laura*
hvala za odgovor. Problem je, da po teh kataloških prodajah je premalo informacij, ki so zelo pomembne, pa še podatkov nimaš kje iskat. zato pa sem se obrnila na forum.user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 12:50:21   
ona
http://www.neckermann.si/si/nm2/tehnika/gospodinjstvo/nhmaschinen/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xNiYmZmhfc2Vjb25kaWQ9c2lfNTQzOTMmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0wJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZm5lY2tlcm1hbm5fc2klMmZzaV9TSSUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX3NpX3NpXzIwMTAlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9zaV9zaV8yMDEwX3NpXzIwMzAlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9zaV9zaV8yMDEwX3NpXzIwMzBfc2lfMjA0NyU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/m-54393/index.html#
Verjetno si imela tale stroj v mislih :)
Tole je čisto normalen šivalni stroj in tam piše,da ima overlock šiv,ampak očitno tej,ki pišejo nimajo pojma o šivanju user posted image
Za overlock šiv je drugačen stroj in dela samo tale šiv,nemogoče je,da ima vse v kombinaciji z šivanjem....
Pri tebi je odvisno za kaj ga boš potrebovala...če se bolj profesionalno ukvarjaš z šivanjem je ta stroj malo prešvoh,ker npr, zadrge na kavbojke na boš zašila z njim ali pa plašča šivala....za kakšne malenksoti je pa ok.
Jaz,ki sem šivilja imam samo za šivat normalen industrijski stroj ki ima samo raven šiv in potem imam takega kot ti misliš nabavit samo za gumbnice delat in zraven imam še en star overlock,da mi tkanino zarobi in odreže stran odvečno blago.
tukaj imaš profesionalne in boljše šivalne stroje:http://si.strima.com/cat/k-2000185/p-313/pg-2/st-1/

(odgovor članu *laura*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 12:51:16   
ona
Uf,kako je napisalo post...

http://www.neckermann.si/si/nm2/tehnika/gospodinjstvo/nhmaschinen/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xNiYmZmhfc2Vjb25kaWQ9c2lfNTQzOTMmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0wJmZoX2xvY2F0aW9uPSUyZiUyZm5lY2tlcm1hbm5fc2klMmZzaV9TSSUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JuZWNrZXJtYW5uX3NpX3NpXzIwMTAlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9zaV9zaV8yMDEwX3NpXzIwMzAlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdibmVja2VybWFubl9zaV9zaV8yMDEwX3NpXzIwMzBfc2lfMjA0NyU3ZCZmaF9yZWZ2aWV3PWxpc3Rlcg==/m-54393/index.html#
Verjetno si imela tale stroj v mislih :)
Tole je čisto normalen šivalni stroj in tam piše,da ima overlock šiv,ampak očitno tej,ki pišejo nimajo pojma o šivanju user posted image
Za overlock šiv je drugačen stroj in dela samo tale šiv,nemogoče je,da ima vse v kombinaciji z šivanjem....
Pri tebi je odvisno za kaj ga boš potrebovala...če se bolj profesionalno ukvarjaš z šivanjem je ta stroj malo prešvoh,ker npr, zadrge na kavbojke na boš zašila z njim ali pa plašča šivala....za kakšne malenksoti je pa ok.
Jaz,ki sem šivilja imam samo za šivat normalen industrijski stroj ki ima samo raven šiv in potem imam takega kot ti misliš nabavit samo za gumbnice delat in zraven imam še en star overlock,da mi tkanino zarobi in odreže stran odvečno blago.
tukaj imaš profesionalne in boljše šivalne stroje:http://si.strima.com/cat/k-2000185/p-313/pg-2/st-1

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 12:51:50   
ona
šivalni stroj

Verjetno si imela tale stroj v mislih :)
Tole je čisto normalen šivalni stroj in tam piše,da ima overlock šiv,ampak očitno tej,ki pišejo nimajo pojma o šivanju user posted image
Za overlock šiv je drugačen stroj in dela samo tale šiv,nemogoče je,da ima vse v kombinaciji z šivanjem....
Pri tebi je odvisno za kaj ga boš potrebovala...če se bolj profesionalno ukvarjaš z šivanjem je ta stroj malo prešvoh,ker npr, zadrge na kavbojke na boš zašila z njim ali pa plašča šivala....za kakšne malenksoti je pa ok.
Jaz,ki sem šivilja imam samo za šivat normalen industrijski stroj ki ima samo raven šiv in potem imam takega kot ti misliš nabavit samo za gumbnice delat in zraven imam še en star overlock,da mi tkanino zarobi in odreže stran odvečno blago.
tukaj imaš profesionalne in boljše šivalne stroje:
http://si.strima.com/cat/k-2000185/p-313/pg-2/st-1

< Sporočilo je popravil ona -- 15.3.2011 12:52:38 >

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 13:17:05   
*laura*
v bistvu pri  hiši mamo profesionalni industrijski stroj in entlarco. Problem je ker na teh strojih ni programa za izdelavo gumbnic brez obračanja blaga. Zdej če gledaš kakega profesionalnega si takoj ob ogromen znesek, še sploh če stroje že maš doma. Tako je padla odločitev, da se vzeme še enega cenejšega bolj za enostavno šivanje.
Ma ti maš prav tega iz neckermanna? Ali maš neko podobno zadevo?

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šivalni stroj
15.3.2011 13:39:50   
ona
A tako potem :)
Jaz imam eno navadno toyoto za gumbnice in je čisto dovolj za to kar jo rabim,tako,da če jo rabite za gumbnice se pa splača tega vzet oz. še lahko kje malo pogledat za kakšnega cenejšega.
Vsi ti novejši stroji delajo gumbnice,da ni potrebno obračat blaga,kar pomeni,da gre gor in dol v enem šusu.

(odgovor članu *laura*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šivalni stroj
24.10.2016 21:56:55   
Veritas_sivanje
dober šivalni stroj

www.sivalni-stroji.si

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?