|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   špinača
6.9.2007 13:52:35   
žan klot
mene pa zanima če lahko dam svojemu sinu ki je star 6 mesecev zmrženo špinačo ali moram kupit pravo?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: špinača
6.9.2007 13:54:48   
blue sky
Jaz kupujem večinoma kar svežo špinačo ali blitvo in jo potem skuham ali pa zmrznjene liste špinače. Se mi zdi sveže pripravljena špinača dosti bolj dobra od tiste zamrznjene.

(odgovor članu žan klot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: špinača
6.9.2007 14:01:57   
žan klot
hvala za odgovor.a dodaš ša kaj špinači?na primer kislo smetano?

(odgovor članu žan klot)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: špinača
6.9.2007 14:05:19   
blue sky
Ne, še ne uvajam mlečnih izdelkov. Špinači dodam samo ščepec soli in malo mleka (Novalac).

(odgovor članu žan klot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: špinača
6.9.2007 15:25:17   
Naja30
Jaz sem ji dala tudi že zamrznjeno. Dodala tudi kislo smetano, ker že je ml. izdelke. Pa malo soli in to je to.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: špinača
6.9.2007 19:42:42   
miska2004
Jaz sem tudi že deala zmrznjeno. Pa kislo smetano in margarinco, ker že oboje prenašamouser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: špinača
7.9.2007 10:47:43   
livia
Jaz sem pristaš sveže, poznam pa veliko mamic, ki jim dajejo zmrznjeno. Kot si navajena, tako naredi.
Meni osebno je zmrznjena brez okusa. Jaz sem ji kupila svežo, jo skuhala in pripravila kot je treba ter dala zmrznit v lončke ali pa ledene kocke.

(odgovor članu žan klot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: špinača
7.9.2007 11:04:03   
SPOKEC
naša bo stara 7 mesecev, pa ji dam za jesti kremno pasirano špinačo. pa tudi v pire krompir ji dam malo kisle smetane, pa čeprav še nismo probali kaj drugega mlečnega

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?