|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želim si sexati z žensko
6.2.2006 14:21:12   
Anonimen
Pozdravljeni,

kakšna tema, a ne? No mene tole muči že lep čas in ne gre in ne gre mi z glave. Pa se že želja pomakne nekam v ozadje, nato pa mi spet ne da miru.
Pred leti sem sicer že imela majho izkušnjo, vendar sem se prestrašila in nisem šla do konca. Danes mi je žal, da mi je morala pritisnila na zavoro, saj je ravno zaradi tega želja še večja.
No zdaj sem poročena in poleg tega še noseča! Razganja me pa na vseh koncih in krajih. Ko pomislim, da bom imela otroka-takšne misli hitro odženem stran! To vendar ne sodi v glavo bodoče mamice! Kaj pa vi mislite?
Sem res grda grda grda mamica, ker se mi po mislih podijo vroči poljubi dveh žensk...???  Naj vse skupaj "pospravim v omaro" ali odstranim vse zavore?!

Še tole: tudi želja mojega moža je sex z dvema ženskama.

Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 14:25:04   
Andra
Saj je povsod polno ljudi, ki imajo enake želje, kot vidva, le poiščita jih...
Meni osebno gre to na bruhanje... ljudje smo si pač različni in prav je tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 14:26:53   
Anonimen
pridi k meni... to je tudi moja želja ki bom jo verjetno nesla v grob ker se mi ne bo uresničila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 14:28:59   
anitaz
Hudo user posted image

Jah,kaj naj ti rečem-če si že tako daleč, da si zanosila, potem raje pozabi na vse skupaj. Jaz sicer nimam nič proti isto usmerjenim osebam,ampak draga anonimna-pričakuješ otroka. Malo se zamisli in vzami v roke!

Sicer pa -to je tvoje življenje, naredi kar sama želiš....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 14:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 14:31:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 14:36:39   
Anonimen
Radha za crknit si smešna!

Ja a misliš da sprašuje tiste k jih ne briga? In za kaj se sploh oglašaš, če te ne briga? Preskoči temo pa pejt recepte komentirat!

ha ha ha

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 15:10:42   
Anonimen
Anonimna, prosim, javi se mi osebno. Med nosečnostmi sem imela povsem, povsem enake in norointenzivne občutke in želje kot ti, zato te res zelo, zelo razumem. Res se javi, bova kakšno pametnouser posted image  rekli!
Najlepši pozdravček, Nojči

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 15:37:10   
Sibil_
Če ste vsi za, pa si sigurna da to ne bo povzročilo kakih težav med tabo in možem pa dej!
Itak pa so orgazmi v nosečnosti-UAU!user posted image
LP,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 16:22:11   
lelaval
Če sta oba za, ne vem, zakaj še nista poskusila. Očitno se ne gibljeta v pravi družbi, sicer bi že našla sebi sorodno dušo.
Meni osebno se zdi, da sex med več partnerji ni več tisti sex, ki je iz ljubezni, pač pa samo sex, samo telesno. Dobro, da imam patnerja, ki je enakega mišljenja kot jaz.
Osebno pa nimam nič proti istospolno usmerjenim osebam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 21:43:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 22:17:51   
Anonimen
Če si želiš zakaj pa ne-jaz milsim, da se mora vsak izživeti dokler se živi, kajti življenje je le eno-zato ne zapravi ga! Še sreča da si oba tega želita, midva si tudi in vem da bova enkrat ob pravi priložnosti izkusila tudi to!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.2.2006 22:23:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Želim si sexati z žensko
6.2.2006 22:31:15   
Anonimen
Kar se tiče foruma-saj se pogovarjamo pod forumom spolnost, zakaj se nebi tudi o tem govorilo???
Jaz mislim, da gre zgolj za užitek? Kaj pa tebe notranje izpopolni-recimo greš na dobro tortico, ker ti zapaše, pa ne vrjamem da to vpliva na tvojo osebno rast, ali pa te izpopolni-greš pač zaradi  užiteka...podobno je pri tej stvari!
Tukaj se ne sme mešati ljubezni in sexa-kajti so popolnoma drugačne zadeve!
Ja zna pa biti življenje boljše...na poseben način, ki ga ti kot "konzervativka" ne boš nikoli razumela!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 7:34:07   
Anonimen
Kot da bi brala svojo zgodbo...
...od nekdaj si želim sexa z žensko, tudi sem poročena in tudi noseča, torej me tako kot tebe povrh vsega dajejo še hormoni.user posted image , samo pri nama je ta razlika, da se mojemu možeku to ne zdi O.K. Pravi, da je to isto kot da bi ga prevarala z moškimuser posted image  Po eni strani bi rada, da je zraven, po drugi me je pa groza ko pomislim, da bi morda z njo bolj uživaluser posted image  ampak on me noče delit.
Npr. moj prejšnji fant je bil pa full za, on bi samo gledal, uvau kak bi blo dobro.user posted image user posted image user posted image

Že od nekdaj, ko se samozadovoljujem, imam v mislih le jeziček kakšne ženske z lepimi joškicami, kako me spodaj...user posted image user posted image user posted image
To me neizmerno rajca, pa še sploh ko vidim kakšen tak filmuser posted image

Škoda, da bom mogla tudi jaz to svojo željo odnest s sabo v grob...user posted image
kaj pa naj

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:06:35   
Anonimen
Ja zakaj pa ne Anonimna saj danes itak živimo že kot živali kar nagonsko...kar ti paše pa vzemi. Danes si želiš z žensko, jutri že morda z dvema, pojutrišnjem bodo na sporedu trije moški....kaj pa pol ko bo zmanjkalo idej....pol si bomo pa plastične operacije delal pa silikon vase tlačili ker še nismo probal..... ko pa naenkrat vse zmanjka in neveš več kaj bi si še želel ker si že vse probal in potešil svoje želje...a pol greš pa v penzion al kako???
Pa boste rekle spet ena za cajtom...ja res sem, vidim da zelooo zeloooo in veste kaj mi prav paše tle v mojem srednjem veku kjer civilizacija in nemoralna načela še niso pokvarila moj lepi svet in si dajemo duška raje s kakšnimi torticami in dobro hrano ne pa z takimi trenutnimi željami.
No itak kakor komu paše...rek sodobne družbe!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:16:28   
MarijaPo
ne se kregat

jaz mislim, da ce je zelja res neustavljiva, potem si daj duska, otrok ima najrajsi, ce se ima njegova mami fino in ce s svojim pocetjem ne skoduje njemu, torej seks z zensko redko skoduje plodu, zato kar veselo med rjuhe z mozekom in se eno bejbo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:18:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Čeprav se mi ta forum za te zadeve ne zdi ravno primeren,je dejstvo,da se o tem tukaj razpravlja.
Nam,ki teh želj nimamo,nekaj ne gre v račun.Kaj imate od tega?Ali gre tukaj le za užitek,stil življenja ali kaj?Kako vas to notranje izpolni in kaj vam to prinese v osebni rasti?



Nooo.. ziher je tole velik bolj primerno za na forum kot tiste tasce in taksni in drugacni otrocji problemi, ko se med seboj pretepajo in kregajo in varajo in pol scene delajo.. Tole mora vsak sam resit, kakor ve in zna.. oziroma kakor si postiljes tako spis..

Ce pa da tole na forum.. lahko pa celo najde primerno partnerko in uresnici zeljo.. Ne razumem samo tega.. kako je mozno, da ima kateri moski kaj proti, ce se njegova partnerka to zazeli.. se posebno ce mu je dovoljeno gledati ali sodelovati.. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:33:33   
kalbo
Anonimna.... ti to ziher delaš pri ugasnjeni luči bohnegdaj da drugače kot v misionarskem položaju, pa greh je če uživaš a ne!!!

Avtorici teme pa....če je mož za, ne vidim problema. Sam tudi nebi mel nič proti, če bi moja mela takšne želje, pa jih nima. Torej bom moral tudi sam svojo željo nesti v grob user posted image . Ni lepše stvari na svetu, kot je ženska glava med ženskimi nogamiuser posted image .  O jest grešna žival, kakšne umazane misli pa mam user posted image

< Sporočilo je popravil kalbo -- 7.2.2006 8:35:06 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 8:41:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:44:04   
Anonimen
Mene pa moti, da ste jo takoj proglasili za istospolno usmerjeno, če si želi seksa z žensko.
In še to - vsak človek nosi globoko v sebi homoseksualna nagnenja. Eden več, drugi manj.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 8:45:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:45:51   
MarijaPo
joj, kalbo, ti si gotovo ful slab oce, ker imas tako gresne misli (sala)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:51:22   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Hudo user posted image

Jaz sicer nimam nič proti isto usmerjenim osebam,ampak draga anonimna-pričakuješ otroka. Malo se zamisli in vzami v roke!


(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Želim si sexati z žensko
7.2.2006 8:52:19   
baguSka
No, tole je bil odgovor Radhi, da ne bo pomote. Jaz nimam nič proti in se strinjam z meto.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?