|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. pregled - kdaj?
6.11.2005 15:11:29   
ElaM
Ojla, zanima me v katerem tednu ste imele 1. pregled?
Lepo nedeljsko popoldne.user posted image

_____________________________

:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 15:17:32   
PBJ
Pri polnih 8. tednih sem imela 1. pregled z UZ.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 15:36:24   
KODA
Pri polnih 6 tednih.Nato pa še čez 14 dni ponovno,ker se taprvič ni nič še na UZ videlo.Ta drugič se je pa že videlo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 15:40:43   
Sulfinija
Ojla!!!!!!

Jaz sem test delala v petek in,ker mu najbolje ne verjamem sem za tale torek naročena k svoji G da preverimo,če spet niso kaki lažni.Vendar mislim,da CB ne bi smel lagati,kajne punce?
No v torek bom pa šla k svoji G in najbrž v labolatorij.Moja zadnja M je bikla 2.10 tako da po nosečniškem koledarču bi sedaj morala biti v 5.tednu nosečnosti.Slabo pa mi je ful,....Le tudi mne je strah,da naj ne bi bilo sedaj že prerano za pregled in,da se ne bi videlo na UZ kajti pol bom mogla ponoviti vendar vam samo povem ful me je strah tega torka.

LP Mojca

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 15:51:58   
Anonimen
Jaz sem imela prvi pregled v 6. tednu, ampak me je vzela takoj, ko sem poklicala, da imam pozitiven test, ker sem imela v prvi nosečnosti SS, še preden sem prišla na prvi pregled. Takrat me je hotela vzeti v 8. ali 9. tednu, nekaj takega.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 16:00:48   
anajmad
Pri 9.tednih,pri 11.tednih pa prvi UZ.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 16:29:35   
lenika
Pri 8. tednih sem imela 1. UZ, pri 12. pa drugega.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 17:10:51   
Nyah*
Ker sem bila narocena ze od prej na pregled, preden sem vedela da bom sploh srecka user posted image , je bil prvi pregled v 6-7 tednu, pa tudi UZ je bil koj takrat, da sva videla svojo user posted image .

Drugace mislim, da je prvi pregled nekje od 8.-10. tedna.

LP

P.S. Mojca 9000 user posted image user posted image user posted image , drzim pesti, da gre tokrat zares!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 17:30:13   
PiaM
V 8.tednu, prvi Uz in hkrati nuhalno pa v 13.tednu.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. pregled - kdaj?
6.11.2005 18:03:40   
Naty_ka
Prvi pregled, UZ in vse preiskave v 11. tednu. Meni se vse skupaj zdelo zelo pozno, pa se je na koncu izkazalo, da se časovno vse lepo izide.
Lp

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. pregled - kdaj?
7.11.2005 8:25:42   
MATEJA
Mene je G (oz. sestra) naročila komaj konec 10. tedna (sedaj sem v 8 4/7 tednu).Se mi full vleče, ker še nisem videla svoje pikice ampak je sestra rekla, da če me prej naroči, da bom morala še enkrat hodit dajat kri pa ne vem še kakšne preizkave, ki so v zgodnjem obdobju nemogoče.Sem mnenja, da ni vredno prehitevati čas...Da je pa dolgo, pa povem, da je, saj bi vsaka user posted image  rada čimprej videla user posted image  in če je vse o.k. z njim.No še dobra dva tedna bom pa potrpela.Lepo user posted image .LP!

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. pregled - kdaj?
7.11.2005 9:18:33   
Eviii
prvič sm bla na pregledu, ko sm bla noseča 8 t in 3 dni. pa čez štiri tedne spet. obakrat so mi nardili uz. šele na drugem pregledu sem dobila materinsko knjižico. na prvem pregledu je bil-a naš-a user posted image  velika 2 cm (zdej pa si zamisli, kako je to težko videt, kaj šele pred tem), drugič pa že več in se je tudi bolj vidlo. zdej smo pa ža pravi velikani, sej smo že v 25. tednu user posted image ... vem, da bi rada vidla user posted image  čimprej, ampak je prej res nemogoče karkoli videt. pa srček se sploh ne sliši in pol si samo v paniki, al je vse ok al ne, ker g ni slišal srčka...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. pregled - kdaj?
7.11.2005 11:40:57   
Anonimen
Mateja, nič ne skrbi, vse bo poplačano, ko se bo na UZ videl že pravi človeček user posted image , ki bo migal z rokicami in nogicami. Od tega boš imela več kot od gledanja "nečesa, ki bi naj bilo nekaj".
Tudi sama sem imela 1. pregled konec 10t.  

(odgovor članu MATEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. pregled - kdaj?
7.11.2005 12:57:40   
puncica
Pri prvi nosečnosti v 11 tednu pri drugi v 10 tednu

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. pregled - kdaj?
7.11.2005 13:24:40   
ElaM
Punčica, ker sem zasledila, da si iz naših koncev, a imaš mogoče dr. Igličarjevo?

_____________________________

:)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1. pregled - kdaj?
7.11.2005 14:06:47   
Linča
kak različno naročujejo user posted image ...jaz sem imela prvi pregled + UZ + laboratorij v 7. tednu, dobila sem materinsko knjižico, prvo slikico - pikica je bila velika 12 mm user posted image , pa se je že dobro videlo (tudi srček je tik-takal).

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?