|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   2 botra istega spola, v kateri župniji??
3.3.2007 15:24:10   
_andreja_
o.k. mi smo našemu župniku omenl da bi imeli dva moška botra pa pravi da se to neda???Kje so vam pa to pustil, da ste imeli dve ženski za botrce, v kateri župniji, ker bi se mal šli zagovarjatuser posted image
Hvala

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
3.3.2007 15:29:33   
bskrle
Seveda se da, kaj pa  klobasa, problem je, če ni vse vredu z zakramenti 

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
3.3.2007 15:42:41   
čaki
moja nečakinja ima dve botri.
lahko mi pišeš na ZS ampak šele v pon. pridem.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
3.3.2007 15:52:46   
Udb
Evole - odgovor iz prve roke - sem namreč vprašala prijatelja, ki je duhovnik:

v cerkvenem zakoniku prav piše, da če sta 2 botra, morata biti  moški in ženska.

Je pa še rekel, da on bi to rešil tako, da bi se eno vpisalo kot botro, druga bi bila pa spremljevalka.

Ko sem ga še vprašala zakaj so potem po različnih župnijah različne zahteve, je rekel, da pač zakonik je 1 - in zgleda da vsi ne poznajo dovolj zadev.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
3.3.2007 19:14:47   
*Uršula*
Moja hčerka ima tudi 2 botrici. Ni blo nobenga problema.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
3.3.2007 19:36:13   
dulcinea
Pri nas imaš lahko dva botra istega spola.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
5.3.2007 8:32:36   
_andreja_
Naš g. župnik je rekel da morata biti obvezno dva botra in to moški in ženska user posted image  Je pa fora, ker oba bota dobro pozna in so tudi prijatelji, oba hodita k maši in imasta vse zakramente...
v kateri župniji ste pa oz. v katerem kraju ste dali krstiti vaše otroke??

Drugače ga bomo pa ko se bomo šli menit vprašali to za botra in za spremljevalca, če bo bil za to slučajnouser posted image

pa še kao družinski prijatelj je tale nš župnik user posted image  (ok tale hudiček ni ravno za tle zravn ampak vseeno)

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
6.3.2007 18:06:07   
čaki
tko iz prve roke: jaz in še ena sva bili botrice-torej dve ženski
moja otroka pa imata vsak samo po enega botra

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 2 botra istega spola, v kateri župniji??
6.3.2007 18:11:28   
Anonimen
Moj sin ima obe babici za krstni botri. Prav nihče ni niti omenil, da morata biti botra nasprotnega spola user posted image user posted image user posted image . Krščen je v Ribnici.

(odgovor članu _andreja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?