|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   40+.....
3.3.2017 5:28:59   
Zmajćek
Ojla....
No,da vidimo,kok nas je takih....,,starih bodocih mamic,,...
Jaz sem stara 43...
In lepo prosim...brez kakrsnih koli zaljivk in obsojanj...
Vsak ima svoj zakaj.....user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 40+.....
6.3.2017 9:47:22   
Žabinčica
No, jaz sicer ne sodim v to skupino, pa vseeno par besed user posted image . Niti ne načrtujem, pa tudi po letih (še) nisem tam. Se pa načeloma počasi, počasi gibam v ta leta (38) in so mi takšne teme zanimive user posted image .

Poznam nekaj mamic, ki imajo pri teh/podobnih letih user posted image , se mi zdi čisto super to in dejansko menim da je to kdaj ima kdo naraščaj čisto individualna odločitev. Sicer verjamem da se lahko v okolici kdaj naleti tudi na kakšno neodobravanje, ampak who cares-tako pač je, vsak posameznik ima drugačno pot in življenje, tako da...

V glavnem upam da ti kmalu uspe, držim pesti user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 40+.....
6.3.2017 21:56:47   
Zmajćek
user posted image

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 40+.....
8.3.2017 9:33:19   
beja55
Zmajćek,

tudi jaz pri 41 čakam na svoj prvi user posted image , ampak ne smemo obupati, čeprav včasih sem že čisto na tleh, pa se potem spet poberem, leta pa gredo...ampak nam je to očitno usojeno, da moramo dati take preizkušnje čez in upam, da nam je tudi usojeno, da čimprej zagledamo tisti tako zaželeni user posted image

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 40+.....
9.3.2017 9:42:42   
Zmajćek
Beja...user posted image
Tudi jaz verjamem da bo...MORA BIT!!!!
Moj nic se ne sekira,pravi da bova 3 imela....joooooj....user posted image user posted image user posted image
Drzim pesti...za vse nas...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beja55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 40+.....
9.3.2017 11:12:44   
Scalla
Drage moje,
jaz sem prvič rodila pri 42-ih. Bila super nosečnost, nobenih problemov.Otročiček je super. Ja, in uživava z možem oba. So dih ta prava leta.

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 40+.....
9.3.2017 11:44:51   
mava1975
Da še jaz pristavim svoj piskerček...rodila letos januarja pri 41 in pol...sicer tretjega ampak srednji ima že 15 let iz prejšnje zveze...z novim partnerjem sva se kar namučila za zanositev...bila že za postopek ivf pa je uspelo...ni mi žal oz. Če lahko primerjam sedaj najbolj uživam...sem zrelejša,vem prioritete,finančno preskrbljena...držim pesti za vse bodoče mamice...go for it

(odgovor članu Scalla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 40+.....
9.3.2017 11:50:34   
beja55
Hvala Scalla za vzpodbudne besede, to je lepo prebrati, da človeku upanje in nov zagon.
Želim ti veliko lepih trenutkov v krogu družinice.

(odgovor članu Scalla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 40+.....
13.3.2017 7:14:22   
Zmajćek
Tudi z moje strani...user posted image
Beja tud za te user posted image

(odgovor članu beja55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 40+.....
17.3.2017 18:33:46   
Perunika
Drugega sina rodila pri 42 brez posebnih težav, no nespanje me je kar izmučolo ampak zdaj po dveh letih smo v redu, imam bolj težave s starejšimi člani širše družine kot z otroki. Z možem se hecava, da bova dolgo mlada🙂 Okolica je novico sprejela pozitvno, razen tašče, ki je možu rekla, če bo imel otroke na stara leta...oba vnuka ima zelo rada in komaj čaka, da ju vidi. Nekateri so me spraševali, če sva ga načrtovala, odgovor je ja, seveda a vseeno naju je presenetilo, ker sva že mislila po dveh letih, da bo ostalo pri enem..

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 40+.....
18.3.2017 13:07:39   
Zmajćek
Perunika user posted image user posted image
Vlila si mi upanje...in bolj sem optimist...hvala...user posted image
Lahk sam poves ce si imela NS ali kake posebne preiskave?

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 40+.....
20.3.2017 21:19:48   
Perunika
Me veseliuser posted image Opravila sem nuhalno in dvojni presejalni test, ki je precej izboljšal domnevno slab rezultat nuhalne, tako da sem amniocentezo izpustila. Tako sem se po pogovoru odločila, čeprav me je zdravnica hotela poslat direktno na ta pregled. Vse je bilo v redu, le tri tedne prezgodaj in malo prelahek 2,6 kg se je rodil moj drugi sonček. Res me je ginekologinja vsakič soravila v slabo voljo ali me strašila ampak brez potrebe. Sem bila pa toliko bolj zadovoljna s patronažno, v sedmih letih od prvega poroda se je tudi kaj spremenilo, predvsem mi je prav prišla njena opora in razumevanje v trenutkih, ko sem bila resnično izčrpana zaradi nočnega zbujanja.Že tako rabim malo več spanca kot kdo drug in tu najbolj čutiš leta.Več ali manj sem bila sama z dojenčkom, mož je delal cele dneve ( imava sp), le soseda mi je ob kakšnih nujnih zadevah priskočila na pomoč. Od enega leta spimo celo noč razen ob boleznih in kakšnem nov zobu slabše. Skratka smo preživeli in zdaj se imamo lepo. Rszen tega, da me skrbi za staro mamo kot sem napisala v posebni objavi. Le pogumno in zaupaj sama sebi svojim občutkom. Želim ti vse dobro in da čimprej objameš svoje novo detece.

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 40+.....
21.3.2017 7:12:42   
Zmajćek
Perunika HVALA !!!!!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Perunika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 40+.....
5.1.2020 6:17:27   
Scalla
Ojla, je še katera na tej temi. Prvega otroka sem rodila pri 42-ih, drugega pri 44-ih.

(odgovor članu Zmajćek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 40+.....
5.1.2020 6:20:56   
Scalla
Vse je bilo ok. Zdaj bi imela še tretjega.

(odgovor članu Scalla)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?