|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je katera imela rjav izcedek na zacetku in ...
11.9.2006 7:50:45   
Mimi*
Prejšni teden sem imela 1. pregled,na UZ se je videl tudi srcek-7 tednov,v bistvu  vse ok. Super.
Naslednji dan pa rjav izcedek! Me je skoraj kap!

Saj me ne zanima,kaj to pomeni,ker vem,da nic dobrega....ampak me zanima,ce je tukaj kaj takih noseck,ki ste tudi imele tako izkušnjo in se je potem vse dobro izteklo!?

V 1. nosecnosti nisem imela nobenih težav zdej mi pa prej še na misel ni prišlo,da bi sploh lahko šlo kaj narobe,dokler...

Ah,te skrbi!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 7:58:04   
Tracy
jaz sem imela. Prvi pregled sem imela pri dobrih 5 tednih (srček se še ni videl), potem pa v 6 tednu rjav izcedek. Sem mislila da me bo kap. Sem šla na urgenco, mi je G pogledala, in je bilo vse OK. Takrat se je tudi že videl srček.
Danes imam lepo, nagajivo 19 mesečnico.
Mislim da vkolikor gre za rjav izcedek, ni panike. Problem je pri krvavem izcedku.

LP

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 8:13:42   
Arabela
Noben izcedek ni dober, je vedno treba obvestiti g. o tem.. Tudi jaz sem ga imela na začetku, češ da gre za vgnezditev... mi je dala g. tablete Dabroston in je bilo vse ok... prigurali smo že do 38.tedna....

Ti samo k g. pojdi....

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 8:18:20   
Špacka
 
Meni se je rjav izcedek pojavil že pred 1. pregledom, nato se mi je pojavljav do 14 tedna, kjub temu je bilo vse ok.Pri meni je bilo to povezano z veliko aktivnostjo čez dan, zato mi je moja G svetovala naj se malo umirim.

Lepo nosečnost ti želimuser posted image



(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 8:52:11   
A-N-J-A
Jaz sem ga mela čist od začetka,sem mislila da bom user posted image dobila.Pojavljal se mi je na dva dni.Pol sem klicala kolegico,ki je G(moj je bil na dopustu)in je rekla da ni panike,da je to značilno za user posted image .Da se zarodek ugnezduje v m.steno in zato te izcedki.Da lahko celo zakrvaviš in ni panike.No,ker je šlo meni to zelo na živce sem šla na urgenco,kjer so ugotovili da je vse ok,dali pa so mi tudi Dobroston.Od takrat je ok,upam da bo do konca.
Je pa mene tud to begal,ker v prviuser posted image tega ni bilo.

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 9:01:25   
Anonimen
Takoj pojdi h g. Na MONu Pušenjak pravi, da noben izcedek v nosečnosti ni dober.

pa fajn opravi. Držim pesti, da je vse ok.

(odgovor članu Mimi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 9:09:40   
sato
Jaz sem imela v obeh user posted image  izcedek- enkrat rjavkast, drugič krvav. Seveda sem vedno takoj šla h G. Se je pa vleklo, prvič od 3.- 7. meseca, drugič pa od 4.-5.
Obakrat se je vse super izteklo in imam dva krasna otročiča.
Pojdi do G, pa brez panike.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 9:11:50   
mis
Jaz sem v 1. nosecnosti imela splav (prazna vrecka) in tudi na 1. pregledu se ni nic videlo, tako da je blo ze od zacetka nekaj narobe. Sedaj sem drugic noseca, 1 mesec pred rokom. V 7. tednu se mi je pojavil rjav madez in sem ful jokala, da je spet vse isto... Poklicala sem G, in na UZ videla lepo bitjece s srckom. Potem mi je G razlozil, da v casu, ko bi morala dobit 1., 2. ali 3. M po zanositvi lahko pride do kaksnega izcedka. Kaksen teden gor ali dol se premakne. No in bilo je vse OK. Naceloma, dokler ni sveze krvi ni take panike, bi pa se jaz sla na tvojem mestu pokazat.
Srecno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 9:13:47   
eva1
jaz sem pri prvemu imela krvav izcedek ki se je vlekel od 4-8 tedna! Predno se je videl plod in srček je G rekel, da lahko pričakujem vse(od zdrave nosečnosti do splava) v 7 tednu ko je videl srček in plod, vse bp pa je rekel, da gre vrjetno ta izcedek zapisati nihanju hormonov in da bo pač minil sam od sebe nekje do 12 tedna! Mogoče si dobila izedek po pregledu-če te je pregledal vaginalno, ali pa ti naredil vaginalni UZ in malo ranil steno nožnice! 

(odgovor članu sato)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 9:20:12   
Aja1
Jaz sem imela rjav izcedek v 6. in 7. tednu. Sicer sem klicala G, ki mi je rekla, da če tega ni veliko in da če ni rdeče barve (sveža kri), potem, ni panike. Ker sem po naravi bolj paničar, mi kar ni dalo miru, sem odšla en dan zvečer kar na urgenco, kjer so me pregledali in dobila sem Dobrostan tablete. Potem se je ta izcedek pa nehal in zdaj sem v 33. tednu in komaj čakam na user posted image .

Jaz bi na tvojem mestu šla h G, ker izgu bit nimaš kaj....te lahko le pomiri. Srečno!



_____________________________




(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 10:24:47   
severnica77
Tudi jaz sem ga imela. V petem do šestem tednu. Dirkala sem na urgenco in so me za ziher obdržali eno noč v bolnici, čeprav se je videl plodek in tudi utrip je že bil. Drugo jutro so naredili še en ultrazvok in je bilo tudi vse O.K., tako da so me poslali domov in mi napisali recept za Utrogestan.

Sedaj sem v 27. tednu.


Držim pesti in eno user posted image za srečo.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 12:09:21   
Mimi*
Punce hvala,ste me kar potolažile!
Cez 1 teden imam ponoven pregled zaradi tega pa bomo videli.
Ne pricakujem pa nic drugega,kot najlepši BPuser posted image



(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 19:13:16   
Alisa
Jaz sem imela rjav izcedek do 16. tedna nosečnosti, pa imam zdaj 2. meseca starega malčka pa je vse ok.
Sam pazi nase in veliko počivaj!
Pa velik sreče, Alisa

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je katera imela rjav izcedek na zacetku...
11.9.2006 19:28:12   
ribicau
Tudi jaz sem imela izcedek od 6 do 11 tedna. G mi je predpisala Dabroston. Sej da je OK in sem v 20. tednu. Naj tako tudi ostane do konca.

Srečno tudi tebi.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?