|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da ima...
7.10.2008 14:33:48   
Volga
Torej, bom zastavila še to vprašanje: a je možno, da kdo prebira tvoja zasebna sporočila, brez da bi imel geslo za dostop do tvojih zasebnih sporočil? In ali je možno, da admini in moderatorji lahko to počnejo, torej prebirajo ZS uporabnikov?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:35:24   
Ribica **
Ne more nikakor prit do tvojih Zs, ce nima tvojega gesla. Moderatorji ne moremo na noben nacin dostopat do tujih Zs-jev. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:37:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ne more nikakor prit do tvojih Zs, ce nima tvojega gesla. Moderatorji ne moremo na noben nacin dostopat do tujih Zs-jev. 


Hvala, si mi marsikaj razjasnila. Beda od bede in od ljudi. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:42:07   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ne more nikakor prit do tvojih Zs, ce nima tvojega gesla. Moderatorji ne moremo na noben nacin dostopat do tujih Zs-jev. 


to pa ne drži.

kako pa je potem meni admin popravil podpis? brez da pride v moj profil, ki je zaščiten z geslomuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:42:31   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Ne more nikakor prit do tvojih Zs, ce nima tvojega gesla. Moderatorji ne moremo na noben nacin dostopat do tujih Zs-jev. 


Hvala, si mi marsikaj razjasnila. Beda od bede in od ljudi. user posted image


anedeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:44:06   
oka
A hočeš rečt, da nekdo bere tvoje ZS-je? Si mogoče kdaj komu povedala geslo?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:48:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka

A hočeš rečt, da nekdo bere tvoje ZS-je? Si mogoče kdaj komu povedala geslo?


Ja, sem, samo ne bi o tem komu, kdaj in kako. Pa kako sem lahko tako naivna, res, nikoli se ne bom razumela. Saj sem sama kriva v končni fazi.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:49:59   
orhideja75
spremeni geslo!!!



_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:50:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: orhideja75

spremeni geslo!!!




Sem že.

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:51:53   
Ribica **
Rija, moderator NI administrator. Mi nimamo drugih "pravic" oz. ****ncij na forumu, kot urejanje in prestavljanje tem. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:54:08   
rija
no potem pa administrator.....ker tile nazivi so meni vse glih.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 14:57:07   
puncica

IZVIRNO SPOROČILO: oka

A hočeš rečt, da nekdo bere tvoje ZS-je? Si mogoče kdaj komu povedala geslo?


Ja oka men ga je povedala, ker sem ji slikco spreminjala v profilu in mi je zdej totaln šit če sumi mene da ji berem ZS, ker mi je šit se že prijavljat s tujim imenom in geslom in v profil it da slikco naštimam, kaj da bi še ZS odpirala, je pa res da virtuala prenese vse, ljudi ne poznamo in čist verjamem da bom zdaj jaz tisti krivec.

Kljub temu Volga še enkrat ti predlagam da si geslo spremeniš in to tako da ga ne bo mogel vsak lolek najdit, kar pri tebi zdaj sploh ni bilo težko.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:00:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: puncica


IZVIRNO SPOROČILO: oka

A hočeš rečt, da nekdo bere tvoje ZS-je? Si mogoče kdaj komu povedala geslo?


Ja oka men ga je povedala, ker sem ji slikco spreminjala v profilu in mi je zdej totaln šit če sumi mene da ji berem ZS, ker mi je šit se že prijavljat s tujim imenom in geslom in v profil it da slikco naštimam, kaj da bi še ZS odpirala, je pa res da virtuala prenese vse, ljudi ne poznamo in čist verjamem da bom zdaj jaz tisti krivec.

Kljub temu Volga še enkrat ti predlagam da si geslo spremeniš in to tako da ga ne bo mogel vsak lolek najdit, kar pri tebi zdaj sploh ni bilo težko.



Ne, puncica, ti si res zadnja, na katero bi pomislila, res, sploh si ne upam pomisliti, da bi to lahko bila ti. Res ne. Ne skrbi. Saj sem dala zdaj Jerneji preverjati Ip pa te zadeve, pa upam, da bom prišla zadevi do dna. In ko bom, če bom, boste zagotovo izvedele kaj in kako je bilo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:00:56   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Kljub temu Volga še enkrat ti predlagam da si geslo spremeniš in to tako da ga ne bo mogel vsak lolek najdit, kar pri tebi zdaj sploh ni bilo težko.


Aha, puncica, saj zdaj je vse jasno, vsaj meni. Imela je pač eno enostavno geslo, ki ga je nekdo z lahkoto pogruntal.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:02:00   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Saj sem dala zdaj Jerneji preverjati Ip pa te zadeve, pa upam, da bom prišla zadevi do dna. In ko bom, če bom, boste zagotovo izvedele kaj in kako je bilo.


To je pa res pametno, saj to je pa vdor v zasebnost, kar pa je po moje kaznivo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:04:06   
puncica
Volga kako ti je pa padlo na pamet da bi ti kdo gledal ZS, zakaj tak sum a je kdo kje kaj čudnega pisal al kaj? Pa res upam da se bo tole razjazsnilo in bodo IP našl da ne bom jaz tista "ta grda"

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:06:22   
Anonimen
Ja, to pa je šit, Volga.
Si pa pred tem postom ne bi mislila, da se sploh kaj takega da nerdit. In potem sm se spomnila... Mogoče pa si se na kakšnem računalniku pozabila odjavit, al pa je skranilo tvoje geslo,  pa je pač kdo za tabo kaj gor čekiral in videl RR in počakiral. Čeprav je pacek, tisti,  ki je šel stikat- ampak vse je možno!

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:07:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Saj sem dala zdaj Jerneji preverjati Ip pa te zadeve, pa upam, da bom prišla zadevi do dna. In ko bom, če bom, boste zagotovo izvedele kaj in kako je bilo.

To je pa res pametno, saj to je pa vdor v zasebnost, kar pa je po moje kaznivo.


Se strinjam!

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:19:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Saj sem dala zdaj Jerneji preverjati Ip pa te zadeve, pa upam, da bom prišla zadevi do dna. In ko bom, če bom, boste zagotovo izvedele kaj in kako je bilo.

To je pa res pametno, saj to je pa vdor v zasebnost, kar pa je po moje kaznivo.


Se strinjam!


a vdor oz. vpogled v zasebna sporočila pa ni? to je tko kot če bi ti nekdo prebral pošto, ker je bla pač ravno v poštnem nabiralniku/na mizi/na polici... in bi te nesu jo pregledat za dna/prstne odtise, da bi vedu kdo je bil. če si na internetu, moderiranem forumu morš pač vzet v zakup da je tvoj IP sledljiv.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 15:35:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Saj sem dala zdaj Jerneji preverjati Ip pa te zadeve, pa upam, da bom prišla zadevi do dna. In ko bom, če bom, boste zagotovo izvedele kaj in kako je bilo.

To je pa res pametno, saj to je pa vdor v zasebnost, kar pa je po moje kaznivo.


Se strinjam!


a vdor oz. vpogled v zasebna sporočila pa ni? to je tko kot če bi ti nekdo prebral pošto, ker je bla pač ravno v poštnem nabiralniku/na mizi/na polici... in bi te nesu jo pregledat za dna/prstne odtise, da bi vedu kdo je bil. če si na internetu, moderiranem forumu morš pač vzet v zakup da je tvoj IP sledljiv.



Upsss. Sm si napačno razlagala podatke. Kot kaznjiv vdor v zasebnost sm mislila vpogled v zasebna sporočila.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 16:40:37   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: aspirinčica

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Saj sem dala zdaj Jerneji preverjati Ip pa te zadeve, pa upam, da bom prišla zadevi do dna. In ko bom, če bom, boste zagotovo izvedele kaj in kako je bilo.

To je pa res pametno, saj to je pa vdor v zasebnost, kar pa je po moje kaznivo.


Se strinjam!


a vdor oz. vpogled v zasebna sporočila pa ni? to je tko kot če bi ti nekdo prebral pošto, ker je bla pač ravno v poštnem nabiralniku/na mizi/na polici... in bi te nesu jo pregledat za dna/prstne odtise, da bi vedu kdo je bil. če si na internetu, moderiranem forumu morš pač vzet v zakup da je tvoj IP sledljiv.



Felicita, po moje si mene narobe razumela. Mislim, da enako misliva.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 17:44:46   
mamči
Meni je definitivno nekdo prebiral pošto pred davnim časom. Hempa, kot sem sem imela uporabniško ime in geslo kar enostavno mamči. Si sploh nisem mislila, da bi koga lahko zanimale moje čvekarije.
Mojo poslano in prejeto pošto je nato napačno pretolmačeno vrgla pod nos osebi s katero sem si občasno pisala in od katere sem dobila marsikateri dober, uporaben nasvet.
Takrat se točno spomnim, mi je Kerensa stara mačka pomagala, da sem pogruntala situacijo. Oseba, ki mi dost pomagala, me je pa skenclala, brez da bi skušala razumet situacijo. Žal.
Tako, da le pazite, niso vsi ljudje dobrosrčni, pa čeprav se skrivajo za simpatičnimi obrazki.

Me je zadeva takrat kar prizadela, posledično se od takrat manj javljam tu gor. Zdaj pa me je ta tema malo spomnila na grenko izkušnjo. Tako, da veste tiste, ki se vam nič več ne oglašam....

(odgovor članu Dr. House)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 17:49:22   
dory
Jst ne dvomim več v to,da je berljiva marsikatera zadeva...sploh če mal zadevo obvladaš... ( jst sem šele pri nadaljevanju exela user posted image )...

zato je fajn mal popazit,kaj se počne, ker se res nikoli ne ve...to me še mati velikrat opozori...ampak če je čista vest pomoje ni panike....moje je blo tud gotov že kdaj prebrano, ampak če je tisti nekdo bral moje jajca dolgočasna upam,da si je omislil kej bolj pametnega za počet v lajfu...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 17:54:11   
mamči
Meni se je moje pisanje včasih tud zdelo jajca, nekomu pa očitno ne. Moja vest je čisto čista, nimam kaj skrivat. Krivica pa vseeno zaboli.
Mislim, da ni nujno, da bi kdo točno vedel gesla, eni so pač nasilni in znajo vdret. Pa četudi so mi na Rr-u drugače razlagali.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A je možno, da kdo bere tvoje ZS, brez da...
7.10.2008 17:56:33   
Anonimen
Mislim, da ni nujno, da bi kdo točno vedel gesla, eni so pač nasilni in znajo vdret


Da.
Vsak malo bolj spreten heker vdre se kam drugam, ne samo na ringarajo user posted image .
Sicer pa splet kot splet. Big brother te glede. Bolj kot se kao skrivamo za navidezno anonimnostjo, bolj smo vidni.

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?