|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
10.7.2013 22:55:46   
Anonimen
... mi ga katera pomaga najti? 2 odrasla, 2 otroka. Ob morju mislim tisto varianto: apartma - par stopničk - plaža (optimistka kaj) ... potem senca obvezna, klima zaželena, dogajanje zvečer zaželeno, nebi bila pa v Istri ... help!

< Sporočilo je popravil Otika -- 10.7.2013 22:56:29 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 8:26:05   
ajataja
če iščeš to za naslednje leto potem nisi optimistka...za letos pa...ufff mislim da krepko prepozna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 8:29:30   
Anonimen
Ja saj to me skrbi, ker iscem za letos ... avgust oz. zacetek septembra ... ponavadi ze januarja/februarja rezerviramo parcelo v kampu direkt ob vodi, letos pa nismo vedeli, ce se bo zarad poroke izslo ... jah se zmeri ostanejo toplice user posted image

(odgovor članu ajataja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 8:53:37   
aprilčica07
Po moje pa nisi prepozna. Mi smo na tak način zrihtali dopust. Na torek rezervirali, na petek štartali. Isto dva mala otroka, apartma je v senčki, lep, urejen, klima je tudi notri. No, ni pa senčke na plaži, ampak nam to ne dela težav, ker se okopamo in gremo lepo nazaj v hiško. Je res čez cesto. Smo pa na Rabu. Pa še cena je ugodna, 50 eur za apartma se mi ne zdi veliko.

Mi smo pogledali kar po netu, kar bi nam ustrezalo in klicarili. In nam je ratalo.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 8:54:06   
StrawberrY
Letos sploh ni nobene gneče (predvidevam, da jo bo konec avgusta, začetek septembra še manj)na morju. Tako, da če nisi čisto ziheraš, se z lahkoto odpeljete na morje in dobite apartma.

Aja, pa čestitke za poroko (saj mogoče sem ti že v kaki drugi temi čestitala, ampak bolje dvakrat kot nikoli user posted image ).



< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 11.7.2013 8:57:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 9:07:38   
Anonimen
No pa ste mi vlile malo upanja user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Aja, pa čestitke za poroko (saj mogoče sem ti že v kaki drugi temi čestitala, ampak bolje dvakrat kot nikoli user posted image ).



Hvala user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 9:11:44   
skuštrana
Po 20. avgustu se sprazni, tako da ni panike. Sept pa itak.
Bi pa jaz na tvojem mestu najela mobilno hiško v kampu, takrat so cene že kar znosne :-)


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 11.7.2013 9:13:05 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 9:27:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Po 20. avgustu se sprazni, tako da ni panike. Sept pa itak.
Bi pa jaz na tvojem mestu najela mobilno hiško v kampu, takrat so cene že kar znosne :-)


Sem najprej to gledala ja, pa so vseeno kar zasoljene cene ... okrog 100€ na dan, pol pa še TT pa neke prijavnine, čiščenje ... skratka samo za najem pa ne mislim dat skoraj 1000€ za en teden user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
11.7.2013 9:55:20   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Po 20. avgustu se sprazni, tako da ni panike. Sept pa itak.
Bi pa jaz na tvojem mestu najela mobilno hiško v kampu, takrat so cene že kar znosne :-)


Sem najprej to gledala ja, pa so vseeno kar zasoljene cene ... okrog 100€ na dan, pol pa še TT pa neke prijavnine, čiščenje ... skratka samo za najem pa ne mislim dat skoraj 1000€ za en teden user posted image



A res? Mi smo bili za 1.maj in je bilo full ugodno, še eno noč smo zastonj dobili...ma, poglej si malo majnše kampe, tisti veliki vem da so zasoljeni...

Recimo - kamp na Krku je po 31.8 70e noč, po 8.9 pa 40e noč...itd..poguglaj malo ali pa probaj kakšno agencijo.

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 11.7.2013 9:58:28 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
30.7.2013 20:06:35   
RAKICA1
Ojla no jaz bom pa takole povedala vsako leto gremo na blef in vsakič dobimo zelo dober apartma z klimo in z vsemu potrebnim tako, da se ne obremenjuj in pojdite na blef saj zraven ceste stojijo in ponujajo apartmaje greš pogledaš če ti je všeč vzameš če ne greš pa naprej pa je. No da pa povem lahko da imam 4otroke tako, da greste lahko brez skrbi ,da se da vedno dobiti dober apartma tam kjer želite user posted image user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
1.8.2013 10:05:52   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Po 20. avgustu se sprazni, tako da ni panike. Sept pa itak.
Bi pa jaz na tvojem mestu najela mobilno hiško v kampu, takrat so cene že kar znosne :-)


Sem najprej to gledala ja, pa so vseeno kar zasoljene cene ... okrog 100€ na dan, pol pa še TT pa neke prijavnine, čiščenje ... skratka samo za najem pa ne mislim dat skoraj 1000€ za en teden user posted image


Avgusta so hude cene, septembra pa apol zastonj. Od 7.9. dalje je cana za cel teden med 230 in 260 EUR. Mio smo bili zdaj že 3 leta zapored - super. Letos na žalost med sezono, ker je tavelik že šolar, prej pa vedno v pred ali po sezoni. Nič guve, mirno, poceni...



< Sporočilo je popravil sazi -- 1.8.2013 10:06:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
4.8.2013 17:43:16   
Čapkica
Mi oddajamo popolnoma nov apartma v Stari novalj, za družino do 5 oseb, miren zaliv, i 30 m od morja, z veliko teraso po 26.8, pusti mail pošljem slike, opis in cene

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
9.6.2014 8:35:01   
Otva
V prelepi Dalmaciji se za letošnjo sezono odaja stanovanje za 3, če koga zanima lahko kontaktira 031254761.

(odgovor članu Čapkica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Apartma na Hrvaškem ob morju in v senci ...
26.6.2014 9:57:27   
Urhica
Zdravo,

mi imamo vse to v Sukošanu...če pa je prosto pa žal ne vem. Apartma je ob morju, senca, mesto blizu...user posted image
Če te zanima mi piši na zs.

Pa veliko sreče v iskanju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?