|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brošurica_uvajanje
11.11.2011 22:56:03   
PC Baby
Ne najdem tiste knjigice, ki mi jo je pustila patronažna ob začetku uvajanja pa bi prosila katero, ki jo še ima, če mi lahko iz razpredelnice na sredini prepiše kako naj bi potekali obroki v 10. mesecu. Npr:

zjutraj: dojenje/mleko
dopoldan: sadna malica
ipd...
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brošurica_uvajanje
11.11.2011 23:52:23   
caramel
Ne vem sicer katero brošuro imaš v mislih, je pa v članku Praktična priporočila za prehrano dojenčkov avtorice Nataše Fidler Mis v tabeli navedeno sledeče:
starost 10 - 12 mesecev - obroki:
1) materino mleko (mm) ali mm in kruh
2) žitno-sadna kaša ali kruh/žita in sadje
3) zelenjavno-krompirjevo-mesna kaša
4) žitno-sadna kaša ali kruh/žita in sadje
5) mlečno-žitna kaša ali kruh, mm, sadje

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brošurica_uvajanje
12.11.2011 20:58:38   
PC Baby
Hvala! Me je zanimalo če sta še 2 dojenji na dan. Pri ta prvem sem vse do pikice po mesecih, ali celo po tednih vedela na pamet kdaj mora kaj bit, pri ta drugi pa lovim svoj rep in nimam časa sploh pogledat :)

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brošurica_uvajanje
14.11.2011 13:06:48   
Paštetka
user posted image

glede na potrebo?
Nikoli se nisem držala nobenih urnikov. Delala sem po občutku, kolikor sta pač zahtevala. Saj niti jaz ne jem vsak dan do pikice natančno glede obrokov.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brošurica_uvajanje
14.11.2011 19:55:59   
PC Baby
Toi ja, ampak jaz sem tamalo dojila samo še zjutraj, čez dan je pa jedla 2 mlečna obroka (plus ostalo) pa me je pediatrinja na sistematskem opozorila, da morajo pri 10tih mesecih dobit še dva obroka mleka (poleg mlečnih izdelkov) plus ostalo. Tako, da jo zdaj spet dojim tudi zvečer.
To je bila moja dilema :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?