|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 11:39:33   
Ekaz
Za praznovanje rojstnega dne, bom najverjetneje naročila narezke. Cena na osebo je 5 EUR, torej za 10 ljudi 50 EUR. V ceno je vključen tudi kruh. Se vam to zdi veliko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 11:41:08   
jabka
če bo narezana pariška je veliko, če pa kaka boljša salama in klobasa ter vrsta izbranih sirov z dekoracijo je pa ok


(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 12:08:16   
benika
Za 50€ smo mi lani naredili piknik za 15 ljudi s hrano in pijačo vred.

(odgovor članu jabka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 12:16:41   
Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Za 50€ smo mi lani naredili piknik za 15 ljudi s hrano in pijačo vred.

Vsaka vam čast. Mi damo toliko samo za pijačo. Pa nekako nikoli ni ekstra preveč...

Jaz nikoli narezkov ne kupim. Raje kupim meso posebej v mesnici in mi tam narežejo, potem pa doma sama skup zložim in je prfektno..pa ceneje tudiuser posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 12:38:51   
MioBambino
Kolikor je meni znano, so v Sparu ti narezki za odtenek cenejši. Preveri!

Mi smo pred kratkim za piknik- 5 odraslih in 3 otroci- dali okrog 50 eur, večinoma za hrano(meso, zelenjava, kruh,...) in nekaj malega pijače.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 13:13:48   
Anonimen
Ko sem imela zagovor diplome, smo dali še z dvema sošolcema skupaj 60€ za narezek za 25 ljudi, s tem, da je bilo na enem pladnju ful vrst različnih salam in na drugem polno različnih vrst sira, potem pa še posebej krožnik z zelenjavo in posebej s sadjem. Zelo lepo aranžirano. Kruh smo spekli sami. Tako da ja, meni se zdi drago. Če si iz okolice Kamnika mi povej, pa ti povem kje sem kupila te narezke.

(odgovor članu MioBambino)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 13:17:46   
Ekaz
Otika, ne nisem iz Kamnika oziroma okolice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 13:23:43   
Ekaz
Ma saj ne vem, kaj naj naredim. Deset nas bo. Popoldne, okoli treh (torej po kosilu) se bomo dobili. Jaz praznujem, vendar bi rada bila prisotna. Bili bomo zunaj na terasi, zato ne bi želela v kuhinji nekaj kuhat in prpravljat. Ponavadi je tako, da sem vedno na koncu praznovanj lačna in utrujena in od praznovanja nimam nič. Rada bi poenostavila. Kot že rečeno, razmišljam o narezku, morda bi bila varianta pice - narezane in različni okusi. Morda še kakšna ideja?

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 13:33:42   
brina_3
Meni j v tem letnem času najbolj priljubljena varianta praznovanja pikinik. Vedno se najde moški del družbe, ki z užitkom speče user posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 13:38:08   
josephine27
Za praznovanje rojstnega dne, bom najverjetneje naročila narezke. Cena na osebo je 5 EUR, torej za 10 ljudi 50 EUR. V ceno je vključen tudi kruh. Se vam to zdi veliko?


Meni se zdi veliko. Sicer mi smo pred kratkim dali za dva narezka ( za skupaj 20 ljudi) 60 eurov.

_____________________________



(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 13:45:45   
sonček33
Drago.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 14:08:46   
Ekaz
Glede na to, kaj pišete, predlagani narezki odpadejo. Kaj pa vaše izkušnje z narezki, ki jih pripravijo v Tušu ali Šparu. So OK? Sem iz NM - morda poznate koga, ki v okolici dela dobre narezke?

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 15:00:13   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: brina_3

Meni j v tem letnem času najbolj priljubljena varianta praznovanja pikinik. Vedno se najde moški del družbe, ki z užitkom speče user posted image


Evo točno to, kaj nimaš moške družbe, da vrže kaj na roštilj?

Drugače meni narezki poleti ne potegnejo, jao, kar groza me je ko se tiste salame pacajo in oksidirajo na toploti in soncu, pa sir isto.

Nam je super varianta, da recimo dopoldan pripravim 2 pizzi in ju dam v haldilnik- čakata do prihoda gostov, potem pa v pečico. V merkatorju kupimo pečena rebrca- ki so več kot odlična, dom asamo narežeš na male kose, tak da si vsak vzame v roko. V šparu imajo super začinjene perutničke- isto jih vržeš samo v pečico in ne rabiš čepet v kuhinji. Dopoldan lahko napečeš burek- pride ceneje, kot če ga kupiš pečenega. Še kako lepinjo kupiš ali kruh, kajmak, ajvar, nekaj zelenjave in piknik je tu.

Drugače pa je meni čist dovolj, da se da samo kak slani prigrizek na mizo (za grickat- palčke, grisini, oreški...) in kaka noro dobra sladica- jaz ponavai najraje tako praznujem. Torta, kremšniti, nekaj dobrega in nasitnega... Celo če je to takoj po kosilu. In seveda pijačauser posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 15:04:23   
Ekaz
Hope 2: dala si mi idejo: kaj pa tisti mehiški prigrizki - čips v trikotniku in podobne zadeve. Pa omake, ki jih imajo v trgovinah že narejene. So dobrega okusa?

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 15:12:28   
Hope2
Meni osebno ne, niti našemu krogu ljudi. Pa imamo radi drugače mehiško hrano. Eni jih pa obožujejo- stvar okusauser posted image . Bi pa jaz pol že raje poklicala v kako preverjeno mehiško restavracijo, tam imajo tole na zalogi in včasih prodajo- kak načo sir, salso, tortilje, gvakamole... probaš se zment.

Ravno za zadnji piknik sme imela v mislih tortilja čips, pa nekaj teh omakic... pa hvalabogu, d asme jih kupila nekaj dni prej in sprobala, ker mi niso ptegnile in kaj takega ne bi mogla ponudituser posted image . Ti vsaj svetujem, da sprobaš kak dan prej, če ne poznaš zadeveuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.6.2012 15:21:27 >

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 16:33:31   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Za 50€ smo mi lani naredili piknik za 15 ljudi s hrano in pijačo vred.



Očitno ste bolj slabo jedli in pili user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 16:48:53   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Za 50€ smo mi lani naredili piknik za 15 ljudi s hrano in pijačo vred.



prosim za podroben opis tegale..ns bo 13, za prjatle pa 16 pa me tole res zanima..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 17:21:35   
kajajaka
najcenejša varianta so topli sendviči
(sendvič pride okoli 0,36€: paket toasta (za 10 sendvičev) 0,60 € (Lidl), taboljša šunka plečka 20 rezin okoli 1,5€ in sir za toast tudi 1,5)

ali pa tatarski biftek, maslo in popečeni kruhki tudi pride zelo ugodno za 10 ljudi

ali žar (za 10 ljudi bi rabila kakšne 3 kg mesa (piščanec, čevapčiči, ražnjiči... to pride okoli 20€) na terasi lahko pečete na električnem žaru ali kontaktni plošči

drugače pa za 50€ dobiš 2,5 kg pršuta!!! Tako, da jaz ne bi naročila teh narezkov, ker ti zlaganje vzame maximalno 10 minut, pa boš zihr dobila sira, pršuta, salam in kruha za 30€, ostalih 20 ponucaj pa za pijačo user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 19:51:41   
petarda
Ekaz probaj se v Situli kaj zmenit... naredijo tudi narezke in izvrstne slaščice (tudi tiste v kozarčkih...) Kje si se pa ti za narezke menila? Ker meni se 5 EUR na osebo niti ne zdi tako drago...ker itak je ponavadi to za vsaj 1,5 osebe, če ne za 2. user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 19:55:19   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Hope 2: dala si mi idejo: kaj pa tisti mehiški prigrizki - čips v trikotniku in podobne zadeve. Pa omake, ki jih imajo v trgovinah že narejene. So dobrega okusa?


Čips je meni dober Poco Loco in še ena firma...v glavnem naturale ali salted... Omaka pa samo tale

user posted image

Je pa čisto drugačna od tiste, ki je postrežena v restavracijah...tak, da mogoče se res tam zmeni, če se boš odločila za to varianto... user posted image

< Sporočilo je popravil petarda -- 5.6.2012 19:56:37 >

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 21:32:53   
tamiflu
Pri nas majo v mesnici ceno 2 evra na osebo

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 21:58:02   
mateyka
omake (dip) za tortilja čips lahko sama narediš, men se zdi res simpl - in po tem ti kupljene itak ne bojo več dobre user posted image

aja, pa men niso dobre samo za čips, so tudi za nadev za tortilje, so super tud z pečenim meskom ali krompirjem, grisini.. ful stvarmi v glavnem.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 5.6.2012 22:00:52 >

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 22:04:26   
Anonimen
meni se zdi to fuul. mi smo zadnjič naredili special kosilo z dvema vrstama mesa, 3 vrste priloge za 20 ljudi plus piknik za 25 ljudi in nas je prišlo 100 evrov s tem da je ostalo en plato relativno dragega soka, in en plato piva pa skoraj polovico mesa.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.6.2012 23:51:26   
katipi
Tudi jaz sem iz NM, tako da ti lahko predlagam, da v intersparu v Qulandiji naročiš ploščo, kjer imaš več vrst različno pripravljenega mesa, zraven pa bi jaz naredila še grško solato, ki je zelo osvežilna, za tiste, ki je ne marajo, pa lahko kakšno drugo vrsto solate. Lahko pa narediš tzatziki (zelo na drobno naribaš svežo kumaro, jo ožameš, dodaš gost navaden jogurt in kislo smetano, zmešaš, posoliš, dodaš malo česna, koper, če ga imaš, in je pripravljeno) ali pa ga kupiš v hoferju, kjer imajo zelo dobrega, pa še nekaj drugih vrst dipov tudi. Lutenica iz lidla je zelo dobra ali pa Etin paprikin namaz. Lahko spečeš tudi "wedges", začinjen pečen krompir, ki ga imajo zelo dobrega tudi v hoferju (dve vrsti) in zelo paše k dipom ali solati. Daš ga na peki papir in v ogreto pečico, sploh ga ni treba ocvreti, razen če želiš. Tak krompir sem pripravila na nedavnem praznovanju in je kmalu pošel. Lahko kupiš tudi začinjene perutničke ( v eurospinu imajo zelo dobre) in jih na hitro ocvreš v olju, če se mudi, ali pa pripraviš na žaru. Lahko samo narežeš paradižnik, zeleno papriko, posoliš, nekaj kapljic olivnega olja in mlada čebula. Spečeš lahko tudi že pripravljene bagete z zeliščnim ali česnovim maslom. Vse to ti ne bo vzelo preveč časa, saj je že vse pripravljeno, ti samo spečeš in ponudiš, tako da se boš lahko tudi ti usedla zraven in ne boš utrujena.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Cena za narezek - 50 EUR - je to veliko?
5.7.2014 13:04:19   
tanyas
ojla,mene pa zanima kje si naročila te narezke?Hvala lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?