|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 7:21:25   
brbra
Ojla punce
Zanima me ali je kateri od otrok kdaj imel gliste, ki so  podobne deževniku le da so ful bolj elegantneuser posted image Naš Anže je par dni nazaj ful bruhal, potem je začel kao driskat, ampak blato je še vedno nekako kompaktno in ni tista prava vodena driska in danes v plenici najdem en kup trakcev dolgih kak cm in temno rdeče barveuser posted image pa se mi je nekako zazdelo da bi znale bit glisteuser posted image .Stari smo 1 leto in zraven še prehlajeni do fulauser posted image
Kaj sploh še ostane velikimuser posted image


_____________________________

Je ni stvari, ki me ne gane, sploh pa ne hrane
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 7:27:04   
CUKRČEK
Jaz bi šla k pediatru....bolje preventiva kot kurativa.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu brbra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 7:34:23   
brbra
Ja sej bom šla, ker itak moram po recept. Sam bi rada vedela ali so to gliste- ne morem tja it s polno plenico dre..user posted image poglejte ali souser posted image Čeprav .........user posted image

_____________________________

Je ni stvari, ki me ne gane, sploh pa ne hrane

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 7:47:07   
Anonimen
Gliste so majhne in bele barve. Vsaj te človeške (običneuser posted image ). Lahko so pa še tudi kakšne druge kot praviš.
Upam da boste zadevo čimprej rešili.
lp

(odgovor članu brbra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 7:48:07   
CUKRČEK
Pa saj ni treba dreka nosit tja....povej pač kaj si videla in bojo že vedeli ali je to to. Če ne ga bodo pa na preiskave dali....zato pa so tam.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu brbra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 7:51:02   
Anonimen
Ja, te tamale so podančice, se mi zdi. Obstaja pa tudi trakulja, ta pa se izloča po koščkih, po členkih. Edino ne vem, če je rdeče barve. Po moje je bele. Včasih se jo lahko zamenja z nebrebavljeno banano ali pa belo kožo od pomaranče v blatu otroka. Vsaj moja sestra jo je. Zato sta šli  s tamalo na infekcijsko in tam bili 4 dni, dokler se ni otrok pokakal (od vsega hudega tam ni nič jedla), in potem so ugotovili, da ni bilo nič.
Ti kar povej zdravniku, kaj si videla v blatu. Saj ni treba kazat. Če je to to, bo takoj vedel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 9:31:04   
Urša
Pa migajo?

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 9:34:40   
soncece24
kaj pa če s pinceto samo te koščke ven pobereš in neseš, da bodo pogledali? jaz bi rajši tak nardila, al pa v lončk blato iz plenice dala in zraven nesla, da bodo sigurno vedeli kaj je.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 10:13:32   
lacoste7
Mi tudi imamo gliste. Moj ta velik ima podančice. to so bele, zelo tanke ,dolge kak cm in migajo. Znaki, da jih otrok ima so: zelo je bledoličen, smrdi mu iz ust in skoz ga srbi ritka.

Zdravnik ti da en sirup, ki ga potem pije tri dni. Ostali člani družine pa morate jest tablete. Potem pa sledi čiščenje. Oprat je potrebno vso posteljnino in spodnje perilo, pa še roke je treba skoz umivat.

LP

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gliste oz. nekaj se nam je naselilo
12.10.2005 10:51:56   
brbra
hvala vsem za odgovore
No imamo redko vrsto glist, ki pa zgleda da so ravno v fazi crkovanja in so vse izločene mrtve.Tako da smo dobili sirup, ki ga moramo čez 3 tedne ponovit.
Jih je pa malo morje in verjetno je mali polhen ličink- tako da bomo vidli kaj bo.
Torej gliste niso samo bele ampak tudi temno rdeče- te so precej velike in zgledajo kot kosi sukanca. Tiste bele so tudi malo debelejše .
Zdravnica je rekla da jih je verjetno s kake  živali dobil - tako da verjetno so od mačke.Moraš pa obvezno prinest blato, da pogleda drugače ni nič in to kar konkretno količino.

(odgovor članu lacoste7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.
Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?