|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hišne uši??????
27.8.2009 12:11:10   
*sanela*
Pozdravljeni!
Imam velik problem in sicer v kopalnici so se pojavile majhne živalce podobne ušem, so bež barve.
Pridno čistim in sploh nevem od kod so se vzele. Sploh se jih nemorem rešit in vsak dan jih je več. Našla sem jih že v spalnici na postelji in v otroški sobi so zavzele jogi v kuhinji so se tudi naselile. Kar naprej čistim in jih pobijam, drug dan jih je še več. Kako naj se rešim teh majhnih nadlog. A sploh kdo ve kako se kličejo te živalce?
Pomagajte prosim sem čisto obupana!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hišne uši??????
27.8.2009 13:43:30   
*alja*
Daj če maš možnost poslikaj da vidim če je to isto sranje kot je bilo pri nas. Jaz sem hodla na veterino in so mi dali neko škropivo, sem pošpricala ko smo šli na morje (deset dni pustila) ko smo prišli domov počistila, razkužila,...

No in še tu in tam vedno kero najdem. Za znoret.
Danes sem hodila na DDD (nekako tako se reče) pa jih ni bilo, bom šla drug teden, da mi točno povejo kaj to je (imam enih par shranjenih v škatlici za zlatnino).




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hišne uši??????
27.8.2009 14:46:07   
*sanela*
Verjetno to ni isto, ker so tele živalce ki so pri meni velike par milimetrov in jih nikakor nebi mogla spravit ali ujet. Edino kar lahko naredim da jih stisnem in tako ubijem. Niso uši, bolhe, srebrne ribice..... sploh jih ne najdem na netu. Jaz nonstop razkužujem a ne pomaga..... Kaj za en vrag je to...

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hišne uši??????
27.8.2009 18:03:53   
Tanik
predvidevam da je isto kot sem že jaz pisala. a so take majhne, prozorno rumene? a imaš mogoče gips plate na stenah? a je hiša novogradnja oz. renovirana?

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=4241653&mpage=1

< Sporočilo je popravil Tanik -- 27.8.2009 18:06:23 >


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hišne uši??????
28.8.2009 9:10:07   
*sanela*
Hvala Tanik!
To bo to! No sam pri meni je isti problem glede izselitve, nimam kam na 10 dni...... no se bom že česa spomnila
Mi smo pa kupili hišo staro 25 let v tretji gradbeni fazi, mamo mal vlage ker smo tole na hitro naredil da smo se lahko vselili in zdaj so te živalce tu.....

Hvala za pomoč!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hišne uši??????
28.8.2009 15:31:41   
Tanik
naj te potolažim, jaz jih najdem po vseh hišah pri sosedih in sploh tam kjer so gips stene, pa vse je bila novogradnja. jaz se več ne ubadam s temi živalcami, ker se tudi ne morem izselit.
jaz jih sesam pa ubijam sproti user posted image drugega ne vem. sem probala z biokilom.ne pomaga.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hišne uši??????
10.10.2017 8:54:20   
Miso123
Je tema se aktivna? Je nasel kdo sredstvo za odpravo te "golatni"?
Lp

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?