|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igre za dekliščino
9.10.2005 14:30:42   
Blink1
Ojla

Potrebujem pomoč. S kolegicami organiziramo dekliščino, pa bi nam prav prišli nekaj idej za igre za nevesto.

Help!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igre za dekliščino
9.10.2005 19:59:31   
sezam
Evo nekaj idej:
- kviz, kako se poznata bodoča ženin in nevesta (ženinu postavite vprašanja prej). Nevesto pa za vsak nepravilen odgovor kaznujte - pojesti kar ne mara,....
- previti dojenčka, montirati avtosedež
- speči kruh
- nekaj sešiti za bodočega moža - npr. boksarke
- oprati zamazano oblačilo

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igre za dekliščino
9.10.2005 20:52:09   
Anonimen
Nina, poglej na www.najporoka.com/forum

Tukaj se zna najti ogromno zanimivih iger. Tudi moja dekliščina je tam opisana.

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igre za dekliščino
9.10.2005 20:55:41   
Anonimen
Hm, trenutno ne dela. Najbolj se spomnim torte v obliki luleka, ki sem jo morala pojest. In razrezat... Eh, hudo je bilo. Zgledalo je, da je ves krvav, znotraj je bila neka krema takšne barve... ampak tako dobro...

Potem sem morala zalivat rožico (lončnico), iz katere je potem zrastel kondom. Naštet sem morala vse moje bivše, potem bi pa naj iskala podpise tistih fantov, ki jim je bilo tako ime, da so mi dovolili, da se poročim.

Igrat sem se morala v bazenčku kot v peskovniku. Oblekle so me v nesvesto in mi iz toaletnega papirja naredile poročno obleko...

Pa še je bilo, samo se zdaj ne spomnim...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igre za dekliščino
10.10.2005 11:25:12   
tinkatonka
1.) Iz blaga naj si naredi poročno obleko. Blago kupiš na kile. Kupile smo še samolepilni kolaž papir s katerim si je okrasila obleko, spenjala pa jo je s spenjačem. Nato pa naj v poročni obleki zapleče en dunajski valček z namišljenim ženinom (mi smo dale metlo na katero smo navezale metuljčka).
2.) Ženinu postavi že pred tem bekaj vprašanj, potem pa isto vprašajte nevesto. Znajo bit različni odgovori zelo zelo zabavni. Za napačn odgovor pa si izmislite kazen.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igre za dekliščino
10.10.2005 11:32:39   
Žabica/
- z nosom v moki streseni na pladnju poiskati prstan
- z zavezanimi očmi nalakirati nohte
- zbrati 10 etiket iz oblačil
- v lavorju polnem vode izvleči z usti jabolka ... na jabolkah so napisane črke in iz njih mora sestaviti svoj bodoči priimek
- prodati korenje starejši gospe za 100 SIT, kondom starejšemu gospodu za 400 SIT,...
- kako bi uspavala otroka, ga previla,...
- sešije naj boksarice (iz stare majce)
....

to so moji predlogi!

lp

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Igre za dekliščino
10.10.2005 12:19:14   
*zvezdica*
Hej!

Sem še čiiisto sveža ....sem imela v soboto dekliščino user posted image  pa tilahko zaupam kaj so meni ušpičile...

1. dobila sem tak plišast penis...ki je bil tisti večer moj mikrofon in sem morala ves čas govorit vanj....zraven sem pa dobila še tako veliko dudo..tudi v obliki penisa, oblekle so me v majico, ki so jo naredile same (spredaj je pisalo še 7 dni samska, zadaj pa čez 7 dni že poročena)
2. zavezale so mi oči in sem se morala sam naličit..nohte, obroba za usta, šminka.....si lahko predstavljaš kako okusna sem bla user posted image user posted image
3. višek vsega je bilo to, da so mi dale celo košaro napečenih kruhovih penisov...res noro originalnih...kot pravi, samo da so bili iz testa...in te sem mogla potem prodat svojim sosedom...si me lahko predstavljaš kako sem s košarico polno testenih penisov hodila okrog sosedov...za mano pa 15 žensk pa kamera....dale so mi še knjigo v katero so mi sosedje dali dovoljenje, da se poročim. Res je blo noooro smeha...sosedje pa hudo prijazni...vsem je bla to huda fora...pa še 10 jurčkov sem zaslužila user posted image
4. mogla sem narisat svojega sanjskega moškega...so prinesle ogromno risarsko stojalo in vodene barvice
5. previt sem mogla dojenčka
6. dale so mi otroško kanglico in lopatko....pa sem se mogla pretvarjat da z otrokom v peskovniku delam potičke in pojem otroške pesmice
7. imela sem spoved...sem se mogla spovedat vseh svojih grehov
8. vsaka je že prej napisala samo frazo za neko zgodbico, ki jo je nekako povezovala z menoj in potem sem vlekla listke in povedala celo zgodbico....jooj sem bla kar mal zgožena..skor same pijanske zgodbice so ble user posted image
8. iz WC papirja sem si mogla naredit rezervno poročno obleko

hmm mogoče sem še kaj pozabilo. Skratka bilo je noooorooo...sploh ta s prodajo penisov je totalno zažgala user posted image . Lahko rečem da sem imela enkratno dekliščino!

(odgovor članu Žabica/)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Igre za dekliščino
11.10.2005 10:52:29   
Blink1
Joj...super punce. To pa bo nekaj uprabnih idej.

Tole s prodajanjem penisev je tudi dobrauser posted image user posted image  Bomo premislile kako izvesti, glede na to da zvečer začnemo. Mogoče pa bi lahko kje prodajalauser posted image

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Igre za dekliščino
11.10.2005 14:22:46   
Barči78
- Punce so mi kupila kozarec s penisom in sem mogla celo noč piti iz njega - dobiš ga v sex shopu.
- Kupile so mi tangice in sem mogla met celo noč oblečene čez hlače.
- Po gostilni sem prodajala balone - v tangicah, za katere sem imela zataknjenega cel kup denarja, še od prijateljic, ki so kao kupile balone prve
- ročno, z metlico sem mogla narest smetano, vanjo zamešati ananas. Na to kao sadno kupo so mi pokonci postavile pol olupljene banane in dva cela surova jajca. Notri sem mogla z usti iskat kondom,.
- Zavezale so mi oči in sem ugotavljala katere začimbe voham.
- Narisati sem morala mojega bodočega moža
- Kviz, na katerega je predhodno odgovarjal moj mož
- Iz gline sem morala oblikovati moški spolni ud in na njega natakniti kondom
- Posaditi sem morala rožo
- Napraviti dojenčka,..

Skratka, precej so me namučile, ampak sem jim hvaležna za tako luštno dekliščino. Seveda sem na koncu prejela diplomo, ocenjena iz spolnosti, gospodinjstva, materinstva,..


_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...