|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JOGI ZA ZIBELKO!
2.1.2006 22:52:37   
dadica
Prosila bi za pomoč, kje ste kupile jogi za zibelko in kolikšna je cena?

lp dadica in hvala za pomoč
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
2.1.2006 23:02:35   
petrulja
Živjo, mi nismo kupili jogija ampak 10 cm debelo peno, ki so nam jo vrezali po meri zibelke. Dobiš jo v trgovinah kjer prodajajo raznorazne pripomočke za gospodinjstvo od plastike pa do raznih spužv in pen. Dali smo ene 3 ali 4.000 in se je super obneslo. Zibelko boš uporabljala itak samo do kakega 5. največ 6. meseca otrokove starosti, ko otrok še ni tako težek. Pod našo Nino se ni nikjer udrlo kjer je ležala, tako da je bilo ležišče popolnoma trdo. Zdaj pa ima že kaka dva tedna drugo posteljico z ortopedskim jogijem pa se rajši stiska pri nama. user posted image user posted image  lp, petrulja

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
2.1.2006 23:27:16   
KMALU




Jogiji stanejo od 5.000 do 30.000- odvisno kaksnega hoces in kako je kvaliteten.
drazji je, vec stvari ima- bolj diha itd. Zdaj ibstajajo ze taksni da se dojencek ne more zadusiti tudi ce se obrne na trebuh...



(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
3.1.2006 0:48:15   
giga
mi smo kupl najmanjši dormeo, okrog 12.000 jurčkov smo dal č se prou spomnm.

_____________________________

Carpe diem!

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
3.1.2006 13:05:02   
zoya24
Petrulja v kateri trgovini (ime) ste kupili to peno?

(odgovor članu petrulja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
4.1.2006 14:30:44   
Anonimen
js sem sprašvala po teh jogijih v trgovini dollar (recimo v cityparku majo trgovino) pa so mi rekl da mi ga nardijo za 5 jurjov iz lateksa. to je blo pred dvemi leti al mal mn. no pol ga je pa naročila moja mat pri slovenski postelji in dala 19 jurjov z nadvložkom vred, je pa iz enga spešl materiala k ma en spomin al neki in je prov primeren za dojenčke??!! no js sem vseen mislna da pretirava. če bi zdej kupvala bi ga naročila pri dollarju. no še link sem najdla : http://www.dollar.si

(odgovor članu dadica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
4.1.2006 21:26:29   
Anonimen
Meni je tapiser naredil čisto pravi jogi iz spužve in  s preobleko, ki jo lahko slečem in operem. Cena: 5.000 din.
Malo povprašaj pri tapiserjih

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
5.1.2006 8:21:27   
barba
Jaz sem ga naročila v Lesnini. Velik je 90x40 in debel 10cm. Bil pa je 10000.

Je sicer malo debelejši, ker tanjšega ne moreš naročit pri njih. Bom videla kako se bo obneslo.

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
5.1.2006 13:16:29   
Ines.
Jest sem se zanimala pri Meblu. Naredili bi mi ga po naročilu in bi pršel 14.000 SIT. No, potem smo pa eno deko zložili in čez rjuho, pa se ni nič pritoževal.

(odgovor članu barba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
5.1.2006 21:44:43   
pomlad06
Živjo!

Jaz tudi kupujem jogi za v košarico. Imajo jih v na novo odprtem Rutarju v Ljubljani, kjer imajo vso opremo za dojenčke! user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
6.1.2006 21:27:11   
KODA
Tudi mi smo imeli peno v zibelki.To je zrihtala svakinja,ker sta bila njena fanta prej v tem košku.
Izrezala je peno po meri in naredila prevlekico.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu pomlad06)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
6.1.2006 22:04:32   
Pi@
Kaj pa tole?
http://soncek.si/shop/page/detail/gitm/3820/T030301_Vzmetnica_za_zibelko_90_x_40_cm/-/

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
7.1.2006 22:47:43   
wallery
Tudi mi bomo imeli kar peno v košari za 3m kar jo bomo rabili Za v posteljico je pa to drugače imamo še čas da kupimo kvalitetnega.

_____________________________

Najinima punčkama Nika 15.9.03 in Taja 29.1.06 se bo pridružil nov sonček PDP 16.4.07

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
20.1.2006 17:00:48   
Anonimen
Jaz sem peno in cel komplet (baldahin, kovterček, povštarček in tisto za okrog zibelke) kupila v Arielu v Intersparu v Celju. Pena je stala okrog 3.000, kompletek za zibelko pa 12.000.

(odgovor članu wallery)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
16.10.2014 23:34:12   
Maxi mama
Najceneje so ble v www.trgovina-teddy.si sicer pa ne vem več cene smo že prerastl. sem pa kupla tisto za okul 40eur ene so pa ok :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
1.11.2014 21:00:23   
dinax
Živjo!

Mene pa zanima, če katera ve katerega proizvajalca otroških ležišč oz. katero ležišče se je dalo kupti preko Recinko - ko so bili še paketi za norovojenčke s strani države? Pred 4 leti smo kupili to ležišče za hčerko in je še vedno zelo v redu (140x70cm), sedaj pa bomo kupovali ležišče za novega člana, pa se nikakor ne morem odločiti kaj bi. Nekateri pravijo, da vzmetna ležišča niso ok za dojenčke. Ali katera ve zakaj? Penasta me odbijajo, ker sva z možem kupila penasto ležišče Dormeo (drago), pa je bilo neverjetno vroče na njem, kljub temu, da mene običajno zebe, pa tudi neudobno. Sreči sva ga lahko vrnila hitro nazaj.

Kakšni predlogi za ležišče? Pomembno mi je predvsem, da je trdo in zračno.

Lp,
Dinax

(odgovor članu Maxi mama)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: JOGI ZA ZIBELKO!
1.11.2014 21:09:18   
Maxi mama
Air confort, lorelli so kvalitetni mi imamo Clasic inje uredu, smo zadovolni tole pa je njihov neposredni link sem pa opazla da so dodali ful posteljnin http://lorelli.si/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=6

(odgovor članu dinax)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?