|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice 08
27.4.2007 22:02:00   
mala pikica
Oh, izgleda, da sem prvauser posted image  Danes zjutraj smo se zelo razveselili, ko smo zagledali plusekuser posted image user posted image user posted image In zdaj sem končno user posted image  Moj PDP je zaenkrat neverjetni 1.1.2008. Upam, da bo vse v redu in da bomo naslednjih 9 mesecev preživele v prijetem čvekanju.

Pa naj se mi kmalu še kakšna pridruži, da mi ne bo preveč dolgčasuser posted image

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 30.6.2007 20:50:19 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januarčice
27.4.2007 22:47:54   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za user posted image .

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januarčice
27.4.2007 22:58:03   
eva1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke...in lepo, zdravo nosečnost ti želim...

januarčica2007...uf...mi smo našo Aljo naredili 25.4.2006.test je bil pozitiven 10.5.2006, PDP je bil 12.1.2007, rodila sem 6.1.2007 najlepšo pupo na svetu...in res je bilo lepih 9 mesecev nosečnosti...in tudi vsem januarčicam 2008 želim nepozabno nosečnost in zdraveuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januarčice
28.4.2007 8:04:05   
Anonimen
user posted image user posted image Čestitke!Me smo januarčice 2007,PDP je bil 18.1 rodili smo pa 20.1

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januarčice
29.4.2007 12:51:06   
mala pikica
Kaj še ni nobene user posted image , ki bo rodila januarja? Meni je že pošteno dolgčas user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januarčice
29.4.2007 14:07:38   
sonček balonček
Zdravo,

da ti ne bo dolgčas, se ti tačas, da najdeš druge pridružim jaz. Sama imam po mojih izračunih rok 31. 12. 2007. Leta 2005, ko sem zanosila prvo kepico, sem imela ZM natančno isti dan kot letos, pa sem imela uradni rok od ginekologa 1.1.2005. Morda bo po UZ tudi letos enak. Prvega pregleda še nisem imela. Itak pa PDP ne pomeni prav dosti.


Uživaj v nosečnosti, a je to prvi otrok?


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januarčice
29.4.2007 15:16:28   
mala pikica
Oj, sonček balonček, kako si ti prijazna user posted image  Sicer pa bo to za mene res prvi otroček, nosečnost pa je že druga. januarja sem imela ss, pa nam je zdaj spet ratalouser posted image  sva z dragim res vesela, upam samo, da bo vse v redu.

Kako pa se kaj počutiš? Jaz sploh ne vem, da se kaj dogaja, edino prsi me ful bolijo. Pa za naše pikice se splača vse potrpetuser posted image

(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januarčice
29.4.2007 16:23:46   
sonček balonček
Ojla,

glede na tvojo slabo izkušnjo, upam, da se vam bo sedaj dobro izteklo. Držim pesti! Tudi jaz sem v prvi nosečnosti imela grozeči splav, mirovala sem več kot dva meseca in se je stvar kljub vsemu dobro iztekla.


Moje počutje je še kar. Le glava me neznosno boli, hrbtenica, občasno me peče zgaga. Tahujše še pride, po mojih izkušnjah tam nekje 6. in 7. teden. Lahko pa, da sploh ne bo nobenih slabosti.


lp

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januarčice
29.4.2007 18:19:39   
mala pikica
Jaz sem imela splav v 7.tednu, tako da je bilo kar hitro. Smo lahko tudi že takoj po naslendji menstruaciji spetuser posted image
Drugače pa saj pravim, na srečo še ni nobenih hujših znakov, razen prsi pa tekanja na WC.
Kaj pri G si se že naročila? Jaz se še nisem, bom ta teden poklicala. Pa upam, da bom hitro naročena, samo da čimprej slišim srčka bit. Pri prvem namreč ni bilo nič videt niti slišat. Ko bom videla pikico na UZ, bom bolj pomirjena.

(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januarčice
30.4.2007 12:04:55   
Anonimen
ojla
po neuradnih rezultatihuser posted image imam tud jaz rok 1.1.2008 tako da ne boš samevalauser posted image .zaenkrat se mše anonimna,se pa kmalu razkrijem,pa bomo kakšno več rekle.upam da nas bo veliko januarčic

(odgovor članu mala pikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januarčice
30.4.2007 13:28:15   
mala pikica
user posted image user posted image user posted image user posted image  anonimna, čestitam!!! Upam, da bomo lepo čvekali ces čas težkega pričakovanja. A že kaj veš, kdaj imaš prvi pregled? Jaz ga imam 7.5.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarčice
2.5.2007 17:25:56   
karatina
Pozdravljena mala pikica.

Da ti ne bo dolgčas se ti pridružim še jaz. Po izračunih naj bi bil moj PDP 2.1.2008. Pri G sem naročena 8.5. Termin imam še od prej, saj sva se z user posted image  trudila na bebici že eno leto pa ni ratalo. Zdaj, ko sem naredila paniko in se naročila na pregled, pa sva v nedeljo zagledala user posted image . Mogoče bi morala poklicat G že prej, da bi ratalo user posted image .

Mogoče je termin malo hitro (9.5. bo točno 6 tednov od zadnje user posted image ), ampak želim, da me vseeno pogleda in mi svetuje kako naprej. ˝Datum spočetja˝ mi namreč soupada s pričetkom zdravljenja ščitnice. Mogoče je tudi njeno slabo oz. nedelo vplivalo na to, da nisem zanosila user posted image .

Kakorkoli; trenutno se počutim odlično, lebdim v user posted image  in sem glede na počutje prepričana, da je tudi z user posted image  vse v redu.

Lep pozdrav

< Sporočilo je popravil karatina -- 2.5.2007 17:27:47 >

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januarčice
2.5.2007 20:15:05   
mala pikica
Katarina, čestitam  user posted image user posted image user posted image  Sem tako vesela, ko vidim, da le ne bom sama devet mesecev user posted image  

Jaz imam pregled 7.5. pa se mi nič ne zdi narobe, da je tako hitro. Jaz sem imela en ss, pa me je po mojem zato tako hitro sestra naročila. Od moje menstruacije bo tudi v torek šele 6 tednov. Pa samo da čimprej vidim pikico na UZ.

Drugače pa se tudi jaz počutim fajn, kaj fajn, super se počutim. Tako kot si rekla, v user posted image !

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januarčice
2.5.2007 20:31:20   
Kikina
Pozdravljene vse jnuarcice! Tudi jaz sem pred enim tednom naredila test in sta se mi pokazali user posted image ! Priznam, da kljub temu, da sva ze nakaj casa delala na tem (leto pa pol), se nisem racionalno sprejela tega novega statusa. Po mojih izracunih, prvi pregled imam namrec 9. maja, naj bi bil rok 7. 1. 2008.
Rade voje se pridruzim novopecenim nosecnicam, vsaj bomo malo nakladale naslednjih 8 mesecev!

Pozdravcek vsem! user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januarčice
2.5.2007 20:36:28   
mala pikica
Kikina user posted image user posted image user posted image   Počasi se nas bo nekaj nabralo!!!

(odgovor članu Kikina)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januarčice
2.5.2007 20:37:19   
Kikina
user posted image user posted image  

No vidis mala pikica, nas je ze kar nekaj zbranih za pravi "zacetniski" pogovor. To je moja prva nosecnost in priznam, da nisem ravno podkovana o vsem dogajanju, zato ze nekaj dni noro letam po netu in iscem vse zive informacije o tem kako in kaj! Prvi nakup bo prav gotovo kaksna literatura v tej smeri, vendar je prijetno tudi poklepetat in si izmenjat kaksen obcutek in nasvet.

Pozdravcek!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januarčice
2.5.2007 20:43:39   
mala pikica
Ja, Kikina, se ti res splača kakšno literaturo kupit. Jaz sem že kar nekaj revij prebrala. Je pa tudi ful dobra knjiga z naslovom Vse o nosečnosti in porodu. Pobrskaj po knjižnici. Mislim, da najdeš res vse kar te bo zanimalo.

(odgovor članu Kikina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Januarčice
2.5.2007 20:57:27   
karatina
Tudi meni se ne zdi nič narobe, da sem naročena tako hitro, ampak prebiram po forumih in revijah, da navadno G naročajo na prvi pregled nekje od 8. tedna naprej (če nimaš kakšnih bolečin in krvavitev itd.), ker naj bi bilo takrat sploh kaj več videti na ultrazvoku user posted image .

Smo smešne začetnice, ne? Beremo in beremo, na koncu pa vemo še manj  user posted image .

Glede na to, da imamo prvi pregled kar ena za drugo (7., 8. in 9. user posted image ), si bomo imele naslednji teden kar dosti povedat.

Sta se že lotili kakšnih dodatnih vitaminov? Jaz trenutno jemljem Tifol in ker ne maram rib sem si nabavila mleko, obogateno z omega 3.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januarčice
2.5.2007 21:24:51   
mala pikica
Jaz že komaj čakam prvi pregled. Že zdaj na začetku smo tako neučakane, kje še je januaruser posted image  

Je pa res, da smo še čisto 'sveže' v vsem, zato pač nič ne kaj dosti ne vemo. Jaz sem sicer že kar nekaj stvari prebrala. Bo pa v drugo vse lažje, ne?

Drugače pa sem začela jemati Elevit. Ima folno kislino in še kar nekaj vitaminov in mineralov. Pojem bolj malo zelenjeva in sadja, pa je dobro da dobim nekaj teh snovi. Čeprav se zdaj za pikico zelo trudim, tako sem bolj pridno začela jesti tudi to kar do sedaj nisem preveč marala. Pridna jaz, ne user posted image

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januarčice
2.5.2007 21:39:57   
Eviii
joj, a so že otročki letnik 2008 v zraku? lepo user posted image .
prosila bi eno od vas, da me sproti obvešča o novostih, da bom lažje pripravila seznam nosečk.
pa lepo nosečnost in zdrave otročke vam želim user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januarčice
2.5.2007 22:19:03   
mala pikica
Eviii, bom te obveščala user posted image   A to kar za vsako novo, ali vsake toliko časa? Pa verjetno kar na ZS, ne?

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januarčice
3.5.2007 7:09:01   
sonček balonček
Jutro, mala pikica in ostale!

Meni se slabosti pričenjajo stopnjevati. Sem mislila, da bo šlo brez! Včeraj se mi je vrtelo, tudi leže, neznosno me je bolela glava, slabost pač. Cel dan bi kar spala. Imam že 16 m staro pupko, ki je kot živo srebro.

Kot pišete ste vse prvič nosečke. Uživajte, kajti prehitro bo minilo. Saj potem bo še lepše, toda tudi nosečnost je kljub tegobam zelo prijetno in posebno obdobje.

Jaz se moram na pregled naročiti danes. Upam, da sploh dela moja g. Ste v službi? Jaz sem doma, ker imam dopust - moram končat magisterij preden pride drugo user posted image .


LP, sb

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januarčice
3.5.2007 10:03:54   
mala pikica
jutro user posted image !

Kako ste kaj, punce? Jaz sem še kar, edino ful utrujena, že zdaj zjutraj. kaj še bo le zvečer. Bo treba malo v vodoravno lego čez danuser posted image  Sonček balonček meni se tudi vrti, nisem vedela, da to spada pod slabosti. Me je že malo skrbelo, ker ni bilo drugih znakov kot vrtenje in zelo boleče prsi. Sem prav smešna, da si želim slabosti. Po mojem še je bo preveč.
Drugače pa sem jaz tudi ta teden še doma. Je prav super si malo spočiti.

Pridne bodite, pa se danes še kaj beremouser posted image

(odgovor članu sonček balonček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Januarčice
3.5.2007 18:58:54   
karatina
Pozdravjlene,

se je končno končala z današnjimi obveznostmi. Vas je ta teden kar nekaj prostih, mi pa delamo, delamo in delamo user posted image . Če ni gužve po naravi dela, pa si jo šefi izmislijo. Bo fino, ko jim bom povedala za user posted image . Glede na izkušnje sodelavk so tudi tukaj pravi user posted image . Saj res, kdaj nameravate povedati okolici: staršem, sorodnikom, prijateljem, ŠEFOM-user posted image , ki bodo verjetno najbolj veseli?

Moje počutje je še vedno dobro in upam, da bo tako naprej user posted image . Simptomi, ki jih navajajo za nosečnost so pri meni zaenkrat prisotni v izredno nežni obliki. Če ne bi vedela za nosečnost in bila na njih tako pozorna, jih mogoče ne bi niti opazila . Imam pa zadnje dni precej močan izcedek iz nožnice (brezbarven user posted image ). Brez dnevnih vložkov sploh ne morem. Je to O.k.? Bolečin nimam, tako da to mečem v koš normalnih pojavov v nosečnosti.

Komaj čakam, da mine petek, vikend tako in tako ne vem, kdaj se obrne, v pon. pa si bom pripravila goro vprašanj za ginekologa (ki jih bom kasneje pozabila user posted image ) v torek.

L.p.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januarčice
3.5.2007 20:58:02   
mala pikica
Karatina, ja eni še res uživamo, pa saj ne bo več dolgo. Ponedeljek se hitro bliža, s tem pa tudi služba in pa seveda ginekolog. Komaj čakam, da vidim user posted image   Kdaj povedati okolici? Hm... Pri nama je bilo tako; sodelovala sva v akciji 1000 otrok za Slovenijo (mogoče si celo kaj slišala). In kar vsi okoli naju so to vedeli in seveda potem tudi veliko spraševali. V službi so me kar naslednji dan vprašali, če je ratalouser posted image  Ja, v enem dnevu... No, in zdaj pridno vsak teden sprašujejo. Tako sva doma že povedala (kar isti dan, ker sem tako žarela, da se ni dalo skritiuser posted image ), saj so celo vedeli, da so bili ravno pravi dnevi takrat user posted image  Pa tudi pripravljena sem že, da me bodo v ponedeljek v službi vsi zaslišali. Lagati pa o tem seveda ne mislim. Ostali sorodniki in prijatelji pa na srečo še nič ne sprašujejo. Njim pa bom povedala čez kakšne 2, 3 tedne... ko bo pač nanesel pogovor.

Počutje... saj pravim, nenormalno me bolijo prsi (kaj druge tudi?), slabpst je tu pa tam nek čuden občutek v želodcu, izcedka pa imam jaz tudi nekaj, čeprav ne veliko. Pa utruuuuujeeeeena sem zellloooooo!!! Imam izgovor, da lahko počivam user posted image  

Sem bila dolga, ne... pa,pa

(odgovor članu karatina)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?