|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je katera imela negativen test in je bila vse...
25.3.2012 13:44:03   
Anonimen
Danes sem 32.dan ciklusa(ponavadi dolg:26-29 dni), brez menstruacije/krvavitve(nič ne kaže, da bo prišla).
Včeraj zjutraj sem naredila BC mini in je bil negativen.
Občasno mi je slabo in še kakšen nosečniški znak bi se našel.

Je imela katera podobno izkušnjo in je bila noseča?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
25.3.2012 14:16:18   
Anonimen
zna bit ja, da se test zmoti, ampak se rajše ne zanašaj ali veseli, da ne bi bila slučajno razočarana, moja kolegica je 2 testa naredla oba sta bla negativna, pa je bla noseča. lahko pa da si mau nervozna zarad tega in je tudi zaradi tega ne dobiš. tako je bilo pri meni kar ene parkrat. upam na dober rezultat ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
25.3.2012 14:26:16   
lily32
V drugi nosečnosti sem prvi test naredila na prvi dan izostanka, a je bil negativen in potem še dva. Sem že obupala, potem je bil pozitiven šele, ko bi morala biti že v 6. tednu.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
26.3.2012 8:23:31   
olimia
pri meni je bilo v zadni nosečnosti tako, da je bilo kar nekaj testov v razmaku 14 dni negativnih (prvega sem naredila 35. dan po M). Razlog za negativne teste je bil v tem, da sem očitno zanosila 14 dni kasneje, kot bi sicer po M

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
27.3.2012 10:31:20   
Momtobe
Jaz sem imela zadnjo menstruacijo 2.1. in mi je test kazal negativno še 17. februarja ... 5. marca je pokazal plusek ;). Tako, da ja. Včasih je v krvi prenizka raven hormona ...

(odgovor članu olimia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
31.3.2012 10:09:43   
Spranka
Ponavadi če je daljši cikel tudi test kasneje pokaže. Jaz imam dolge cikluse zato mi je test pokazal pozitivno šele 14 dni po izostanku menstruacije. 7 dni po izostanku sem naredila prvega pa je bil negativen potem po 14 dneh pa je bil plusek :)

(odgovor članu Momtobe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
3.5.2012 12:53:02   
s.nataška
Verjetno sem se že malce pozno spomnila tole komentirat pa vseeno vidim, da se srečujtete s praktično enakimi problemi.
Tokrat sem tudi jaz ta, ki je ne dobi in ne dobi pa naredim test pa nič.
Od moje zadnje menstruacije je že kar lep čas in sicer 30.03. od takrat vse lepo in prav. Za ovulacijo ne morem rečt kdaj jo imam so pa cikli nekako 31 dni dolgi se pravi mi 'zamuja' nekje 4 dni. Pa imam zmeraj precej točno nekje zadnjih vsaj 9 let. Ne bom rekla, da delava na tem paziva pa tudi ne. Sama sem mnenja, da pač pride, ko je čas za to.

Je smiselno narest test še čez 3 dni ali naj kar pokličem ginekologinjo, da me pogleda? Kaj bi ve naredile?
Tudi če se prej nisem obremenjevala, se sedaj se in si želim, da bi bila noseča. user posted image

Je še kera taka? Ali si sam domišljam pa je ne :)
user posted image

(odgovor članu Spranka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
22.6.2012 9:48:21   
Anonimen
Meni je prejšni mesec M.zamudila 2 dni sem opravila test in je bil negativen čez en dan je prišla M.(ne vem če je bla M)sem jo imela en dan,ponavadi jo imam po 3 dni in je točna.Sem mogoče user posted image ?Prsi me bolijo so napeti,trebušček je napet in okrogel.Delamo na tem že 2 meseca

(odgovor članu s.nataška)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je katera imela negativen test in je bila...
22.6.2012 12:02:44   
astrid1
Še enkrat naredi test. So pa te sprembe, ki jih opažaš lahko samo znak, da prihaja nova menstruacija.

Sicer pa dva meseca še ni neka dolga doba, da bi se sekirala, če še nisi noseča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?