|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je katera zanosila s pomočjo klomifena in ima...
7.11.2005 10:08:16   
rebeca
Zanima me, če je že kateri ratalo s klomifenom zanosit dvojčke?
Sama jemljem klomifen in sem o večplodnosti zasledila v opombah pri tabletah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
7.11.2005 10:37:35   
mujcek
jaz sem zanosila s pomočjo klomifena in nosim dvojčke. Zanosila sem v drugem ciklusu jemanja teh tablet. Ko sem šla na 1. pregled sem G, ki je nadomeščal mojega vprašala ali sta dvojčka posledica klomifena, pa je rekel da verjetno sta. Naslednjič sem enako vpašala svojega G in me je vprašal ali ima kdo v družini dvojčke in potem sem povedala , da samo preko babice in dedka in je rekel, da je verjetno to vplivalo, da imam tudi jaz user posted image user posted image .
No sedaj še vedno ne vem, kako je prišlo do tega, ampak sem presrečna, da je tako. Sama mislim, da bi morala klomifen jemati dalj časa, da bi bila dvojčka posledica zdravljenja user posted image

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
9.1.2006 22:58:55   
mami3x
ojla! jaz sem s  klomifenom zanosila. Danes imamo trojcice, stare vec kot tri leta!

(odgovor članu rebeca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
10.1.2006 17:19:35   
Anonimen
jaz tudi 3

(odgovor članu mami3x)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
11.4.2006 13:30:36   
sasabela
tri ej....user posted image ...jest sem ugotovila da mam dva, pa me je že strah...kako je šele če maš tri...v glavnem klomifen sem jemala samo en mesec in nikjer po nobeni strani ni dvojčkov...tko da, verjetno je to dar...al kaj??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
12.4.2006 14:55:59   
zmajčka
sasabela, nič bat. Sigurno bo šlo tud nama, saj je že tolk dvojčkov gor zraslo, da bojo najini tud.
No, tudi jaz sem zanosila dvojčke s klomifenom. Jemala sem samo en cikel in takoj dvojčki user posted image  user posted image . Seveda najprej pomisiš na vse težave, ki te čakajo, a moj moto je ta, da z dobro organizacijo in z mojim user posted image , bova zmogla. Ko pa pomisliš, da so tudi sladki trenutki pomnoženi z 2, so vse skrbi odveč user posted image .
sasabela, lepo user posted image  ti želim. Predvidevam, da si še bolj na začetku.

(odgovor članu sasabela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
14.6.2006 14:16:00   
enka
Pozdravljene!

Danes sem drugič na teh straneh in ne morem verjeti, da ste si vse tako med sabo dobre. Res lepo, ker sem nakako začutila, da čutite druga z drugo, kot neka velika družina. Res lepo.
Midva z možem imava tudi veliko željo, da bi imela družino, poročena sva 4 in pol leta, vendar nama nikakor ne uspe, da bi bila noseča. Bila sem pri G in je povedal, da moram jemati Tifol tablete in da naj bom brez skrbi, da bo nosečnost nastala. Sedaj pa naju že zelo skrbi, če sploh kdaj to bo.
Sem pa zelo vesela, da sem našla to stran in sem tako zvedela že nekaj informacij večuser posted image .

Lep pozdrav vsem in naj vam čim prej uspeuser posted image

(odgovor članu zmajčka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
11.6.2008 9:15:34   
misar
jklb


< Sporočilo je popravil misar -- 11.6.2008 9:16:14 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu enka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je katera zanosila s pomočjo klomifena in...
11.6.2008 10:28:00   
sandra123
Enka...najprej lep pozdravček. Praviš, da imata z možem težave in da vama nekako ne uspe z naraščajem...kako dolgo se že trudita z zanositvijo? No, da te malo potolažim...sama sem mamica 7-letne hčerke in sedaj v pričakovanju dvojčkov...glede prve zanositve ti lahko rečem, da je bila kar nepričakovana, ko sva se pa odločila za še enega otroka, pa nama ni uspelo skoraj 1 leto...ravno zaradi tega, ker sva si tako zelo želela še enega otroka...verjetno sva bila oba pod stresom, ker nama ni uspelo nekaj časa...ko sva se dogovorila, da bova pač še malo počakala, pa naju je takoj naslednji mesec presenetila dvojna črtica na testu za nosečnostuser posted image ...no, malo za tem sva izvedela, da je tista dvojna črtica pomenila tudi dvojno srečo-user posted image user posted image ...skratka...včasih premočna želja pripomore k temu, da je človek preveč psihično obremenjen s tem, pa se ne izide tako, kot bi si želeluser posted image ...glede na to, da smo v današnjih časih že tako preobremenjeni v službi, smo pod stresom, ni čudno, da imamo še pri teh zadevah težave...Skratka...poskusita odmisliti, da "delata" otroka, sprostita se, pojdita na kakšen dopust in zadeva se bo kmalu uredila...


< Sporočilo je popravil sandra123 -- 11.6.2008 10:29:26 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu enka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?