|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bibinj...
18.2.2011 20:23:11   
sivk1
Ojla!

prosim za mnenja, izkušnje in nasvete... nakako smo se ustavili na teh treh krajih, pa baje je na vseh krajih lepa plaža za otrokeuser posted image , ampak prej ko kje rezerviramo me zanima, če je katera že letovala v teh krajih. dobrodošli linki od apartmajev. user posted image


< Sporočilo je popravil sivk1 -- 18.2.2011 20:33:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
18.2.2011 22:14:03   
čmrgelj
No to bi tudi mene zanimalo
pa še kakšna info o Makarski ali Tučepih


_____________________________

Nasmeh in prijazna beseda sta nevidno orožje dobrega,
ki razoroži še tako nedostopno osebo. Lepota je v drobnih
stvareh in majhnih pozornostih. In ko boš drugim polepšala
dan, bo tudi tvoj dan postal povsem nekaj drugega,

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
19.2.2011 3:51:28   
Kerensa*
Letovala tam sicer nisem, sem se pa tam ustavila med road-tripom po Balkanu in od naštetega so mi bile še najbolj všeč Bibinje (na pogled). Za celotno Makarsko riviero se mi je pa zdelo, da je nekoliko preveč opevana. Na jadranski magistrali sem namreč videla lepše kraje.


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 19.2.2011 3:52:06 >

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
19.2.2011 20:09:02   
lukec
Bila v Bibinjah in Sv. Filip i Jakovu. Res sta oba kraja primerna za otroke, plaže so peščene, kar sicer meni ni najbolj všeč, ker tam pač voda ni vedno kristalna, ampak dokler so otroci manjši pač tako je. Oba kraja sta bolj mirna, z lokalnimi prireditvami in feštami. Do Zadra je pa prav blizu, tam pa je življenja kolikor ga hočeš. Tudi mi se letos verjetno vračamo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
19.2.2011 20:27:20   
sivk1
Kerensa in Lukec hvala za informavije sicer so še kakšne dobrodošle. imamo otroka starega 2 leti in si želimo, da bi se ona imela fajn in mi. Nočnega življenja ne potrebujemo kakšen lokalček, pa trgovinico in to je to.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
19.2.2011 21:40:51   
sončnica14
Živjo, bili smo že v Sv. Filip in Jakov in v Bibinjah. Sv. Filip in Jakov mi je ostal v slabem spominu zaradi strašne gneče na plačah (smo imeli poln kufer "sardinjenja" na plaži), pa tudi apartmaji niso tako zelo blizu morja.

V Bibinjah pa je bilo na plažah veliko manj ljudi (isti termin) in mi je bilo veliko bolj všeč. Apartma se najde ob morju ali skoraj ob morju, pa tudi dragi niso.

 

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
19.2.2011 22:48:15   
Kerensa*
V Bibinjah je tik ob marini en luškan kafiček, s pogledom tako na odprto morje, kakor tudi na "mestece" samo. Lesene mizice, med njimi dovolj prostora za voziček, simpatičen star gospod za kelnarja, nadstrešek,... pa nune hodijo mimo. user posted image

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
3.3.2011 9:08:05   
sivk1
ojla!

Sončnica14 Hvala za odgovor. Gužve na plaži si res ne želimo. Naša dvoletnica rabi ''plac'' za sebe, ad lahko teka okrog. Mi gremo oz. načrtujemo v začetku Julija.

Kerensa* Obvladaš stvaruser posted image . Si boljše od agencijeuser posted image vas Jadran poznaš. Super in hvala za informacije. Ustavili smo se v Bibinjah, zdaj pa veselo iščem apartmaje tam do 45€-50€. Upam, da se kaj pametnega najde. sem pa opazila, da imajo kar navite cene tam od 60 € naprej. Tolko mi je preveč, si raje na ta rečun privoščim kakšnouser posted image in večerjo. Če imaš kakšen link za apartmaji je dobrodošel. 

Je bil kdo v Zatonu???



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
4.3.2011 10:37:41   
sončnica14
sivk 1  v Bibinjah je ena majhna lokalna agencija, ena punca jo ima in ponujajo apartmaje. Poveš kakšne so želje in kateri termin, pa ti ponudi 1 ali več apartmajev.  Je pa tako, da ti vnaprej pošlje slike vsakega apartmaja, da si lahko pogledaš in tudi točno lokacijo. Če te zanima mi sporoči, pa bom pobrskala doma za kontakt.  

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
5.3.2011 14:56:51   
sivk1
Sončnica14 hvala ti.Ja lepo prosim za kontakt ali pa splatno stran agencije.

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
5.3.2011 21:03:46   
sončnica14
sivk1, sem ti poslala na zs

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
6.3.2011 7:35:54   
sonček33
sončnica, lahko še meni prosim pošlješ kontakt

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
6.3.2011 18:28:58   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: sončnica14

sivk 1  v Bibinjah je ena majhna lokalna agencija, ena punca jo ima in ponujajo apartmaje. Poveš kakšne so želje in kateri termin, pa ti ponudi 1 ali več apartmajev.  Je pa tako, da ti vnaprej pošlje slike vsakega apartmaja, da si lahko pogledaš in tudi točno lokacijo. Če te zanima mi sporoči, pa bom pobrskala doma za kontakt.  

tudi mene zanima, hvalauser posted image

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
6.3.2011 20:24:03   
sivk1
sončnica 14 hvala. sem že poslala mail agenciji. Sicer so pa že tam dva ogledana. Zlata si. user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
21.3.2011 11:28:11   
maruco
sončnica 14,tudi jaz bi te prosila za link oz.kontaktno številko te agencije.

hvala

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
18.5.2011 15:18:25   
sivk1
Pred tednom sem bila v Bibinjah. Mirno obmorsko mestece za pravi oddih. Hiše so bolj na skupaj pa ulice ozke vsaj tam kjer smo bili mi. Drugač pa prvi vtis super. Lokalčki in prijazni kelnarji ;) Apartmaja še nismo našli. Priporočam najem apartmaja v prvi ali drugi vrsti cca. 100m od morja po tem kaj sem vidla. Problem je pa cena ;(

(odgovor članu maruco)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
20.5.2011 14:19:03   
Petka09
Sivk1, pa je kaj naravne sence??

Časovno mi do zdej še ni zneslo najt apartmaja, zato prosim, če ima katera kak kontakt agencije, lastnikov, ki oddajajo itd... Zdej se pa res moram spravit v iskanje...
Je pa res, da si tudi jaz želim mirno mestece, brez pretirane gužve.

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
24.5.2011 15:49:17   
sivk1
Petka09

Senca se najde, če ne drugače senčnik s sabo user posted image . Drugač je pa to res malo mestece, ampak vse kaj rabiš trgovina, ribarnica, kafiči...sicer je pa Zadar blizu....Jaz še zdaj nisem nič našla-apartma. Če ve kdo za kakšen apartma oz. njihovo spletno stran prosiiiiiim. Meni se eni ta isti prikazujejo. user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
25.5.2011 9:08:51   
Petka09
Ja, jaz tudi iščem apartma.. še vedno.. Pa saj jih nekaj najdeš, samo potem me kar nekak ne pritegne... Je pa tako, da bi jaz rada, da tamala spi v svoji sobi oz. tak apartma, da ima ona svojo sobo... Tako smo že doma navajeni, pa tudi zgodaj gre spat in bi zato potem tudi na morju rada ohranila tak ritem.. Plus tega, da bi potem midva z možem še imela kaj od večera in ne bi motila nje med spanjem.

Kako so pa kaj ti drugi kraji alla Privlaka, Nin, Sukošan??

(odgovor članu sivk1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam na morje Sv. Filip i Jakov, Zaton, Bi...
26.5.2011 8:41:00   
sivk1
Ja mene tudi noben apartma ne pritegne. Sukošan je čisto blizu Bibinj. Tam se pa nisem ustavila. Za Nin in Prvilako tudi ne vem kako je tam. Po netu gledam slike pa si potem ustvarim neko sliko  o krajih user posted image .  Če ne dobimo v bibinjah gremo ziher nekam okol Zadra. Saj Nin je zanimiv po slikah sodeč. Ziher pa ne gremo na Vir in Zaton-resort občutno nabite cene....
Če najdem kakšen apartma sporočim....

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?