|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 11:51:44   
Zofy
A mogoče katera ve kje prodajajo dobre modrce za dojenje (v LJ, CE ali na Obali) ali če se da kje kupiti črnega?
Začetek in odhod iz porodnišnice si bom kupila 2 navadna bela (tiste, ki so od 10-15€), ko se mi pa naval mleka umiri, pa bi rada kupila res kvaliteten modrc za dojenje, po možnosti oz. najraje pa črnega, pa ne vem kam naj grem pogledat user posted image . Any ideas?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 12:11:25   
Anonimen
Zofy, ravno ta teden sem kupila črn čipkast nedrček za dojenje art 5041, znamka Anita, v trgovini Kepica v LJ BTC, cena cca. 39 € (http://www.kepica.com/). Modrce za dojenje imajo tudi pri Neckermannu (www.neckermann.si). Pa dober nakup.


(odgovor članu Zofy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 12:14:14   
OliveOyl
Pikapolonica jih ima tudi,sam so bolj navadni,brez čipk.Sam joške kar dobro podprejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 12:23:09   
Sonnja
poleg triumpha in pikapolonice sem vidla da jih imajo tudi v intersparu pri otroških stvareh samo ne vem kakšna je kvaliteta je pa okrog 15 evrov.

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 12:34:15   
*maja
http://trgovina.alisa.si/podskupina.asp?maingroup=Dojenje&secondgroup=nedrčki%20za%20d.

So ful dobri jaz sem jih že ful preprala in so še vedno kot novi.

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 12:40:54   
Nasy
Kdaj jih boste pa nabavile in koliko večje? A je dost ena cifra več ali raje dve?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 13:08:10   
mlavla
no jst sem jih tud videla v intersparu v City parku..sam nimam pa izkušenj z njjimi

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 13:09:46   
Zofy
Nasy, jaz si bom nabavila 2 navadna bombažna za 15€ (ali pa samo 1 za začetek), ki jih bom nesla s sabo v porodnišnico. Vzela bom eno številko večjega, da vidim kako bo, ko bo prvi naval mleka. Pol bom najbrž mojega user posted image poslala, da mi kupi al še enega istega ali pa eno številko večjega - podvisno od situacije. Ko se mi pa ta prvi naval mleka umiri, si bom šla kupit bolj kvaliteten, dražji modrc, ki prsi tudi lepo podpre, saj moje niso lih majhne in jih ne bi rada imela do popka ob koncu dojenja...user posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 13:15:13   
Zofy
Tej nedrčki od Alise zgledajo super (btw, zgornji link ne dela, ta je tapravi: http://www.alisa.si/item_list1.asp?skupina=Dojenje&podskupina=nedr%E8ki

Piše, da naj bi modrc kupile 3 tedne pred rokom, tako da bom upoštevala nasvet in počakala do takrat (če mi rata)user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 13:24:02   
mala pikica
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy

Kdaj jih boste pa nabavile in koliko večje? A je dost ena cifra več ali raje dve?

Jaz ti svetujem, da jih kupiš šele po porodu. Nobena ne more vedeti, koliko se ji bodo prsi povečale zaradi mleka. Jaz sem kupila enega pred porodom, pa je zdaj premajhen.


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 13:26:24   
OliveOyl
Raje po porodu,enega sem kupila pred porodom pa je mogu it moj še dva kupit po porodu.Mislim,da ne bo nikol več tako velikih št.kupoval kot jih je takrat.user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 13:33:54   
Zofy
KAj pa za v porodnišnici? Če jih kupiš po porodu, si pol v porodnišnici brezuser posted image
Jaz sem ravno zato mislila enega poceni že pred porodom kupit in sicer bombažnega, ki se fajn raztegne in je eno št. večji...

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 14:39:01   
Sonnja
pa v mullerju jih majo po 8 evrov,js jih tud še ne bom kupovala, no za porodnišnico enga mogoče.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 14:44:29   
mlavla
jst sem si kar v Mulerju kupila enega za začetek...pol bomo pa videli ...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 15:02:18   
manetka
Meni so krasni modrci za dojenje od HM, so tud črni, jaz sem ji nabavila v Celovcu. V porodnišnici si samo v srajci, ne rabiš modrca, samo za domov ga boš rabila, jaz ga prvih nekaj dni nisem mogla gor imet ker so me prsi preveč bolele. Svetujem pa vam eno cifro večji obseg okrog hrbta in pa vsaj eno cifro večjo košarico če ne dve- da je res komot in udoben( prsi se še fajn večajo vsaj do 5 meseca). Ker ni fino če je vse našponano pa ponavadi še do zastoja mleka pride, to pa zna bit fajn nadležno.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 19:33:17   
Nasy
Ja saj jaz sem si tudi mislila kupit tako, kot ti, Zofy, kaj naj mojga pošljem iskat modrce po LJuser posted image kako bo pa izmeril, če je praviuser posted image Jaz moram vedno pomerit, četudi je cifra prava, ni rečeno, da mi bo prav. Mam že zdej kr velike zize pa nočem, da bi imel moj težave z iskanjem po celi SLO.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 19:55:58   
soncipunci
Jaz sem zelo zadovoljna z Liscinim. Je iz pretežnega dela bombaža, pa spredaj ima lepo mehko čipko. Ne vem pa, če imajo tudi črne. Cena je okoli 18 Eur. Ob odhodu iz porodnišnice sem si kupila modrc od La vie, pa moram reči, da je Liscin bistveno bistveno bolj udoben. To vidiš šele ob navalih mleka, ko so ti dojke v napoto in ga rabiš tudi ponoči. Meni so se mašili mlečni vodi, če sem spala v tistem od La vie - pa je stal 22Eur! Vzela sem ga zato, ker se mi je zdel bolj kompakten. Skratka, od vsega, kar sem prešnofala po trgovinah, je LISCA ZAKON!!!

http://www.lisca.si/index.php?sv_path=12,13,29,219,282 

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
11.1.2008 20:09:58   
Zofy
Ta od lisce zgleda tudi super... ko bi le tudi moje zize bile tako lepo majhne... No, v glavnem sem potolažena, sploh nisem pomislila, da imajo vsi ti proizvajalci modrčke za dojenje, ki povrh vsega še lepi zgledajouser posted image .

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
18.1.2008 18:42:30   
soncipunci
zofy, jaz sem šla s košarice A na C! vse mi je bilo v napoto, ko sem se ulegla, ker nisem bila vajena. ampak ta moderc od lisce je res super, ker je mehek in zelo elastičen, pa še dobro podpira. samo ne kupuj si kakšnega modela s kostjo, ker boš ob navalih mleka znorela...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
18.1.2008 20:52:42   
Zofy
A res?? A košarico A si imela preden si zanosila ali preden si rodila? Ker jaz sem imela B, zdaj imam C (po moje bi mi bila tudi D ok), kupila pa sem si ravno danes en modrc za dojenje v Muellerju, ker je bil samo 8€ in sicer košarico D in tudi eno številko večji obseg. A misliš, da bom rabila E user posted image ? To se res že scarry sliši...user posted image E....

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
18.1.2008 21:22:19   
lex
h&m ma tud modrce za dojenje, na oddelku za nosečnice

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
18.1.2008 22:10:13   
soncipunci
košarico A sem imela pred nosečnostjo, potem sem imela B. v porodnišnico sem šla brez moderca za dojenje, ker se mi je zdelo brez veze vnaprej kupit karkoli, ker ne veš, koliko ti še zrasejo... ob odhodu domov pa sem si kupila kar v porodnišnici tistega od La vie - C košarico, ker mi B tudi slučajno ni bil prav. kasneje pa dokupiš. drugače se ti lahko zgodi, da ti bodo ležali v omari...user posted image  ni pa nujno, da bo kaka panika, to je različno od ženske do ženske. lahko, da boš imela večje samo prvi teden, ko se začne naval mleka, potem se pa stvar spet umiri.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
18.1.2008 23:11:13   
***pika***
Jaz sem lani dva črna kupila v City Parku v LJ, v Sparu. Sta bila dosti poceni, le številka se mi zdi malo manjša, zato se splača probat.
Sem si ju pa kupila kasneje, ko so bile joške že manjše, na začetku sem imela pa 2 bela iz Mullerja - sicer nista nič posebnega, sta pa bila poceni in ju nosim tudi zdaj, proti koncu druge nosečnosti, ko so mi ostali modrci že malo majhni.
Jaz sem šla ta dva modrca kupit kak mesec pred porodom in nisem vzela za 2 cifri večjega. Le pazila sem, da mi je bil ob pomerjanju zelo komot, itak po kakem tednu postane kar malo prevelik, ko izgubiš nekaj špeha (če imaš srečo user posted image ), kljub temu, da je mleka več.
Je pa res, da ene rabijo 2 številki večjega.

(odgovor članu soncipunci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
19.1.2009 13:03:44   
Taj
Pripominjam le to, da je vendarle koristno vzeti vsaj 1 modrček tudi v porodnišnico, saj ga vsaj 3. dan,  ko je naval mleka, pa tudi naslednje dni, če imaš smolo in bivanje podaljšaš, potrebuješ, v kolikor je mleka preveč, da si lahko podložiš blazinice za dojenje.Meni je pri obeh porodih zato še kako koristil. Tudi meni so všeč Liscini in tisti od Mothercare, pa tudi H&M nima slabih.Imela sem 2 št. večje kot sicer.

Dober nakup želimuser posted image .

_____________________________

Če hočeš biti srečen, bodi!

(odgovor članu ***pika***)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje kupiti črn modrc za dojenje
27.12.2010 21:56:32   
alja83
Če mene vprašate, kateri modrc za dojenje, je najboljši izbor, če gledam razmerje med ceno in kvaliteto, tale od La Vie. Sama sem pregledala in poskusila vse živo, pa nekateri niso bili podobni ničemur, nekateri so bili kr ok, pa ful dragi (čez 40 €). Tile modrci pa so mi bili lepo prav in še tri sem dobila za ceno dveh, tako da ne vem, kaj naj si mislim.... Sporočim, kako se bodo obnesli po nekajkratnem pranju.

(odgovor članu Taj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?