|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen + estima
4.12.2015 9:53:19   
bubika86
Pzdravljene.
Mogoče se najde katera, ki bi mi lahko odgovorila. In sicer zanima me ali je katera imela podobno izkusnjo in ji je ratalo zanositi.
Dr. Reš mi je predpisal klomifen tbl. od 3.dne do 7.dne ciklusa + progesteron estima od 15.dne do 30.dne ciklusa , jemati jih moram 3 mesece. Spomladi sem jih ze jemala 3 mesece ampak brez učinka
Enega otroka že imam 6 let je star in nama je hitro uspelo zdaj pa se že skoraj 2 leti matrava na user posted image drugem  in sm v teh dveh letih bila vsak mesec znova razočarana  user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifen + estima
26.6.2018 19:12:12   
Anonimen
Js sm na tem. Začenjam ciklus. Jutri prva tabletka. Imam pa tudi tako kot ti, trimesečno kuro. Sem pri dr Reš.

(odgovor članu bubika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifen + estima
26.6.2018 20:14:28   
Mariposa08
Tudi jaz bom zacela po M 3 mesecno kuro s klomifenom.. sicer ne jemljem estime ampak dabroston, ki naj bi nekako imel enak ucinek kot eatima, samo ta mesec jemljem dabroston od 16.dne ciklusa,10dni, potem bo M in nato zacnem s klomifenom od 3.-7.dne ciklusa po 1/2 tbl na dan .. bomo vidli , ce bo kej uspesno user posted image
Pred 2 letoma sem zanosila po 3meesecni kuri s klomifenom, pila sem tudi se fertilup tbl , ki jih tudi zdaj pijem, mi pomaga za redne cikluse in ovulacijo, imam namrec PCO,zanosila sem 4 ciklus, ko sem prenehala s klomifenom, zal se je nosecnost prekmalu koncala s ss, vendar naj bi bilo to pri tezavah s PCO normalno oziroma pac cisto nakljucno , vazno je da sem vsaj zanosilauser posted image
Zdaj se trudiva sele 4 mesece, kar ni toook dolgo ampak me malo leta ze preganjajo, no sej sem se mlada ampak za prvega otroka, mi ze vsi gvoorijo, da kaj cakam??user posted image seveda, noben od njih ne ve , da pac pei vseh tko hitro pac ne gre user posted image
Upam in zelim ti da cimprej ugledas plusek user posted image

Naj bi klomifen ucinkoval lih nekako po treh mesecih.. pri nekaterih uspe prej, nevem ce je to ravno zaradi klomifena ali se pac samo odklopis od vsega .. zelim ti cimprej veselo novicko ! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifen + estima
26.6.2018 20:16:03   
Mariposa08
Sm sele zdaj opazila , da je ta tema stara ze 3 leta , hihi user posted image

Nic hudega, bo pa komu mogoce kaj v pomoc objava user posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifen + estima
26.6.2018 21:37:07   
Anonimen
Pozdravljena, meni je pred 2 leti uspelo prvič takoj s klomifenom in estimo. Jemala pa sem 1 tableto na dan od 3.do 7.dne. Estima pravijo da je boljša od dabrostona. Bolj naravna, ker vsebuje lastni progesteron kakor vem.

(odgovor članu Mariposa08)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifen + estima
26.6.2018 23:06:36   
Mariposa08
Meni je pa moja G rekla,da ima boljse izkusnje z dabroatonom kot z estimo .. sem dabroston ze veckrat jemala tudi zaradi izostanka M, jemala sem ga tudi dva ciklusa nazaj kot podporo , ce bi zanosila, da bi se lazje “ vgnezdilo “ in tudi ta ciklus sem dobila dabroston kot preventivno preden zacnem kuro z klomifenom, da bi se lazje vgnezdil zarodek, ce bi se posrecilo in zanosila.. upam na najboljse,vem pa da takoj ucasih ne uspe, lahko pa da bo. Sicer zraven jemljem se Fertilup tbl, mi pomagajo da je ovulacija boljsa in mesecni cikel nekak reden user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klomifen + estima
13.8.2018 7:56:31   
neodkrita
Mene pa zanima ali vam je klomifen povzročal kakšne stranske učinke?? nervoza, slabost itd?

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klomifen + estima
13.8.2018 11:31:15   
Mariposa08
Pozdravljena !
Jaz slabosti med jemanjem klimifena nimam, samo v jajčnikih špika pa še to je znosno. Pravijo, da si lahko tudi malo napihnjen kar je normalno , tudi nervoza mislim da ni nič nenavadnega, če je prisotna , samo da ni prehudo. Imaš hude slabosti, če ja potem je bolje da se z ginekologom pogovoriš o teh slabosti, ki jih občutiš, če se ti zdi, da ni v redu , da se tako počutiš po jemanju teh zdravil. Jemanje umrtnih stimulatorjev in raznih hormonov ni enostavno, si malce nervozen, napihnjen, ni da ni , ampak če je pa prehudo potem pa raje do svoje G stopi pa mogoče zamenja kaka zdravila za druge , nevem. 

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?