|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 13:24:17   
Anonimen
Ker otročka pričakujemo konec maja, mi je kolegica rekla, da za voziček ne rabim košare, ampak samo športni del, ki se poleže do konca, saj bi bilo malemu v košari prevroče. Kaj mislite? Nagibam se k Mutsy vozičkom, sicer pa itak moram prej vse sprobat in premislit.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 13:27:45   
ninini
Jaz sem rodila letos maja pa košare nisem imela sem pa imela zraven vozička vrečo in sem jo prvi mesec uporabljala potem pa ne več.Prav mi pa pride zdej ko je mrzlo,ampak košaro bo tvoj user posted image do zima prerasel in je res bolje za kak žakeljček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 13:40:13   
Gordana-3
prvič rodila sredi aprila, drugič konec maja. in res ni bilo potrebe za košaro.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 13:48:26   
Anonimen
Rodila sem junija letos in na dan rojstvauser posted image   je bilo zunaj samo 8 stopinj. Ko smo šli prvič ven po 1 tednu, sem jo imela v košari. Itak ne moreš vedet kakšno vreme bo zunaj in kolk stopinj. Sicer je blo pa letos bolj klaverno poletje s temperaturami tak da smo jo mi kar veliko upoprabljali košaro. Če je blo pa toplo pa brez in samo lahko dekico čez.user posted image (včasih samo plenico). Je pa res, da če boš ti rodila konec maja, bo pred zimo user posted image že prerasel košaro. Naša ima samo še 3 centi fore.user posted image Pa se je zima komaj začelauser posted image

(odgovor članu Gordana-3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 13:50:33   
marty5
Jaz sem tudi rodila letos konec maja in košare nisem imela. Moram pa reči, da če bi se zdaj še enkrat odločala, bi jo vseeno imela, ker je košara neprimerno bolj udobna za user posted image  kot športni voziček z vodoravnim ležiščem. Seveda poleti ne gre za zaščito pred mrazom, ampak vseeno se mi zdi boljša. Preživeli pa smo tudi brez nje, seveda.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 13:57:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu marty5)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 14:19:34   
Lalica1
Jaz sem pa rodila oktobra in nisem imela košare. Kombiniran voziček smo podrli do konca in ker se mi ni zdelo najbolj ravno, sem podložila z brisačo in je bilo čisto v redu. Mi je pa zelo prav prišla vreča in tisto plastično pokrivalo. Živimo na hribu, kjer je močan veter, ki tako ni mogel do dojenčka, ki je bil čisto varen.
Sedaj dobimo dojenčka maja in bomo pač šli po preizkušenem receptu.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 14:19:44   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

priporocam kosaro - bebica udobno lezi notri in sploh ko bodo ze visje temperature lahko ostanes zunaj prakticno ves dan.


se strinjam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 14:25:44   
Gordana-3
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

priporocam kosaro - bebica udobno lezi notri in sploh ko bodo ze visje temperature lahko ostanes zunaj prakticno ves dan.


se strinjam.


zakaj pa v športnem vozičku ne more biti zunaj celi dan? narediš lepo ravno ležišče in to je to. moji dve sta preživeli. ko smo šli na sprehod, je ta mala spala, ta večja pa sedela spredaj. če bi imeli košaro, to ne bi bilo izvedljivo.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 14:29:03   
pokica_
Mi tudi pričakujemo user posted image konec maja oz. začetek junija in nebom kupovala še košare zraven, pri nakupu bom pa gledala na to, da bo voziček možno dat v vodoraven položaj. Tudi moja prijateljica je rodila junija in ni imela košare, povsem nepotrebno bi bilo.

LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 14:48:45   
lananai
Jst lih o tem razmišljam... Sigurno je košara bolj komot za malega dojenčka, ampak maja je mogoče res ne bomo rabili... Ampak mogoče bom pa imela naslednjega otroka novembra?? Vsekakor kupujem voziček za vse otroke, ki jih nameravam imet, ne samo za enega. Midva se bova skoraj sigurno odločila za košaro, čeprav sem majčica.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 17:00:49   
Anonimen
Jaz imam tudi občutek, da je košara bolj udobna, res pa je tudi, da bi naj oprema bila še za kakega škrata potem kasneje...hvala za mnenja....najbrž se pa da res tako in drugače.

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 17:44:14   
mama_milchy
jaz sem tudi rodila konec maja in smo imeli košaro, ko smo začeli hodit na sprehode je bilo včasih zvečer bol sveže, tiste prve dni tako da mi je prišla prav. Tudi drugače jo priporočam, ker je košara bolj trda in čisto ravna tako da dojenček lepo leži v njej, ker športni deli nekateri vozičkov niso ravno primerni za novorojenčka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 17:46:55   
vanomis
Rodila sem letos maja in sem imela mehko košaro.
Meni se zdi super, da lahko otročka preneseš v stanovanje v košari. Če spi, ga ni treba zbujati. Poleg tega je mali tudi v stanovanju v košari večkrat odspančkal kakšno kitico. :-)
Zdaj smo to mehko košaro spremenili v zimsko vrečo (odstranili smo spodnjo trdo ploščo) in jo veselo uporabljamo naprej.

Priporočam košaro, tudi za poletje. Če zapiha veter, je mali v zavetrju, pa še drugače je košara zelo uporabna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 19:06:09   
Ryssa
Jaz sem rodila sredi avgusta in sem imela košaro. Če bi še kdaj kupovala, bi se isto odločila. Otročku ni nič vroče notri, mi imamo temno barvo košare in smo šli na sprehod pri 30 stopinjah, pa mu ni bilo vroče.
Prav pa pride tudi v hiši, ne samo na sprehodu. Naš je od začetka ogromno prespal v košari, čez dan je spal v košari, mi je služila kot nek nadomestek za košek.

Sem pa tudi jaz mislila da je košara brezveze za poleti in sem skorajda kupila kombiniran voziček. Še dobro da ga nisem.

(odgovor članu vanomis)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 21:25:30   
tosja
Rodila sem aprila. In košara ni prišla prav samo za sprehode. Še poleti je na morju in pri sorodnikih spal v košari.user posted image
Pa imamo voziček, ki se čisto poleže (športni), pa nisem oklevala in ni mi žal. Res pa je tudi, da vnaprej ne vemo kakšno bo vreme. Še junija zna bit hladno - za takšno malo štručko pa sploh... user posted image
Aja pa glede vročine v košari - larifari, saj niso narejene iz materialov, ki ne prepuščajo user posted image user posted image user posted image Tako, da se ne bat, da bi user posted image bilo vroče. user posted image


< Sporočilo je popravil tosja -- 24.11.2008 21:27:45 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 21:45:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 21:53:45   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

priporocam kosaro - bebica udobno lezi notri in sploh ko bodo ze visje temperature lahko ostanes zunaj prakticno ves dan.


se strinjam.


jaz tudi in priporočam iz lastnih izkušenj. oba sta rojena poleti in je bila košara nadomestna posteljica za zunaj na vrtu. otrok leži na ravni trši podlagi, je komot in mu ni vroče, ker je zračno, čeprav nekateri mislijo, da je košara pretopla za poletje.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 21:56:05   
katra55
Mi smo tudi imeli košaro poleti, čez dan je večinoma spala zunaj v košari.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Košara za poleti ali ne?
24.11.2008 21:56:28   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: N & B

IZVIRNO SPOROČILO: jajula

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

priporocam kosaro - bebica udobno lezi notri in sploh ko bodo ze visje temperature lahko ostanes zunaj prakticno ves dan.


se strinjam.


jaz tudi in priporočam iz lastnih izkušenj. oba sta rojena poleti in je bila košara nadomestna posteljica za zunaj na vrtu. otrok leži na ravni trši podlagi, je komot in mu ni vroče, ker je zračno, čeprav nekateri mislijo, da je košara pretopla za poletje.


Jaz imamo enako dva poletna in sem pri obeh imela košaro.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Košara za poleti ali ne?
25.11.2008 11:26:56   
maja1488
zakaj bi bila pa košara samo za pozimi? Saj ni nič bolj vroča kot poležan voziček z vrečo. Naša košara je noter komplet iz bombaža in ni prav nič vroče, pač pokriješ samo s pleničko in to je to. Mi jo bomo definitivno imeli maja. Meni je fanj, ker je ful višje kot sam športni del in sem bližje otroku.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Košara za poleti ali ne?
25.11.2008 15:02:08   
katarinas
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

zakaj bi bila pa košara samo za pozimi? Saj ni nič bolj vroča kot poležan voziček z vrečo. Naša košara je noter komplet iz bombaža in ni prav nič vroče, pač pokriješ samo s pleničko in to je to. Mi jo bomo definitivno imeli maja. Meni je fanj, ker je ful višje kot sam športni del in sem bližje otroku.


Se strinjam.  Ne vem zakaj mislite, da je košara samo za pozimi, za poleti pa ne. Fora je v tem, da ima košara trdo ravno dno na katerem mora dojenček ležati v prvih mesecih...pa naj bo to poleti, jeseni ali pozimi. Če je zunaj mrzlo moraš dojenčka prav tako obleči za mrzlo pa če ga daš v športni del ali pa v košaro. Se pa košara res bolj zapre in bolj zaščiti pred vetrom....itak pa daš čez še kakšno pleničko.
Jaz sem imela košaro in sem bila z njo zelo zadovoljna, ko je zaspala zunaj sem jo samo prenesla notri in sem jo tudi veliko uporabljala notri.

Ne vem kako je s tistimi vozički, ki imajo čisto ravno dno...mogoče so super in se potem res ne splača kupovati košare. Imam voziček Jane, ki nima čisto ravnega športnega dela.

Tako, da če se odločate ali kupiti košaro ali ne ne glejte katerega meseca boste rodile, ker je to čisto vseeno. No tako pač je moje mnenje.user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Košara za poleti ali ne?
25.11.2008 15:08:04   
Lorencia
Tudi jaz se strinjam s predhodnicami, ki so za košaro poleti.

Rok imam v sredini marca in vsi so mi govorili - ah, potem pa se ti košare tako ne splača kupiti. Voziček imam, kjer se športni del popolnoma zravna, vendar sem se vseeno odločila za košaro. Preprosto ne vem, v čem je razlika pozimi in poleti...meni se zdi najbolj pomembno, da ima ravno in trdo podlago - kjer lahko, ko bomo npr na morju - brez problema zaspi, kot da je v posteljici.
npr to poletje se od 15.avgusta dalje zelo ohladilo in pohalo, ter deževalo - tako, da če je poletje ne pomeni, da je samo huda vročina.

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Košara za poleti ali ne?
25.11.2008 15:15:58   
ledenka
rok imam maja, pa nameravam košaro kupit user posted image  bo svetle barve, tako da bo čim manj vroča, pa nameravam jo uporabljat tudi za čez dan noter, ker so ležalniki odsvetovani.

kolikor sem brala, se košara priporoča, ker športni voziček ni nikoli tako raven kot enotno dno. če je to res ali ne, bomo pa še videli user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Košara za poleti ali ne?
25.11.2008 16:22:52   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: katarinas

Ne vem zakaj mislite, da je košara samo za pozimi, za poleti pa ne. Fora je v tem, da ima košara trdo ravno dno na katerem mora dojenček ležati v prvih mesecih...pa naj bo to poleti, jeseni ali pozimi. Če je zunaj mrzlo moraš dojenčka prav tako obleči za mrzlo pa če ga daš v športni del ali pa v košaro. Se pa košara res bolj zapre in bolj zaščiti pred vetrom....itak pa daš čez še kakšno pleničko.
Jaz sem imela košaro in sem bila z njo zelo zadovoljna, ko je zaspala zunaj sem jo samo prenesla notri in sem jo tudi veliko uporabljala notri.



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu katarinas)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?