|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:43:19   
Kerensa
Presneto dolgo me ni bilo na RR in tudi nimam nobenega namena, da bi spet tr. za stalno prišla, pa še prelena sem, da bi šla kaj hudo veliko podforumov pregledovat, ampak... res - kako dolgo je že takle dolgčas tule na Čveku? Vidim namreč, da se čisto nič ne dogaja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:44:27   
nejcko
Uh, predolgo. Par let že sigurno. Totalna tuga user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:45:14   
Kerensa
Neee, par let pa menda ne? Saj par let nazaj sem bila pa še jaz tukaj in ni bilo takole grozno. Kaj so vse ušle na FB in T?

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:50:39   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Neee, par let pa menda ne? Saj par let nazaj sem bila pa še jaz tukaj in ni bilo takole grozno. Kaj so vse ušle na FB in T?


eh, par let no, če bi meni čas šel tko hitro kot gre tebi, bi bla že lahko v penzjonu user posted image ...kkšno leto te pa res ni blo... Mah...tuga je ja. Enainisto skoz. Nimaš kej. Dobr, da si prišla malo pogledat, da se vsaj nekaj novega dogaja user posted image .

< Sporočilo je popravil TomTaylor -- 3.1.2014 20:51:56 >


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:52:16   
Kerensa
A samo eno leto da je? Pišuka. Hja, preveč se mi dogaja in se mi posledično očitno zdi, da je to nemogoče stlačiti v eno samo leto. user posted image

A je kaj novega (zanimivega!) na RR? Razen tega, da sta šla tistale-dva narazen.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:54:08   
TomTaylor
Ja, je nekaj novega - ti si nas prišla pogledat!user posted image Za vse ostalo - nimam pojma. Nisem tolk ful tukaj. Občasno, kadar imam čas in se mi ljubi pisat.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 20:55:39   
Kerensa
Jaz sem trenutno samo v obdobju zimskega počitka (sicer ne vidim nobene zime, ampak vseeno user posted image ), zato imam malce več časa za vse neumnosti - očitno vključno z RR. user posted image

Torej nobenih novih ločitev, porok, fightov, rojstev, varanj? Pri starih RR-ovkah, jasno. Predvsem pri supeRRmamah. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:25:43   
Lukka
Napisala si, da nimas namena biti spet tu, zakaj pa potem sprasujes in napadas uporabnike, ki so tu? Ce nisi nic tu, potem ne mores reci, da je tuga! Aha, si verjetno ena takih, ki je bila med prazniki sama in si mislila, da te bomo mi tukaj zabavali? Hja, ne mores pricakovat, da bomo skocili na tvoj klik dveh prstov!
Odpri kako temo, povej kaj zanimivega, ne pa stresat svojo slabo voljo!
Kot bi jaz prisel nekam na obisk in bi rekel: uh, se mi full dogaja, pa nisem bil pri vas na obisku ze nekaj let, ja kva mate pa tako tugo?!

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:30:23   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Napisala si, da nimas namena biti spet tu, zakaj pa potem sprasujes in napadas uporabnike, ki so tu? Ce nisi nic tu, potem ne mores reci, da je tuga! Aha, si verjetno ena takih, ki je bila med prazniki sama in si mislila, da te bomo mi tukaj zabavali? Hja, ne mores pricakovat, da bomo skocili na tvoj klik dveh prstov!
Odpri kako temo, povej kaj zanimivega, ne pa stresat svojo slabo voljo!
Kot bi jaz prisel nekam na obisk in bi rekel: uh, se mi full dogaja, pa nisem bil pri vas na obisku ze nekaj let, ja kva mate pa tako tugo?!

Ti me pa res ne poznaš, kajne? user posted image

Glede na to, koliko sem bila prej na RR, je najbrž vsem jasno, da en post ne pomeni, da sem spet tu (za stalno). Zakaj sprašujem? Zato, ker lahko. Prepreči mi, če ti uspe. user posted image Kako izgleda, ko jaz napadam, pa očitno tudi ne veš. user posted image Prišla sem po menda dobrem letu in brez težav, ker nisem slepa, vidim, da se nič ne dogaja - v primerjavi s tem, kaj vse se je dogajalo prej. In nikar naj te ne skrbi - še med nobenim praznikom v svojem življenju nisem bila sama. Da bi pa karkoli pričakovala, sploh pa od tebe, ki te sploh ne poznam, mi pa ne pade na kraj pameti. Nimam razloga za slabo voljo (sklepam, da smajliji, ki se smejijo, pomenijo žalost, kajne?), da si pa ti non-stop... khm, kako naj temu rečem... provokatorski?... sem pa že uspela prebrati. user posted image Imaš srečo, da sem prelena, kajti če bi jaz začela provocirati, mi ti ne sežeš do kolen. Pa kdorkoli že si.

Happy now? user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 3.1.2014 21:31:13 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:36:06   
LuLu
kerensa...
hitro se kaj na RR zgodi,
ko se uporabnik Lukka pojavi...

toliko o RR zadnje slabo leto user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:36:58   
Kerensa
A tole je še en alter-ego al' samo pač en ego? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:37:44   
Lukka
Nikoli nisem pravokatorski! To, da so pa nekateri uporabniki pac nesramni, pa ni moj problem. Zdelo se mi je namrec nadvse nevljudno, da prides in namesto, da bi pac uletela z neko temo, zacnes napadat in predvsem ozmerjas ta portal z neumnostjo, kot si se izrazila. Meni pa portal ni neumnost in jaz in meni podobni starsi se pac tukaj najdemo, da lahko kako stvar resimo bistveno hitreje. Pac se posluzujemo malo vec luterature in cveka o vzgoji!
Aha, ti pa ocitno ena takih, ki bi iskala tukaj malo o varanju, pa malo o locitvah, pa kaj bolj pikantnega... zenska zresni se, to je portal o vzgoji in zivljenju z otroci in partnerji. Portal, ki ga isces ti, pa je verjetno bolj na kakih xxx straneh.

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:42:25   
alda
O karensa ti si še tukaj?
Jaz pa mislila, da uživaš kje v NYC !!

Pa ni taka tuga kot misliš vedno-kdaj se pa res dogaja user posted image

A ne Lukka? user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
3.1.2014 21:43:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lukka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:44:09   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
Nikoli nisem pravokatorski!

To je pač tvoje mnenje o tebi. Jaz (in, kakor vidim, še nekateri drugi) imam pa svojega o tebi. Volk sit in koza cela.
To, da so pa nekateri uporabniki pac nesramni, pa ni moj problem.

Niti ne trdim, da je.
Zdelo se mi je namrec nadvse nevljudno, da prides in namesto, da bi pac uletela z neko temo, zacnes napadat in predvsem ozmerjas ta portal z neumnostjo, kot si se izrazila.

Pridem, kakor želim in kakor lahko. V svojem življenju sem na RR že dovolj napisala in nikakor se mi ne zdi, da bi morala nekemu neznancu na čast na/pisati nekaj, kar bi bilo njemu všeč.
Poleg tega pa si me očitno z nekom zamenjal, ker nisem nikjer ozmerjala portala z neumnostjo, kakor praviš. Pa čeprav ta portal (predvsem forum) na trenutke je neumnost. user posted image
Meni pa portal ni neumnost in jaz in meni podobni starsi se pac tukaj najdemo, da lahko kako stvar resimo bistveno hitreje.

Glede na hitrost delovanja forumu in glede na količino informacij tukaj, v primerjavi z drugimi mesti, v to močno dvomim.
Aha, ti pa ocitno ena takih, ki bi iskala tukaj malo o varanju, pa malo o locitvah, pa kaj bolj pikantnega...

Vidiš... spet tvoje mnenje. Imaš kakšen poseben razlog, zakaj se ti zdi tako pomembno pisati svoje mnenje o nečem, česar ne poznaš in o nečem, po čemer sploh nisi bil vprašan? Ne izrecno, ne kako drugače? Pomanjkanje komuniciranja v reali, morda?
to je portal o vzgoji in zivljenju z otroci in partnerji.

Ha, ha, ha... daj zresni se, no. user posted image
Portal, ki ga isces ti, pa je verjetno bolj na kakih xxx straneh.

Prav žal mi če zate, če misliš, da zame veš, kaj iščem. Ker če bi to dejansko vedel, potem bi ti bilo jasno, da čisto nič ne iščem. Še najmanj pa seksa. Kristus - a pa da med iskanjem tipa za *** naletim na tebi podobnega? Mamma mia, jao li ga meni. user posted image

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:45:05   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Zdaj ko si ti spet tu (pa čeprav samo občasno), zihr ne bo več tuga user posted image . Welcome back!

Vidim, da sem enemu... ah, ne bom iskala izraza zanj user posted image ... že stopila na žulj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:48:30   
Lukka
Seveda ne bos uporabljala izrazov, ki ne sodijo v okvire foruma! Ostala bos pac vljudna, ce nisi tega navajena, se bos pa navadila! Sicer pa bom osebno predlagal, da se tole temo zapre, oziroma vsaj malo korigira, ker si s svojim zapisom precej grdo napadla portal!

< Sporočilo je popravil Lukka -- 3.1.2014 21:49:11 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:50:30   
Kerensa
Ufff, kakšna užaljenost, gospodič user posted image ... kdo bi si mislil?... najprej me obtožiš nečesa, česar nisem napisala, potem pa rep med noge (ali morda lulčka?) in predlog za zaprtje teme? user posted image Ja koga pa briga, če temo zaprejo/blokirajo/izbrišejo? Trenutno imam čas za neumnosti in si mi pač prekrižal pot, čeprav te ni nihče povabil. Veš, obstaja funkcija BLOCK.

Pojdi se posvetovat o starševstvu. Bo bolje. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 3.1.2014 21:51:09 >

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:50:37   
TomTaylor
Lukka, Kerensa je bila nekdaj ful aktivna članica tukaj gor. FUL. Zdaj se je upokojila, pa nas je prišla malo pogledat, pozdravit. In pred 5-imi leti je bilo tukaj gor tako živahno, da si moral imeti res hitre prste, da si uspel sproti odgovarjat. Včasih je nastala taka štrikarija, da se ni vedelo kdo komu odgovoarja, ali pa je bil 1 post s citiranjem vred dolg eno celotno stran. Noro je blo. Pestro.Zabavno. Včasih se je kkšen lisjak pritihotapil v kurnik pa je bila cela štala. Včasih cela drama....Pestro v glavnem. Toliko, kar se danes dogaja tukaj na RR - Lukka - verjemi, je res en velik dolgčas. Tuga. In ima Kerensa prav. Malo slabo sta začela vidva Lukka, Kerensa ni mislila nič slabega. Pač, je prišla "pozdravit" v svojem stilu.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:50:41   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

Seveda ne bos uporabljala izrazov, ki ne sodijo v okvire foruma! Ostala bos pac vljudna, ce nisi tega navajena, se bos pa navadila! Sicer pa bom osebno predlagal, da se tole temo zapre, oziroma vsaj malo korigira, ker si s svojim zapisom precej grdo napadla portal!



Lukka is back!!

Ma kaj imaš pogodbo z RR da "iščeš" igle v slami, ki to sploh niso user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Lukka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:52:31   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Malo slabo sta začela vidva

Midva sploh nisva ničesar začela. In tudi ne bova. Kerensa se samo še v žutih minutah ukvarja s takšnimi patrončki. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:52:40   
LuLu
Lukka dihaj dihaj.. saj je samo Kerensa.. user posted image
imaš kake neporavnane račune z njo? .. aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:53:33   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo user posted image

Alter ego, ki glumi, da je samo ego. Da se ga (je?) ne bi prepoznalo. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
3.1.2014 21:54:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule?
3.1.2014 21:55:39   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo user posted image

Alter ego, ki glumi, da je samo ego. Da se ga (je?) ne bi prepoznalo. user posted image



nekak tak ja, ampak ne tega omenjati. Smo že probale in madonca.. skoraj bi tožbe padale.. previdno! user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?