|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Literatura o dvojčkih
8.11.2009 15:39:57   
Zoja Lara
Drage user posted image  
 
Mate kakšna priporočila glede literature o dvojčkih? Zanima me predvsem večplodna nosečnost pa tudi nega dvojčkov v prvem letu življenja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Literatura o dvojčkih
8.11.2009 19:11:16   
taškica
Zoja Lara - imam tri knjige v angleščini - naročila preko Amazona. Če želiš ti ju posodim, ena je sploh za priporočit......

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Literatura o dvojčkih
9.11.2009 7:53:47   
Zoja Lara
O super taškica. A lahko napišeš naslove in avtorje?

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Literatura o dvojčkih
9.11.2009 9:30:26   
taškica
- Twins 101 - 50 must have tips for pregnancy through early childhoog - Khanh Van le Bucklin - M.O.M - mother of multiples (ta je must have)
- Twinspiration - real life advice from pregnancy through the first year - Cheryl Lage
- Twin set  - Moms of multiples - share and survive &thrive secrets - Christina Boyle & Cathleen Stahl

Prebrala pa sem še Double Trouble - ki je super, če boš kaj naročala je ta fajna za prebrat in imet doma.



_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Literatura o dvojčkih
9.11.2009 13:16:13   
Zoja Lara
Katera od teh se ti zdi najboljše priporočilo?

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Literatura o dvojčkih
9.11.2009 13:49:33   
taškica
Ojla ZojaLara - glej ta Twins101  je meni bila zelo všeč, napisala pa jo je zdravnica, tudi sama je imela dvojčici. Drugi dve so v bistvu real life experience - izkušnje mamic, bolj laična...in niso vsi nasveti meni ok.

Glej jaz ti jih z veseljem posodim, kajti nobene dvojne nosečkice na poznam okoli mene. Pošljem ti jih preko pošte, na ZS mi zaupaj naslov pa je. Čez leto dni mi jih vrni ali pa jih posodi naprej - knjige se morajo brat in morajo krožit.

Sporoči kako si se odločila.

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Literatura o dvojčkih
22.11.2009 8:38:33   
ljupka
A obstaja kakšna knjiga v slovenščini,ker žal ne znam angleško!V knjižnici je ni!

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?