|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MELONE??
5.2.2005 11:14:36   
ZARA
Nikjer po iskalniku ne najdem,tko da ne me zmerjat,mah al pa me dejte!!

Kdaj ste detkom zacele dajati melone!!??

Neposredna povezava do sporočila: 1
   MELONE??
5.2.2005 11:23:16   
BokiMB
Prvič sem mu jih dala šele okrog 9. ali 10. meseca. Lahko bi jih že prej. No, niso primerne glih od 4. meseca naprej, po 7. pa mislim, da ne bi smelo bit problema.

Mu pa vedno zmiksam tri krhlje z banano, ker sadja v koščih sploh noče jest, edino za mrcvarjenje in packanje so mu dobri...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MELONE??
5.2.2005 11:35:48   
malika
Naš jo je dobil že pri 6 mesecih, ampak tiste poletne so dobre, sladke in sočne, te zimske pa ...niso ravno dobre:(

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MELONE??
5.2.2005 16:04:52   
frutka_
Pri 4-ih mesecih! Saj pa so melone čisto vodeni sadež kot lubenice in niso alergene...:zmeden:

V začetku sem jih dodala k banani, da je bilo bolj tekoče zdaj pa jih dodamv jogurt navadenin je prav slastno!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MELONE??
5.2.2005 16:14:35   
bini
od 6. meseca - tud jest zmešam s kakšnim drugim sadjem, pa kak piškot notri.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MELONE??
5.2.2005 17:50:03   
Gina
Jaz sem mu jo dala predvčerajšnjim. Pa je kar jedel.:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MELONE??
5.2.2005 20:54:39   
ZARA
hvala ...OK super,ker jst sem ji vceraj dala prvic melono,pol sem pa imela en 'panic attack' da ni slucajno alergena (ne vem zakaj!)...
Fajn,ker jo je zmazala...;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?