|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:29:31   
TamaraJ
Ok, smo tuki??

_____________________________

Amor Omnia Vincit

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:34:04   
Taula
Smmooo. user posted image

Tole vedno pozabim napisati......katere plenice boste uporabljale..za enkratno uporabo ali bombažne (Racmanke, Štorklja....)

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:35:46   
Estrella*
PREGLEDI V JANUARJU 2008user posted image        


14.01.2008: MARTINA25 (GP) 

15.01.2008: Naty (M), Anitka (M), Skye (GP), Pepita (GP)  
 
16.01.2008: GoYa (M), Nataša34 (M), majanagaja (GP), St Barbara (GP) 
 
17.01.2008: Narava (M), Kodrana (M), MARTINA 25 (M)
 
18.01.2008: Aria81 (3D), Sesil (M), eole (M), Sončnica Sandra***(GP), Kaja08 (M), StBarbara (M) 

21.01.2008:špelin@ (M), Kasso (GP) 
 
22.01.2008: CatJa (GP), mali pingo (M), Anitka (GP) 

24.01.2008: buccka (GP), Katy82 (GP
 
25.01.2008: Aurora28 (GP)

30.01.2008: Estrella* (3D), Aria81 (GP

31.01.2008: .muki. (GP), 80Kaja (GP), **** (M) 


user posted image  PREGLEDI V FEBRUARJU 2008user posted image

01.02.2008: Naja3 (GP), najča (GP)

04.02.2008: Jana81  (GP), TamaraJ (GP

06.02.2008: Estrella* (GP), Taula (GP), Katina (GP), barbaw (GP), Petrahh (GP)

11.02.2008: Kaja08 (GP)

12.02.2008: edinaos (GP) 

15.02.2008: Čmrlika (GP)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:37:41   
Estrella*
MAJČICE 2008

27.April 2008
user posted image
 Čmrlika(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image Taja , MB, (O: 97cm, +5kg)

29.April 2008
user posted image  Majci23                                            

 01.Maj 2008
user posted image  
Peli, 2.user posted image     
user posted image  
medika1   
 
02.Maj 2008              
user posted image  
majanagaja(80´),1.user posted image , user posted image : user posted image , Kranj, (O:XXcm, +7kg) 
user posted image  
petrahh(80´), 2.user posted image , user posted image :user posted image ,LJ,  (O:XXcm, +7kg)  

03.Maj 2008 
user posted image
 Mozart, 1.user posted image , user posted image :user posted image , (O:93 cm, +6kg)               
user posted image  Cat_ka, 1.user posted image
user posted image   filipinka (77´), 2.user posted image (user posted image user posted image ), NS:user posted image ,(O:95cm, +xx kg) 

04.Maj 2008
user posted image Aurora 28/Velenje/ (79´), 3.user posted image , user posted image :user posted image   ,Trbovlje, ( O:110cm, +9Kg )
user posted image  Monika
user posted image CatJa(75´), 2.user posted image , user posted image : user posted image  , Slovenj Gradec
         
05.Maj 2008 
user posted image  Sončnica Sandra*/Poljanska dol./(80´),1.user posted imageuser posted image : user posted image
, KR (O:107cm, +6kg)  
user posted image  majčica24 
user posted image  Pepita
(81´) , 1.user posted image ,user posted image :user posted image , Slovenj Gradec, (O:+6 cm, +4,5Kg)    

07.Maj 2008                 
user posted image  Natali99,
1.user posted image

user posted image  Jana 81,1.user posted image ,  user posted image :user posted image Nejc, CE, (O:92cm, +8kg) 

08.Maj 2008
user posted image  Aurea , user posted image :user posted image  ,
 (O:94cm, +4kg) 
user posted image  Pika 18 (78´) , 1.user posted image , user posted image :user posted image , Trbovlje

09.Maj 2008
user posted image  bobika, 2. user posted image  
user posted image  .muki. (71´),  3. user posted image , user posted image :user posted image(O;XXcm, +6,7kg) 

user posted image  Sashy,    1.user posted image , user posted image :user posted image
user posted image  Barbaw, 2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:89cm, +8,5kg)

10.Maj 2008            
user posted image  luksi,
1. user posted image , user posted image :user posted image       
user posted image  aria81
(81´),1. user posted image
, user posted image :user posted image , (O: 66cm, +5kg ) 
  

12.Maj 2008
user posted image  modrooka, 2. user posted image ,
user posted image :user posted image (O:XXcm, +3,5kg)
user posted image  zvezdica 05      

user posted image
 Svojeglava user posted image :user posted image (O:XXcm, +1kg)
user posted image  Taula (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  , (O:XXcm, +3kg)  
user posted image
sankica (75´), , 1.user posted image , user posted image :user posted image     
     
13.Maj 2008 
user posted image  Katy82(82´), 1. user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Tally, 2.user posted image , user posted image :user posted image (O:XXcm, +5kg)


14.Maj 2008  
user posted image
Maja22 (74´), 6.user posted image  , user posted image :user posted image , Jesenice
user posted image  Kasso(74´), 3.user posted image , user posted image :user posted image , PO 

15.Maj 2008
user posted image  U_SURDI
user posted image  Katina (68´), 4.user posted image , user posted image :user posted image    
user posted image  Buccka 

user posted image  Hijenca(79´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Ana , MB, (O:xx  cm, +3,5kg)
 
17.Maj 2008   
user posted image  edinaos 1.user posted image user posted image :user posted image Tai

18.Maj 2008   
user posted image
 Liza 
user posted image
Naty*/Logatec/ (78´), 2. user posted image , NS:user posted image , Postojna, (O:+9 cm; +4,5kg )

19.Maj 2008
user posted image
 StBarbara (80´), 2. user posted image , NS:user posted image ,(O:XX cm, -2kg)   
user posted image  
80Kaja (80´), 3.user posted image , (O:XX cm, +6kg)

20.Maj 2008
user posted image  
mali pingo/Ljubljana/ (81´), NS:user posted image , Ljubljana (O:100 cm, +6,5kg)
user posted image  Goya (77´), 2.user posted image ,(user posted image user posted image ) NS:user posted image , Postojna, (O:XXcm, +4kg)
user posted image
 najča (82´), NS:user posted image , (O:XX cm, +2kg)
user posted image  Kastanjeta, 3.user posted image , user posted image :user posted image  

21.Maj 2008
user posted image  
Naja 3 (78´) ,2.user posted image , user posted image :user posted image , (O:XX cm, +5,5kg) 
user posted image  
Zalazoya (79`), 1.user posted image , user posted image :user posted image , Ljubljana, (O:XXcm, +7,5kg) 

22.Maj 2008
user posted image  Estrella*(74´), 3.user posted image , NS:user posted image , Postojna,(O:98cm,+5,5kg ) 


23.Maj 2008  
user posted image  ****, user posted image :user posted image  Omar/Rania, LJ
   
24.Maj 2008                              

user posted image
 ninula , user posted image :user posted image     

25.Maj 2008                          
user posted image  Suzi 27 , user posted image :user posted image  
user posted image  Majabo , user posted image :user posted image

26.Maj 2008
user posted image  eole (78´)NS:user posted image    

user posted image  
sesil (77´), NS:user posted image Postojna, (O: XX cm, +1kg) 

27. Maj 2008  
user posted image  Anitka/Prekmurje/ (78´),1.user posted image , NS:user posted image , MS (O:84cm /+14cm/; +5kg )             
user posted image  Žanai, 2.user posted image , NS:user posted image                         
user posted image  Valentina 2006,2.user posted image             

28.Maj 2008
user posted image  narava (83´), NS:user posted image , (O:XXcm, +3kg)   
user posted image  TamaraJ/Cerknica/ (79´)  2user posted image ,
user posted image :user posted image  Lenart, Jaka/Brina Vita , 
(O:105cm, +3kg)  
user posted image Skye/Maribor/
(76´), 1.user posted image ,user posted image user posted image  : user posted image Tia user posted image Lia , (O:74 cm /+3 cm/;+7kg)  

29.Maj 2008 
user posted image  Portugalka , user posted image :user posted image

30.Maj 2008
user posted image  Kodrana/Novo Mesto/ (84´), 2.user posted image , NS:user posted image Ožbej/Tara, NM,(O:XXcm, +3kg)
  
user posted image   MARTINA 25 (82´), 1.user posted image , user posted image :user posted image  Tjaša , Kranj, (O: xxcm, +3kg)
user posted image  natasa 34 (73´),2.user posted image , NS:user posted image , Trbovlje,(O:94 cm, +5kg) 
 
31. Maj 2008
user posted image  Špelin@ (76´) , 4.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana  ( O: 91cm, +3kg )  
 
user posted image  Kaja08
(78´), 1.user posted image , NS:user posted image , Ljubljana ,(O:XXcm, +5kg) 

xx.Maj 2008 
user posted image  NOVOJUTRO, user posted image :user posted image   
user posted image  Winnie 017, user posted image :user posted image  
SKUPAJ NAS JE 70 SREČK user posted image      

Velikost naših pikic:  http://babymed.com/tools/ultrasound/second%5Ftrimester/

nosečniški koledar
http://www.magma.ca/%7Ergiffen/PregnancyCalculator.html

Imamo 11user posted image : user posted image user posted image  Anonimnauser posted image , Neža81, stumfek, aradej, murva, KAHLOuser posted image , maska, mettyy, pikicaa25, ...Martina..., Joob, BOJANCuser posted image user posted image


RAZVESELJUJE NAS: user posted image : 8Xuser posted image ,user posted image : 12Xuser posted image  in user posted image : 50X user posted image


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:42:05   
valentina2006
user posted image  HVALA punce za spodbudne besede! user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:42:06   
Taula
Ko boš popravljala seznam,  dodaj meni prosim ime lepotičke..Ella.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:44:27   
TamaraJ
jaz sem pri Timu do 7. meseca uporabljala tetra in izjemoma, kadar sem šla na dooolg sprehod in je bil mraz, sem uporabila Pampers. Sicer pa sem slišala veliko pohval za racmanke in štorkljo. Je pa tudi veliko takšnih, ki jim niso potegnile. So pa vsekakor bistveno bolj zdrave za otroka. Enkrat sem že pisala o pregrevanju mod pri fantkih. Baje Pamperske povzročajo impotenco v odrasli dobi oz. sumijo, da se bo to zgodilo. Plenica drži viskoko temperaturo. Moda imajo fantki zunaj, ker semenčeca nastajajo pri nižji temperaturi od telesne. Plenica pa drži temperaturo, seveda polna. Tiste grenule nabreknejo in seveda se segrevajo. Fantje generacij, ko so začeli z množično uporabo teh plenic pa še niso dovolj stari za očetovstvo in se bojijo, da bo povečana neplodnost pri moških.

No, tole ni na mojem zelniku zrastlo, je pa logično. In sem se zato odločila, da bom čimdlje kot se bo dalo, uporabljala tetra. In seveda sem spadajo tudi Racman in Štorklja bombažne plenice. Pri punčkah baje ni toliko panike. No, ne vem. Praktične so seveda bolj Pampers user posted image . Odločitev vsake mamice posebaj pač.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:46:09   
aurora28
Sem tukaj! user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:46:32   
TamaraJ
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ko boš popravljala seznam,  dodaj meni prosim ime lepotičke..Ella.user posted image


Meni pa vejico med Brina in Vita. Sta dva imena in še ne vem katerega bi. Hvala ti za ves trud pri urejanju seznama in vodenju terminov pregledov. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:48:45   
Taula
Hvala Tamara. Mene mikajo Racmanke.user posted image  Štorkljo sem gledala, pa sem mi zdi zakomplicirana uporaba.user posted image  Pamperske oz. plenice za enkrtano rabo bi rabila pa izjemoma. Vsak se sam odloči ja...mene zanimajo izkušnje, pa še ker rodimo poleti in se hitreje ritka vname.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:52:19   
kodrana
punce dajte povedat, kako si shranimo prvi del majčic 08?

jaz sem tudi  za tetra plenice,čeprav ne vem, kako in kaj in katere.. za plodnost so vsekakor boljše tetra plenice, kot je že Tamara lepo napisala. pri fantkih zaradi segrevanja mod, pri punčkah pa če ne zaradi drugega  so boljše naravne pleničke, ker je manjša možnost infekcij in posledično tudi manj neplodnosti.
jaz sem za tetra!!!

valentina sem ti že zadnjič napisala.. vse bo ok. misliti moraš tako! moraš verjeti,da se je takrat usoda poigrala z vami in se ne bo ponovilo.

pa celo nekaj sem začela pisat za diplomo. bravo jstuser posted image .


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:52:54   
narava
Se se jest pofockamuser posted image

Estrella, bi te prosila, ce bi lahko na koncu seznama majcic 08, kjer imamo user posted image  popravila stevilko na 12 user posted image

drgac pa, ocitno moja prognoza, da bomo do konca maja 08 naklofale 300 strani le ni bila tako pretirana user posted image  mogoce nam rata se vec?! user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:53:37   
Soncnica Sandra ***
Evo, tudi jaz sem tukaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 13:58:51   
kodrana
aja, še komentar glede tistega koška za dojenčka na slikici.. sem se vprašala, če bi ras lahko imela kaj podobnega. namreč tast in tudi stari oče od mojega dragega pleteta košare, pehare.. in bi mi lahko celo naredila kak večji košek za dojenčka. kaj ve menite?
sigurno veliko ceneje. sem videla v trgovini dejansko pletene koške za dojenčka..

bom tastu predlagala..


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:04:05   
TamaraJ
user posted image user posted image Kodrana...pol si zmagalauser posted image . Seveda in še kako lep bi bil. Potem pa nabaviš peno, jo izrežeš na pravo velikost in oblečeš. Čez pa dekco, rjuhce... Ja, dej reci jima in boš mamica z najlepšim koškom. kaj takšnega kot slika dol... samo jaz bi jima rekla za bolj gosto pletenje. Podstavek se lahko naredi tudi iz lesa. Je še bolj stabilen.

user posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:04:43   
narava
Men je pa tasca predlagala, da mi kupi kao tisto ta pravo zibelko (kokr v Presernovi hisiuser posted image ). Men je to tko mim pa tko brez veze, pa se niti maaaalo mi ni vsec, tako da sem prijazno odklonila in se priporocila za ta pravo postlco user posted image  
ok, kosek je drugo..ampak tista zibelka user posted image  a-a. ne hvala user posted image

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:06:13   
Taula
ampak tista zibelka


Jaz imam zibelko..ampak jo bom uporabljala le ko pridemo na obisk k moji mami. V njej sem še jaz spala, in je mama vsa vesela da bo vnukinja notri spala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:09:04   
kodrana
jaaa... kuk sm zdej navdušena.
takoj, ko tats pride domov, mu bom rekla. zdele pa sploh plete košare in pehare in so zelo lepi.

jaz sicer posteljo za user posted image že imam, pa zibelko tudi (je že stara). ampak bi imela kak košek, da bi bil lepo prenosni. jupi.


_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:09:12   
jana81
oj jaz sem tudi tukaj...kake čveke smo..user posted image
pleničke so na tapeti....sem bla tolk prepričana v pampers,dokler mi ni od brata punca jih dala za povohat, smrdijo po plastiki, pa ne bi jih dala na otrokovo ritko, pa če jih zastonj dobim.
zdej pa sploh ko slišim vse tole.
ja tud mene zanima kak se shrani prvi del majčic, ker je velik zanimivih in uporabnih podatkov gor.
 
aurora kak tv sta to kupila ? lcd al navadnega? in cena če ni skrivnost? ker midva se tud odločava za novga, sicer ga nameravav kupit šele feb. pa vseen.
 
taula ..ella je men svetovno lepo ime, če bi mela punčko bi zbirala med laro in ello.Sam še dobr da bomo mel user posted image , ker se mojmu ne dopadejo tuja imena.
 
valentina2006....držim pesti na najboljše.kar itak bo.enega user posted image  za čimlepšo morfo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:09:26   
narava
sej ce vam je to vsec, pol je ok..

men je recimo ful vsec tista stajica, k zgleda k pr kremenckovih user posted image  moji sestri je bla pa za user posted image  in prisega na klasicno leseno..hocem povedat, da nisem mislila nikogar zalit s tem mnenjem, samo men zibelka res ni vsec, me kar mal v depresijo vrze, me vrze v Presernove case nekam user posted image  sej je tut moj v zibelki spal (eden izmed tascinih argumentov), ampak to ni zame..

_____________________________

Recept za zdravo pridobivanje zobkov: 12 neprespanih noci, 14 dni vrocine, 36 ml sline, 24 ur tecnobe in mamica s 6l kave in podocnjaki.
Kuhati cca 6 mesecev pri 38,5-39, od cca enih zjutraj do petih.
Uspeh zagotovljen!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:11:51   
TamaraJ
user posted image

Jaz imam takšno, samo bele barve. Izposojeno od mamine kolegice. Ona ima še najstnice in jo še ne bodo rabili. Je pa Timi ene dvakrat spal notuser posted image

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:11:59   
kodrana
jaz zibke tud ne bi kupovala, ampak ko jo že mamo.. smpak ni taka, kot une stare.. je bela in visoka, pa še fiksira se,da se user posted image ne ziba. sej to itak hitr preraste.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:12:36   
Taula
taula ..ella je men svetovno lepo ime, če bi mela punčko bi zbirala med laro in ello


Hvala..je izbral očka. Meni so všeč še druga imena, on je pa ves čas samo za to navijal.user posted image

Za user posted image  sem pa jaz navijala za Ožbeja ful...se mi zdi da je Kodrani to tudi všeč. No nas je presenetila user posted image , bo pa drugič Ožbej.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu narava)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:21:51   
kodrana
Taula, ja če bo fant pri nas, bo ziher Ožbej. če bo punčka, bo verjetno Tara. ampak še nič ne vemo.. mogoče v četrtek izvemo. 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Majčice '08 - 2.del
14.1.2008 14:24:50   
barbaw
Se še jaz javim, da bo ena čveka več.

Mi smo pri prvem user posted image uporabljali kar plenice za enkratno uporabo. Je toliko pil in lulal, da dvomim da se mu je kaj pregrevalo. Poleti pa je bil kar nagec. Sem mu dala samo bombažno pleničko pod rit pa čez, da ga ni napihalo. Za sprehod pa huggisko gor. Ko pa je bil eno leto star pa je tudi celo poletje v spodnjih hlačkah letal okrog. Smo pač malo več prali pa je.

Mi imamo zibelko na podstrešju. Je še od user posted image  pa je nismo uporabli ne prvič pa tudi zdaj je ne bomo.

Estrella meni pa lahko napišeš zraven Maja. Hvala!!! user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?