|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Menstruacija med nosečnostjo
22.9.2008 12:56:11   
Anonimen
Hej,
zanima me sledeče: ali je imela katera med nosečnostjo menstruacije, ki trajajo pb 5 dni, na pb. od 22 -45 dni,  vsak mesec. Naredila sem test, ki je bil negativen, imam pa tako napihnjen trebuh in velike prsi, kot da sem v 4. mesecu,...jutri grem h ginekologinji...če je imela katera podobno izkušnjo naj se javi...
lp

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 22.9.2008 13:12:11 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 12:58:29   
Anonimen
aja, še to - ravno začetek maja, sva imela spolni odnos ravno zadnji dan menstruacije in je prišlo do izliva, torej bi se ta atum skladal s tem da bi bila lahko noseča 21 tednov....ampak se do sedaj nisem kaj dosti sekirala, ker sem še vsak mesec dobila menstro, ...me pa zadnje čase ljudje sprašujejo če bomo imeli še enga dojenčka
.....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 13:05:34   
Anonimen
Če si zadnji nezaščiten sp. odnos imela konec maja in je bil sedaj (pred kratkim, če sem prav razumela) test negativen, potem nisi noseča. Pa med nosečnostjo se ne pojavljajo menstruacije, ampak krvavitve, ki naj bi bile bolj "švoh" kakor M. Javi kaj ti bo jutri rekla G.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 13:08:15   
Anonimen
hec je v tem, da poznam primer, kjer se je to zgodilo, pa me zanima ali je to edini primer, ali obstaja še kakšen,...
Moja kolegica je namreč imela redne M, poleg tega je tudi jedla KT in se je kar naenkrat začela redit, pa trebušček dobivat, pa je šla do ginekologinje in ji je povedala, da je noseča 22t., ....torej je najbrž možno vse

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 17:39:43   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/ankete.asp?id=102

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 18:16:25   
Lorencia
Meni se zdi neverjetno, da bi test bil negativen in bi bila noseča 21 tednov.
Kot pa so že prej omenile....med nosečnostjo ni M, ampak krvavitve.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 19:47:09   
Matejčika
Pri izvenmaternični nosečnosti je tak kot si napisala. Le da takšno nosečnost ponavadi spremljajo močne bolečine.

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: MENSTRUACIJA MED NOSEČNOSTJO
22.9.2008 20:28:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Pri izvenmaternični nosečnosti je tak kot si napisala. Le da takšno nosečnost ponavadi spremljajo močne bolečine.


Če bi bila že 21t izvenmaternično noseča, pa danes ne bi pisala tud gor...

IZVIRNO SPOROČILO: XXNESSAXX
imela redne M, poleg tega je tudi jedla KT


Če je jemala KT to niso bile redne M, ampak krvavitev med premorom med ne-jemanjem KT. Ne moreš primerjat stanja, ko krvaviš med nosečnostjo, ker jemlejš KT in ko jih ne. So pa zeloooo redki primeri, ko ženske krvavijo med nosečnostjo. Če pa že, ji večina krvavi le mogoče prvi mesec, redke dva, tri mesece.

Ne vem. Test negativen, M oziroma krvavitve so vsak mesec... po mojem ni to nosečnost.

(odgovor članu Matejčika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
23.9.2008 9:26:06   
Anonimen
sicer pa nima veze, nočem da si kdio misli, da sem mal čez les, sem pač človek, ki grem k zdravniku ko je res nujno in ne hodim tja zarad malenkosti - hvala bogu, nisem hipohonder. Sem se pa danes naročila pri ginekologinji in osebni zdravnici, tako da bo popoldan vse jasno. Glede na simptome, katere sem jim povedala do potankosti, je kar nekaj opcija, a dokler me ne vidijo mi ne morejo povedat za kaj gre. Osebna zdravnica je rekla, da grem definitivno na UZ trebušne votline, krvne preiskave,...da je možno da se mi nabira voda, ....ginekologinja pa ni izključila možnosti, da se je dogajala kakšna nosečnost....imejte se lepo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
23.9.2008 10:12:34   
Lorencia
No vsekakor javi, kaj je vzrok...

Nihče ni 100% izključeval možnost nosečnosti, ampak da menstruacija ne more biti med nosečnostjo.
Menstruacija in krvavavitev je velika razlika - glede nato, kaj sploh je menstrualni ciklus. Mislim, da je bolj povdarek bil iz naše strani na tem dejstvu.

Vso srečo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
23.9.2008 19:09:43   
Matejčika
Kaj si izvedela?

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
24.9.2008 12:12:21   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: Matejčika

Kaj si izvedela?


ja...tudi mene zanima.

(odgovor članu Matejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
24.9.2008 13:39:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: XXNESSAXX

....da sem mal čez les...

....nisem hipohonder...


No, noben ni dejal ne eno, ne drugo. Le, da je skrajno neverjetno, da bi bila noseča, ampak nič ni nemogoče.

Upam, da si dobro opravila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
20.11.2008 13:16:54   
pelika
živjo
jst mam tudi uprašanje, ko sem imela pregled pri genikilogu, bi morala že biti nošeča11t, ultrazvokmijepapokazal 8t5dni. nevem, ali je zamik z datumi ali kaj...nevem.
strah me je ker se ni čutilo otrokovo bitje srca.zakaj?
sedaj kopaje 9t pa še nekaj,sem pa dobila krvave izcedke ter temno rjav sluzast izcedek. danes imam pregled pa me je zelo strah.
kaj naj bi to pomenilo?user posted image
hvala za odgovore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.11.2008 21:09:57   
daisyb
ojla,

glede nosečnosti je prav možno, da si šele v 8 T, posebno, če nisi imela rednih menstruacij. jaz bi tud mogla bit že v 10T ko sm šla na pregled pa je UZ pokazal šele 7T in 3 dni. sm pa slišala bitje srca.
glede izcedka pa ne vem...vem da je na začetku velika možnost spontanega splava...ne vem pa kako to prav zgleda..al sam krvaviš, al imaš tud krče.
pregled pri ginekologu je zelo priporočljiv..ti bo znal povedati.

lp,
daisy

(odgovor članu pelika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.11.2008 21:40:02   
cupacups
jaz sem imela menstroacijo 3 m ko sem bila nosečauser posted image
tako da nisem imela nobenih znakov nosečnosti, sploh vedela nism da sem noseča.
ko mi je zamujala (sem mislila ok par dni mi zamuja) sem šla po test je bil poziteven seveda, na UZ pa so povedal da sem noseca 12 tednov.
tako da menstroacija med nosečnostjo je možna, samo v redkih primerih



(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.11.2008 23:15:23   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: cupacups

jaz sem imela menstroacijo 3 m ko sem bila nosečauser posted image
tako da nisem imela nobenih znakov nosečnosti, sploh vedela nism da sem noseča.
ko mi je zamujala (sem mislila ok par dni mi zamuja) sem šla po test je bil poziteven seveda, na UZ pa so povedal da sem noseca 12 tednov.
tako da menstroacija med nosečnostjo je možna, samo v redkih primerih


Kot si lahko prebereš že zgoraj, nisi imela menstruacije - ampak krvavitev.
Kaj je res težko za razumet, da ko je ženska noseča - da ne zorijo jajčeca ( to je pa posledično menstruacija ).

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.11.2008 23:33:42   
cupacups
ok pa krvavitev....ki je trajala kot vedno 7 dni...in z normalnim ciklusom...
sem to tudi povedala na UZ in je sestra dejala,da je normalno da imajo nekatere ženske menstuacijo med nosečnostjo, ni pa omenjala krvavitve.Lahko pa da se ji ni dalo razlagat.
Kakorkoli...no jaz sem krvavela 3 mesceuser posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
20.4.2009 1:03:17   
Anonimen
Pozdravljene!Mene pa zanima koliko vas je takih, ki ste imele krvavitve med nosečnostjo? Se to pogosto dogaja?Kdaj ste izvedele, da ste noseče?Imam namreč občutek, da se z menoj nekaj dogaja, pa kar nisem sigurna v to, ker si mislim, da itak ne moreš biti noseč, če imaš menstruacijo in vse znake, ki jo spremljajo...obenem pa imam napet trebuh, slabo mi je, redim se, pojavili so se mi mozolji...user posted image
Prosim za vaša mnenja nasvete...in že vnaprej hvala...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
20.4.2009 13:08:50   
Anonimen
Jaz sem imela rahle krvavitve v času ko bi mogla imeti M in sicer 2 meseca. Ampak test je bil pozitiven, to je glavno.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 13:09:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 7:51:20   
malecka_mateja
jaz imam kolegico ki je 5,5 meseca melka krvavitve na dan ko bi morala dobit M in je trajalo 5-6 dni in jemala je KT. Ko se ji je otrok začel premikat je šla k G in ji je povedo da je 6 mesecev noseča. Nato je čez 1,5 meseca že rodila, vendar je z fantkom vse ok in že ima drugo pupiko.

pa še drugi primer je tudi jemala Kt in imela 2 meseca krvabvitve tako kot M in je tudi bila noseča. tko da vse je možno. ampak novbena ni vmes delala testa.

no lep dan

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 11:45:41   
*chance*
Vse je možno, ja...
Res najbolje, da se prepričaš user posted image
Držim pesti, za še eno user posted image ...

lpuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 12:04:38   
Taddy78
Znanka 4 mesece ni vedela da je noseča, ker je v času M vedno krvavela...Da se nekaj dogaja je zaslutila, ko je šla v trgovino, si kupila glaž kumaric in jih kar po mestu jedla...
Moji frizerki, pa je G skozi govoril, da se ji je naredila neka bula, pa jo je nekaj zdravil, potem pa so le ugotovili da je že 5. mesecev noseča...

Ni pa pa nobena od njiju vmes delala testa...

(odgovor članu *chance*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Menstruacija med nosečnostjo
21.4.2009 14:29:16   
Anonimen
Hojla! Hvala vsem za odgovore:) Res najblš, da nardim test, da ne bom šla poj kr po 2 mescih rodit, k bom zvedla da sm noseča:)...jojmene...hočm namreč uživat v nosečnosti, ne pa da sploh nebi vedla da sm noseča!
Držim pesti da bo user posted image ...
lep dan

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?