|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 12:17:35   
petraCBU
Spet hvala za vašo skrb :rozica:
Me ni bilo 2 dni tle gor, ker nisem vedela, da naša dobra stara RR že dela, una nadomestna je bila men mal shizofrenična... :zmeden2:

Jaz še v enem kosu, na vse kriplje kotaleča in širša kot daljša... :nosecka: x 2 v 35-tem tednu - pa si predstavljajte :)-
V ponedeljek so me spet obrnili domov z Zaloške (pred tem sem skoraj zblaznela :grrr: , ker sem nekih 5 ur čakala pred vsemi možnimi vrati (laboratorij, internistični pregled, EKG, CTG...) :hudicek:, ugotovili, da je vse lepo in prav, da pa dlje kot do torka vseeno ne bodo čakali, ker diham samo še na škrge (jaz: 1, 55 m, :duda::duda: pa skupaj že neke poštene 4 kile), poleg tega je CTG pokazal, da imam že razločne popadke (jaz sem pa mislila, da mi to sam :duda::duda: neki trebuh zategujeta :zmeden2: )... Skratka dodelili so mi datum 14.6., ob 7-ih zjutraj moram priti tešča na CR! Torej bodo moji pikci imeli rojstni dan 14. junija :) ... Če me ne prehiti vse skupaj :zmeden: - tele moji tiščavci so čedalje bolj vztrajni in :duda::duda: že pošteno "trkata" na vrata. No, v primeru zaresnih popadkov in če mi odteče voda - se pač takoj narišem v porodnišnici in uprizorijo urgentni CR (preizkave in papirji so itak že pripravljeni). Vseeno bi počakali še teh par dni, da dopolnimo 36 tednov in še malo zrastemo! :bravo:
Aja, UZ mi pa niso delali in ker se ne mislim sekirati za :roza: in njene dimenzije in ker si moj osebni G in dohtarji iz porodnišnice niso edini o legah in težah obeh :duda::duda: , grem danes samoplačniško na tretji konec na pregled s 3D UZ! Bom lažje dočakala torek, že itak se mi bo vleklo....

V petek sladoled pri Žabarju?! :bravo: Pridem, imam blizu in itak nič pametnega za početi (me moj :love: ne pusti še krožnika odnesti, ker noče panike, ampak mirno počakati 14.6. , ko bo srečni očka :) )

Drage moje, imejte lep dan! :rozica:
P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 12:29:39   
Talči
PetraCBU,
želim ti vse najboljše, čim manj težav in bolečin in predvsem zdravi :duda: :duda:. In naj ti ta čas hitro mine, saj vemo, kako je, če moraš čakati...
Do takrat pa se še pusti razvajati in nas obveščaj o dogajanju.
Talči

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 12:30:30   
CIPRESA
O Petra kmalu bo za tabo 9 mesecev skrbi ali bo vse v redu potem pa nastopijo novi boljši dnevi. Vsaj kar se trebuhov in premikanja tiče.

Bom mislila nate in držala pesti da bo 14 junija potekalo vse kot mora!!!

LP CIPRESA

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 12:35:54   
valentina.

14. junija bomo držali pesti, saj itak bo vse OK. Torej bosta vaša dvojčka tudi po horoskopu dvojčka.
LP, valentina

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 12:57:54   
pat
jupi!

men so dvojčki zakon. sem si jih vedno želela, čeprav priznam, da bi zle težko shajali z dvema:duda::duda:.
je bil :love: kr :(( ker ni blo dveh pikic, ampak samo ena.

jaz pa mislim, da ne bosta čakala tako dolgo, da vidita mamico. sproči, kako je šlo!

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:30:18   
Pia73
O, super Petra, da si še v enem kosu in da se boste lahko mirno pripravili na prihod :duda::duda:

Seveda bomo stiskale pesti in mislile na vas! :miska::miska::miska:

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:35:58   
malika
Drži se! :bravo:

9nebesa9nebesa

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:37:22   
Anonimen
Lep pozdrav!

Tudi jaz bom držala pesti zate in za tvoja dvojčka. Čeprav je jasno, da bo vse OK...

Pa čimprej se nam potem spet javi s svežimi informacijami in sličicami...

Pa-pa!

(odgovor članu petraCBU)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:37:34   
Anonimen
Petra, še malo, pa bo. Srečno.

(odgovor članu petraCBU)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:44:24   
bobek05
Petra, jaz pa na CR 2 dni za tabo... v bolnico moram 15.6., da bodo naredili še neke preiskave, naslednji dan pa bodo rezali... Tako, da se bomo tudi mi skoraj cartali.

Kaj hočemo? Je mene tudi malo presenetilo, da ne bom julijka, ampak sem kar vesela, da bo skoraj mimo, ker se še komaj premikam, :modri: pa bo po moje kar skozi trebuh skočil, če ga ne bodo skoraj vzeli ven :)- ..


(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:57:02   
anckabancka
Petra in Bobek, vama kar zavidam, da se boste drug teden že crkljali. Jaz pa še en mesec čakanja...

Obema srečno! :)

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 13:59:28   
bobek05
Hvala, anckabancka, ampak malo me je pa kljub temu strah .. :zmeden:

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 15:10:09   
Anonimen
:bravo: Petra :bravo:
Držim pesti tudi zate, bobek. Sej ne bo hudga. Obljubim :angel:

Sem pa tud jaz mal fouš...sama bi tko fejst rajš vidla, da rečejo takrat pa takrat ob tej pa tej uri pridi...tko, pa ne vem, kdaj me bo prijelo...kaj pa če me prime, preden bo zrihtan kuža (kakanje, lulanje, hrana) :zmeden: Kaj pa če me prime sredi noči? Kaj bo pol s psom? Kdo ga bo zjutraj peljal ven :zmeden:

Uf uf uf rajši ne razmišljam.

Se vidimo v petek, Petra :rozica:

(odgovor članu petraCBU)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 16:02:31   
Joni
Držim pesti za obe - za petroCNU in bobek05! Vse naj se vama lepo izteče.

Bobek05 - se mi zelo dopade tista ideja z gipsom, kje si ga pa kupila! Imela boš super spomin!

Joni:metulj: 34 t

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 16:03:40   
Joni
Pardon, petraCBU, se mi je zatipkalo prej, pa sem te pomotoma prekrstila v petroCNU!

Joni

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 17:23:35   
bobek05
Joni, gips sem nabavla v trgovini kjer imajo take bolj umetniške stvari, kako naj rečem - tam se da dobit prav vse kar rabiš npr. za slikanje, pa vse kar je v povezavi z ročnim delom (npr. izdelovanje voščilnic, papirnatih rožic ipd.).. Si iz MB? Ker v LJ nimam pojma, kje bi to lahko imeli...

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Moje zlate (julijske) in druge kolegice : )
8.6.2005 22:05:49   
cmokec
Petra in Bobek, veliko sreče, pa zdrave otročke. :rozica::rozica:

(odgovor članu petraCBU)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?