|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 19:48:51   
lyra*
No pa smo prišle do drugega delauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 19:55:00   
orka
user posted image user posted image user posted image  novemberke pa smo prišle še pred vsemi porodi user posted image user posted image user posted image ... drugače pa upam , da bo vsaj kakšna upravičila novemberke2008 user posted image user posted image

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 19:57:42   
orka
no pa spet demenca....
Zara bi lahko šla že na oddelek in domov s svojim Tianom user posted image user posted image user posted image  a je staknila prehlad, tko da ga je šla sama čez vikend domov pozdravt pol pa pride po user posted image ...Ema pa se bo še malo cartala v toplem zavetju inkubatorja.... sem spet mal jezna na sestre pa kaj čmo ...povem drugič...samo zavlačujejo....user posted image

< Sporočilo je popravil orka -- 11.10.2008 19:58:30 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:02:51   
poli*
 Bravo za naš drugi del user posted image

A ve katera pomagati glede albumčkov?

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:05:07   
lyra*
Kak mi je zdaj smešno,ko nimammo še niti ene straniuser posted image  Prej sem vedno na št. starni stisnilauser posted image
 
Upam,da se naša Zara čimprej pozdravi. In user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za malega Tiana.. Zdaj pa bo veselo pri njihuser posted image
 
orka kaj te pa te sestre hecajo?user posted image  Bi ti tut šla na oddelek z Emo,ane?
Saj bo...malo še moraš počakat..A še ima premalo kg?

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:05:43   
lyra*
IZVIRNO SPOROČILO: poli*


A ve katera pomagati glede albumčkov?


Sem jaz tut prej spaševala...nisi edina,ki neznauser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:24:41   
orka
Ema ima 1540g, jezi me to da je par dni nazaj 2x dobila cucelj in sem bila zelo vesela, da se premikamo počasi... po tistem pa nič , ne vem zakaj ne a se jim ne da al kaj...... zdr. pravi da ni časa, saj je res gužva in ena da mora vse po cuclju futrat pol lahko samo še to dela ampak zdaj je že tri dni tako kot prej manj user posted image  in še študentke in absolventke so prišle in mislim da bi se lahko bolj potrudili....pol bi jaz lahko prej šla not pa bi sama jo futrala a dokler je oni ne navadijo oz naučijo ne bo nič....
Ja drugače pa bi jo že kr doma imela user posted image

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:54:56   
luna8
Hura, smo na 2.deluuser posted image

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:55:16   
pomar*ANČA*

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

Bravo za naš drugi del user posted image

A ve katera pomagati glede albumčkov?


kaj pomagam? sem že diplomirala iz teh albumov, tako da mislim da imam vse že naštudirano- pa še katera druga seveda tudi

zdej dejmo pa tolk načvekat, da bomo do novembra zaprel tudi drugi del


< Sporočilo je popravil pomar*ANČA* -- 11.10.2008 20:58:29 >

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 20:56:10   
luna8
Orka, prav imaš če bi se sestre bolj potrudile bi ti lahko prej šla noter in posledično bi Ema prej odstopila prostor nekomu drugemu, ki ga potrebuje.

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 21:21:34   
konina
Hojla. Mi smo malo praznovali moj rojstni dan. Ja, spet sem eno leto starejša. Smo pekli kostanj, pa malo se sončkali in je popoldan minil. Vidim, da ni šla nobena rodit. Ne vem, morda grem pa kar jaz, sem precej utrujena sedaj, pa me nekaj špika in stiska zadaj v križu. Upam, da mine. user posted image

Jupi user posted image  za novi del, pa smo ga prislužile.

Jutri bom pa malo prebrala, kaj ste še napisale in pokomentirala. Sedaj grem kar pod tuš, pa spat.

LP, Nina

_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 21:27:01   
orka
no Konina moja demenca še vedno deluje, saj si zadnjič napisala in spet pozabila
HAPPY BIRTHDAY pa čimlepše trenutke v življenju user posted image user posted image
 
 

< Sporočilo je popravil orka -- 11.10.2008 21:28:20 >


_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 22:03:51   
lyra*
IZVIRNO SPOROČILO: luna8

Orka, prav imaš če bi se sestre bolj potrudile bi ti lahko prej šla noter in posledično bi Ema prej odstopila prostor nekomu drugemu, ki ga potrebuje.


Se popolnoma strinjamuser posted image  Ma eni so res čudniuser posted image  Raje kot bi opravljale svojo službo,sedijo in čvekajo...
 
konina happy birthdayuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi jaz malo z zamudouser posted image
Upam,da z špikanjem mine...če pa se karkoli zgodi pa nam le javi,da bomo navijaleuser posted image

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 23:23:14   
caligula
meni pa z albumi kr gre sam problem je, ko anime ali ni shranla al kaj, enostavno slikic od ta malih ni. pa tko sem se veselila, da pogledam dojenčka :D
jaz sem na pol pobarvala psičke dalmatinčke, sem se tolk potrudila.  jutri nalimam slikce od vozička pa risbarije kolk so dokončane. danes pa še ena slikca moje Ajše, kako modelka uživa, na kolenih moje mame si je privoščila večerjo. je pa res malo preveč razvajenauser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 23:27:36   
lyra*
nosečkice.....in mamiceuser posted image
 
 
Ura je čas in počasi grem spat.
Upam,da bo lepo prespana nočuser posted image user posted image
 
 
Lepo spite****** Lahko noč

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
11.10.2008 23:32:21   
caligula
jaz grem tud počas v pojstlo. lepo mirno in dolgo noč želim vsem. 

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 8:57:53   
jelka123
dobro jutro vsem
konina-vse najboljše za roj.dan najlepše darilo pa dobiš kmaluuser posted image
mene pa danes nekam boli grlo,sem že grgrala limonin sok,če ne bo boljše bom pa morala kaj konkretno okrenit
sedaj pa imam že tudi jaz pripravljen košek in prav rada pogledam vanj,seveda pa ni več prazen sedaj imaa začasno bivanje baby bornuser posted image

_____________________________

Jana rojena 28.11.2008,Lucija 11.09.2003

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 9:36:28   
Oaza
user posted image user posted image user posted image za 2. del!
Konina- vse najboljše!! user posted image user posted image
Pri meni je vse po starem... V spodnjem delu trebuha me boli- tako kot vsak dan, ampak včasih malo bolj, včasih malo manj. user posted image pridno brca, tako da naštejem več kot 10 gibov čez dan. user posted image

Pridne bodite!
lp


(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 9:59:02   
luna8
konina-vse najboljše za roj.dan najlepše darilo pa dobiš kmaluuser posted image


Ja vse najboljšeuser posted image konina

(odgovor članu jelka123)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 9:59:08   
lyra*
Jutrooo nosečkice in mamiceuser posted image
 
Mi smo še vedno med vami...nič se ne dogaja razen bolečin v križu.
Noč je bla katastrofalna..spala nisem skoraj nič,samo obračala sem se iz enega boka na drugi bok.
 
In zdaj zgledam,ko en zombiuser posted image  Debela,ko slon pa še vsak las hoče na drugo stranuser posted image
 
 
Zdaj pojem zajtrk pol pa grema z dragim na kosilo z kolegi pa na kavico v center,ko je tak lepo sončekuser posted image user posted image
 
Kaj pa boste ve danes delale?

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 10:00:25   
luna8
no punce s čim ste se brile tam dol s peno al s čim drugim? Kaj pa posteljice ste že oblekle?

(odgovor članu luna8)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 10:10:31   
bobika1
Dobro jutro.

Kako smo kaj.
user posted image user posted image  za drugi del, zej mormo pa res čvekat da pridemo do 3 delauser posted image

Konina vse naj najuser posted image

Orka... jaz ne vem kak majo v lj. sam ko smo meli mi na intenzivni prakso to govorim za MB smo lahko hranle samo tiste katere so nam določli (kao za obravnavo, da pri njemu vse delamo, tisti ki so bli pa v inkubatorju pa jih nismo smeli hranit... ne da bi hotla koga zagovarjat sam pri nas sestre niso pustile da bi kr enga nahranile...če razumeš kaj sem hotla povedat)pa še včasih ko recimo niso hotle bebice jest smo mogle počakat da pride glavna sestra in jih potem prek sondice nahranit, ampak me smo to delale od prvega dneav naprej...-pod nadzorom seveda, tak da ne vem kk je pa v lj to..

Anime jz tud ne vidim slikic...

Ne vem katera je rekla da bi imela recept za pito, zej če ga še hoče naj pove pa ji bom zasebno poslala- da ne bom nekej težila (da napišem ves potek...) sam ne obljubim da ga bom danes poslala ker doma zidamo in nimam ravno časa...bom pa poslala če ga bo želela.

zadnje dni imam občutek da bom izzumla novo vrsto rojevanja, tko da otrok pade kr skoz trebuh venuser posted image user posted image user posted image , mam včasih občutek da bo kr lukno naredu na trebuhu ob strani pa ven pogleduuser posted image user posted image

no dost je teženja, vas pridem še vmes kaj prebrat.by



_____________________________

Na najino obletnico 26.11.2008 sva dobila najlepši zakladek-MATICA!!!

(odgovor članu Oaza)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 10:43:01   
caligula
jaz sem končno uspela poslikat moje dalmatinčke. Lahko si jih obledate v mojem albumu. Pa še voziček sem dodala. Sem ga dobila pa sem zelo zadovoljna z njim.
konina vse naj naj.
Tinka je pa čist boga nima neta nima nič :D. Jaz jo grem obiskat v petek, če ima katera kaj prej časa po moje ne bo jezna. :D
zdaj grem pa nekaj pojest in zaključit risbarije, še dumbota, štorkljo pa mikije miške, do večera valjda bo. pojstlco bom pa kr oblekla zdaj v roku treh dni ker imam občutek da se nekaj fajn pripravlja, ker mi skoz zadnjico želi pobegnit :D
pa bom oblekla in pokrila z rjuho večjo, tko da bo res vse potem vštimano. moram še kupit krpice za umivanje pa še nekaj malenkosti, to bom v petek pred pregledom v nm, pa v kik bom še skočila mal poferbcat pa v merkur po stikalo in v hipermarket po lučko, sem zasledila eno ful cute v bistvu lučka-vrtiljak, ene 25 eur je.tko da v petek imam zadnje nakupe,oprano je že itak vse, in potem samo še čakam da pride pikec k meni.


(odgovor članu bobika1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 11:52:54   
onur
Pozdravljene vse skupaj. Konina vse naj, naj in vse uresničene želje. Cliluga, super so te slikice. Jaz sem jih pa kar kupila od medvedka po in jih polimala po sobi. Včeraj sem se proti večeru počutila bolj slabo, stiskalo me je v spodnjem delu trebuha, pikica je pa tako migala, kot 'nora'. Danes zjutraj je malo bolj umirjena.
Sicer pa sedaj z možekom odhajava ven, ker je lepo vreme in je včeraj imel rojstni dan tako, da greva na kosilo in malo pohajat.
Lepo se imejte.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Novemberčice 2008 - 2del.
12.10.2008 12:05:10   
klavdiy4
čaw...

user posted image user posted image user posted image Konina vse naj naj!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?