|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroška vzmetnica
10.4.2008 10:37:35   
pikica_30
Katero priporočate? Gledala sem v Baby centru in se odločam med Dormeo in kakšno od 3 Lagea vzmetnic: Baby alergo, Baby star ali Merkur baby. Kaj so sploh razlike?

Hvala za konkretne izkušnje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroška vzmetnica
10.4.2008 10:41:12   
rozica984
Mene tudi to zanima. Midva sva tudi mislila, da bi se odločila kar za Dormeo, ker ga imava tudi midva, in je res super!

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroška vzmetnica
10.4.2008 11:17:01   
kristinaj
jaz sem jo kupila v merkator pohištvu, vem samo to, da je od enega slo proizvajalca, cena okoli 50 E

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroška vzmetnica
10.4.2008 12:52:55   
tasyo
Midva sva vzela Baby alegro, ker imamo pri hiši težave z alergijami. Dormeo imava midva, pa nisem nič kaj navdušena nad njim - sem prej boljš spala... Sicer pa neke blazne razlike ne vidim, razen v prevleki. Je pa tudi tako, da je odvisno, kako veliko vzmetnico boš kupovala - če je posteljica ta mala 120x60, bo šel malček kmalu iz nje v veliko posteljo in roko na srce, v 2 letih pa res težko uničiš jogi, sploh s to malo težo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroška vzmetnica
11.4.2008 6:38:42   
Klarita
Mi imamo dormeo in je zakon.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroška vzmetnica
11.4.2008 8:32:30   
alea01
Midva bova vzela dormeo, ker sva tudi sama zelo navdušena nad njim

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroška vzmetnica
11.4.2008 10:03:07   
ms3
tudi imamo baby alergo. razlike pri teh lagea vzmetnicah so v glavnem na koliko je pralna prevleka, se mi zdi.  to spletno povezavo poglej http://pohistvo.enakupi.com/Otroska-lezisca-dimenzije-60-cm-x-120-cm-c-380.html.

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroška vzmetnica
12.4.2008 7:55:46   
Nataan
Tudi meni je všeč vzmetnica Baby Alergo, vendar sem nekje na tem forumu prebrala, da nimajo vsi dobre izkušnje z njimi, da je premehka in da se delajo vdolbinice ... kakšne izkušnje imate tiste, ki ste kupile to vzmetnico?

Hvala in lep vikend vsem!


(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroška vzmetnica
12.4.2008 8:05:30   
Anonimen
Mi imamo vzmetnico Baby star od Lagee, pa nisem preveč zadovoljna z njo. Sicer ta mala full dobr spi (že od 4. meseca spi po 11 ur, brez dojenja ponoči) in tudi čez dan se ji vidi, da je naspana - tut če samo za pol ure zadremlje, je potem full dobre volje in aktivna.
Men osebno pa se zdi premehka. Midva imava Dormeo in če bi se še enkrat odločala za otroško vzmetnico, bi kupila tudi Dormeo.
Moje mnenje.

(odgovor članu pikica_30)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroška vzmetnica
25.4.2008 11:11:29   
ZmajTolovaj
Mi smo ZELO zadovoljni s to:
http://www.soncek.si/si/traumeland-t010101-vzmetnica-standard-s-kokosovim-jedrom-120-x-60-cm-vroca-akcija-i3823.shtml


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroška vzmetnica
17.12.2009 20:47:28   
fazanka
Sem mislila, da vsaj pri izbiri vzmetnice (60x120) ne bom imela težav, da bom šla v trgovino in izbrala trdo vzmetnico. Jok, sem se zmotila!! user posted image
Pridem v Pikapolonico in gledam najprej en jogi, kateri se mi je zdel najbolj trd (na otip). Drugi je bil antialergijski, vendar ful mehak. Glede na to, da imam sama alergijo na pršice, sem razmišljala bolj v tej smeri. Potem mi je trgovka objasnila, da ima najbolj trd jogi fedre ter da nima pralne prevleke (gre za LAG VZMETNICA MERKUR 60 X 120 CM).
Po forumih sem malce brala, da vzmetnice, ki imajo kokosova jedra, da so strupena, na enih ležiščih se ti lahko dete skoraj zaduši... mislim, da so neke pene... s fedri tud nekatere MŠ odsvetujejo... Dormeo plesni.
GROZA!!
Ne bi rada ne vem kaj komplicirala, sam kaj za vraga naj izberem user posted image
Obstaja kakšen, ki je primerno trd in da ima pralno prevleko, ter da diha?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroška vzmetnica
17.12.2009 21:14:36   
eternety
Tudi meni je všeč vzmetnica Baby Alergo, vendar sem nekje na tem forumu prebrala, da nimajo vsi dobre izkušnje z njimi, da je premehka in da se delajo vdolbinice ... kakšne izkušnje imate tiste, ki ste kupile to vzmetnico?

Hvala in lep vikend vsem!


Res je. Mi jo imamo in se je naredila luknja tam, ko bebica spi. Pa je težka komaj 6 kg. Jaz je ne bi več kupila, glede na to da ni poceni.

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroška vzmetnica
17.12.2009 21:44:19   
fazanka
Sem našla eno... sam je pa cena tooooooooooo much!!

Otroška vzmetnica Baby Lateks (Lagea) je ležišče iz lateksa, ki je ergonomično, elastično in ne spreminja svoje prvotne oblike. Zato nudi trdno oporo, ki je istočasno udobna in prijetna za ležanje. Lateks je hipoalergičen material in priporočljiv zlasti za tiste, ki so občutljivi na stanovanjski prah, pršice in puh. Ima snemljivo in na 30° C pralno prevleko ter vzglavnik iz pene.
Višina vzmetnice je 12 cm.
Cena: 147€

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroška vzmetnica
18.12.2009 8:55:34   
Jada82
Ma ne vem, jaz sem vzela kar tisto, ki je v paketu za novorojenčka. Tko na otip je fajn, pa baje naj bi ble dobre stvari v paketu. Tudi poceni je.
Če pa se ne bo obnesla, bomo pa zamenjali ...

(odgovor članu fazanka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 10:28:53   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Ma ne vem, jaz sem vzela kar tisto, ki je v paketu za novorojenčka. Tko na otip je fajn, pa baje naj bi ble dobre stvari v paketu. Tudi poceni je.
Če pa se ne bo obnesla, bomo pa zamenjali ...



Naš Nejc spi na njej že skoraj 6 mesecev, zaenkrat nimam pripomb... Spi cele noči, tudi čez dan 2x po 1-2 uri. Oblika je še vedno nespremenjena, Nejc pa ima že 8,7 kil.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 10:42:11   
legenda_m
živjo, fina tema teli jogiji, ker tud mi2 počas gledava kje in kaj, in me zanima če je šla kkšna tud v lesnino pogledat, pa kakšne so izkušnje. pa če sploh majo tm jogije za otroške posteljice (ta male).

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 11:38:49   
constanca



Tudi midva sta ravno pri vzmetnicah in se mi ze kar mesa od vseh teh ponudb. Ker imava sama Dormeo in se super obnese, bi ga tudi za malega vzela. Tiste, ki ste tudi navdusene nad Dormeom  in imate izkusnje z otroskimi:

Ali je Dormeo Comfort uredu ali je boljsa tista varianta s spominsko peno?

In tista nepremocljiva zascitna prevleka Dormeo Proteckt se obnese?

Najlepsa hvala ze vnaprej za vse info.

Aja, se to! Kaj mogoce veste tudi kako dim. 60x120 drzijo na zalogi na prodajnih mestih? Npr. Sanolabor Postojna bi imel ta dva izdelka, da se kar direktno kupi?

Lep zasnezen pozdrav!


(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 14:27:43   
bušika2010
Hej,
mene pa zanima, če ima katera izkušnje z ležišči Domus in sicer sva se mi2 odločila za kombinacijo lateks-kokos (Nočni škrat), ki je bolj kot ne trdo ležišče.

Ima katera to ležišče doma, oziroma če ga pozna.



(odgovor članu constanca)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 20:41:13   
fazanka
Sem tudi jaz pogledala tole vzmetnico iz paketa za novorojenčke. Cena je res ugodna, pa če da to CSD pol verjetno tud ni tako slaba.
A ima mogoče tudi pralno prevleko (piše nič, torej verjetno nima).
Mogoče kater ve, zakaj pa ležišča, ki imajo fedre niso priporočjiva za dojenčke? To sem nek pobrala, sam ne vem zakaj ne bi bila dobra.


(odgovor članu bušika2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 20:54:46   
Gwendolen
Se bom še jaz malo navezala na tole temo s svojim vprašanjem. Ali ima katera za svojega user posted image jogi Lagea Allergo, ki je trenutno v akciji v BC? Jaz bi ga kupila, ker je sedaj znižan, pa že tako sva ga gledala, ker je antialergijski. In bi bila sedaj tole idealna priložnost.

Če ima katera, prosim za kakšno mnenje. Oz. videla sem, da ste pisale, da imate Baby alergo, pa ne vem, če je to ista reč, ali ne. Če je od Lagee? Kako ste zadovoljne?


< Sporočilo je popravil Gwendolen -- 19.12.2009 20:56:25 >


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu fazanka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 20:59:11   
Petka09
Mi imamo vzmetnico iz spl. strani recinko.si, ki ima tudi pakete za novorojenčke. Ugodna in super v redu. Nimam nobenih pripomb, primerno trda.
Saj dojenčki ne rabijo nekih Dormeov in ne vem kakih ultra kvalitetnih (kao) vzmetnic. Dovolj je, da je ležišče trdo.

Ko je bla tamala še novorojenček, pa smo mel navadno tršo peno v zibki, ki se je odlično obnesla prve mesce, dokler je še ležala not.

(odgovor članu fazanka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 22:24:42   
K_a_t_i
Mi imamo dormeo, ampak roko na srce - za dete je čist vseeno kaj ima, glavno, da ni premehko.
Kar se tiče dormeo comfort vs dormeo memory -> memory je malo trši, ampak kot rečeno, za dete sta oba več kot primerna (comfort je cenejši - mi imamo tega). Nepremočljiva podloga (od dormea je bolj rjuha kot prevleka) je pa pri "latex" ležiščih in dojenčkih praktično obvezna oprema. Namreč vsa ležišča, ki so narejen iz lateksa (pa naj bo ta pravi ali kakršnakoli njegova različnica) so higroskopna kar pomeni, da ob stiku z mokroto-vlago (če je ta stalno prisotna!) začnejo plesneti. Če je otrok neprestano polulan (in verjemite, da pleničke zelo rade spustijo) se to lahko zgodi. Ta nepremočljiva prevleka pa ravno to preprečuje. Ravno tako je zelo pomembno, da pri vseh tovrstnih ležiščih uporabljamo letvice, da lahko zrak kroži. Če imaš spodaj nepredušno iverko, spet lahko tvegaš vlago in posledično plesen (realno gledano se to lahko zgodi le v vlažnem stanovanju, ampak ziher je ziher).
Malo za šalo - če bi zdaj izbirala ležišče po najvrednejšem kriteriju, bi izbrala takšnega, ki zagotavlja, da otrok od prvega meseca dalje prespi vso noč. Ampak takšnega pa baje ni user posted image .

Fazanka, res čudno, da sploh kak dojenček v Slo preživi, ko pa imamo na našem trgu samo s.ranje od ležišč user posted image .

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 19.12.2009 22:25:13 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Otroška vzmetnica
19.12.2009 23:22:02   
fazanka
K_a_t_i... ja, očitno je res čisto vseeno, kje otrok leži...user posted image


(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Otroška vzmetnica
20.12.2009 20:28:12   
smuki
Jaz moram tudi še kupiti vzmetnico, pa sem se nagibala k baby star od Lagee ali pa vzmetnico, ki jo ponuja Recinko. Res, da še nisem šla nič pogledata po trgovinah koliko je katere trda (mislim, na to od Lagea).
Po mnenju uporabnic, bi ti bile kar OK.

(odgovor članu fazanka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Otroška vzmetnica
20.12.2009 20:58:06   
constanca

Nepremočljiva podloga (od dormea je bolj rjuha kot prevleka)


Hvala za vse info! Zdaj me matra pa samo se ta podloga.... Kaj ce je bolj kot rjuha ne zdrzi dovolj? Je potrebna potem se kaksna druga podloga?

Katero podlogo uporabljate sicer?



(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?