|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PRSNA ČRPALKA???
22.7.2004 12:37:28   
janaja
Zanima me če se rabi črpalka tskoj po porodu
sem jo gledala pa je full draga sam dobr če je nujno se bo kupila...

Kaj pa sterilizator a je nujen takoj ....

pomoč prosim



jana

28t 4/7
Neposredna povezava do sporočila: 1
   PRSNA ČRPALKA???
22.7.2004 13:07:54   
Anonimen
odvisno-nekatere jo rabijo, nekatere ne. najbolje, do jo očku prej pokžažeš in če jo boš rabila, jo gre on kupit.

eni pravijo, da me sterelizatorja, da ne sme bit vse dezinficiran, eni pa so za. kolkr vem, obstajata dve vrsti sterilizatorja-za v mikrovalvno pa še en. pa tut od flašk je odvisno kerga kupiš:)

lp,:fis:

upam, da nisem kej narobe povedala:ups:

(odgovor članu janaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   PRSNA ČRPALKA???
22.7.2004 13:12:32   
mala maja
jaz sem črpalko kupila od Nuk-a pa je bila 4.000 sit- vendar ročna samo je kar uredu.
Mogoče je sploh ne boš rabila.

Lp mala maja in :duda: 7 3/7

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   PRSNA ČRPALKA???
22.7.2004 15:44:29   
Seven*
Ce bos kupovala zelo priporocam Aventovo crpalko. Meni se zelo obnese. Obcasno, ko sem ful utrujena si izcrpam mleko in atek dezura ponoci, jaz pa spim v drugi sobi in si tako odpocijem. Super je tudi, da lahko kdaj kam grem, saj si nacrpam mleko.. Ce ne bi morala na 2 uri dojit in ne bi bilo nic iz kaksnih nakupovanj in podobnih zadev. :)

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   PRSNA ČRPALKA???
22.7.2004 20:30:22   
Urša
Glede sterilizatorja je odvisno če boš dojila ali tudi dodajala, torej uporabljala stekleničke. Meni se super obnese, ko mi ni treba prekuhavat. Ga pa nisem kupila vnaprej, ampak šele, ko sem ga potrebovala. Ravnotako mi je ful prav prišla črpalka-sm jo kupila vnaprej prav zaradi praktičnosti, če kam grem in mi ni bilo žal. :sloncek:

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   PRSNA ČRPALKA???
23.7.2004 8:31:48   
Blink1
Zdravo janaja

Jaz sem kupila Nukovo črpalko za mleko. Stala je 11.000 v DM in je tudi ročna (4.000 ???) Upam, da jo bom potrebovala...

Sterilizatorja pa še nisem kupovala...ker še ne vem. če bom dojila, potem ga ne potrebujem tako zelo nujno. Tiste par dud pa bom že prekuhala...

če pa ne dojiš, pa je po moje kar dobra stvar.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?