|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:05:41   
_sanja_*
Pozdravljene,

mogoče bom zvenela malce sebična in nehvaležna, ampak že vnaprej poudarjam, da ni tako.
Torej, noseča sem šele 10t, rok imam na božič, bratranec pa mi je prejšni teden podaril voziček. Imela sta ga njegova dva sinova. Je Hartan, Skater XL, l. 2005, vsebuje košaro in športni del. Lepo ohranjen, torej vse, kar bi si lahko želela. Sem pa danes odkrila eno grozno pomanjkljivost, ki mi sploh ne gre iz glave - FIKSIRANO SPREDNJE KOLO. user posted image user posted image user posted image user posted image

Vedno sem si želela voziček, ki bo trikolesnik, s košaro in športnim delom in obvezno s sp. kolesom, ki se vrti 360°. Zdaj pa kar naenkrat povsem fiksirano in sploh si ne predstavljam, kako bom vozila otroka po našem terenu (doma smo na vasi - makadam, korenine, slab asfalt), če bom mogla vsakič ko bi mogla malo zaovinkat dvignit voziček. Na začetku še že, kaj pa potem, ko bo otrok težji. user posted image

No, in o tem sva govorila z mojim dragim... Najraje bi kupila Quinny-ja Speedy, cena res ni tako velika, košaro bi si sposodila, torej morava kupit samo voziček. Ampak ob tem se pojavlja vprašanje: Kaj reči bratrancu, da ne bo mislil, da sem nehvaležna? Zelo sem mu hvaležna, ker ga je raje podaril meni, kot pa prodal, ampak ta pomanjkljivost me res moti.

Zanima me vaše mnenje in izkušnje s fiksiranimi sp. kolesi in s kolesi, ki se vrtijo 360°.
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:07:25   
Volga
Sem pa danes odkrila eno grozno pomanjkljivost, ki mi sploh ne gre iz glave - FIKSIRANO SPREDNJE KOLO.


Joj, pa menda ne user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:08:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Sem pa danes odkrila eno grozno pomanjkljivost, ki mi sploh ne gre iz glave - FIKSIRANO SPREDNJE KOLO.

Joj, pa menda ne user posted image

user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:10:53   
BAMBINA_
Nam se je tudi obetalo, da bomo dobili podarjen voziček. Ampak, ker mi ni bil všeč, sem se vljudno zahvalila za ponujeno ter povedala, da bi si radi kupili nov voziček. Ni bilo nobene slabe volje ali užaljenosti.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:12:42   
Anonimen
Mislim, da bo tukaj še vroča debata user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:16:49   
Anonimen
jaz bi pač povedala, da sem se odločila, da si kupim novega, ker ga mislim met potem še za drugega otroka. Naprimer.. Al pa pač po pravici. Da si ful vesela, ampak si pač vedno sanjala o quinny-ju .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:16:51   
kristinaj
vem kako je voziti s fiksiranimi prednjimi kolesi, moj ima to možnost in ko prideš na normalen teren je groza. enostavno ga ne moreš peljat....

bratrancu povej kaj te muči, povpraši ga oz. soprogo, ker je verjetno vozila več kot on, kako so oni to speljevali in boš videla kako in kaj.....še vedno lahko odkloniš in poveš, da si želiš novega....

nobene tragedije ni treba iz tega delat..

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:31:35   
srki
Nič hudega, se da tudi s takimi vozit. Meni je šlo pa ravno to na "živce", ker imam vsa štiri kolesa vrtljiva in če sem vozila po bolj takih predelih, kot so madadam in trava, so se mi kolesa "odblokirala" in vrtila in jaz sem velliko težje z vrtljivimi kolesi potiskala voziček.

Če pa vama ni všeč, pa si kupita novega. Saj moja kolegica si ga je tudi. Kaj ji ni bilo všeč, ne vem. Niti je nisem spraševala.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:33:29   
Anonimen
Ja in kje je problem?
Pač rečeš da si želiš nov voziček, da si hvaležna ampak njihovega ne potrebuješ. Se zahvališ in to je to. Resno ne štekam v čem je problem.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:35:37   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja in kje je problem?
Pač rečeš da si želiš nov voziček, da si hvaležna ampak njihovega ne potrebuješ. Se zahvališ in to je to. Resno ne štekam v čem je problem.



Problem je v tem, da sem zadnjič rekla, da mi je všeč in ga nesla domov. In zdaj, ko sem ga doma sestavila, sem ugotovila, da ni tak, kot sem si predstavljala.

Pa nič hudega. Bova že rešila zadevo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:38:01   
fragola
pač rečeš in poveš, da bi rada taki in taki voziček!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:38:03   
srki
No in zdaj, ko vidiš, kje je problem, poveš, kaj vaju moti pri vozičku in to je to. Ne razumem pa ljudi, zakaj bi bili zaradi tega užaljeni, če nekaj odklonijo.

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 10:38:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ja in kje je problem?
Pač rečeš da si želiš nov voziček, da si hvaležna ampak njihovega ne potrebuješ. Se zahvališ in to je to. Resno ne štekam v čem je problem.



Problem je v tem, da sem zadnjič rekla, da mi je všeč in ga nesla domov. In zdaj, ko sem ga doma sestavila, sem ugotovila, da ni tak, kot sem si predstavljala.

Pa nič hudega. Bova že rešila zadevo.



Ja pač reči da sta malo premišljala in da sta se odločila da raje novega kupita.user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 11:19:52   
Anonimen
Povej resnico in se zahvali z kakšno majhno pozornostjo, ker so se spomnili nate. Bodo najlažje razumeli.

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 11:45:55   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*


Vedno sem si želela voziček, ki bo trikolesnik, s košaro in športnim delom in obvezno s sp. kolesom, ki se vrti 360°.


Povej mu tako kot si napisala. Tudi mi smo imeli Speedija (in ga še občasno uporabimo) in je res super vodljiv voziček user posted image .

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 11:58:49   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*


Vedno sem si želela voziček, ki bo trikolesnik, s košaro in športnim delom in obvezno s sp. kolesom, ki se vrti 360°.


Povej mu tako kot si napisala. Tudi mi smo imeli Speedija (in ga še občasno uporabimo) in je res super vodljiv voziček user posted image .


Ja, bom naredila tako. Speedija sem v petek sprobala pri svakinji od mojega bratranca in mi je res všeč, čudovito vodljiv. Verjetno se bova odločila zanj, no ali pa Freestyle 3XL, ker nameravam kasneje tudi rolati z njim in bi rada imela lahko vodljiv voziček, ne pa nekega togega.

Hvala vsem za pomoč!

< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 26.5.2008 11:59:07 >

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 12:06:39   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Pozdravljene,

mogoče bom zvenela malce sebična in nehvaležna, ampak že vnaprej poudarjam, da ni tako.
Torej, noseča sem šele 10t, rok imam na božič, bratranec pa mi je prejšni teden podaril voziček. Imela sta ga njegova dva sinova. Je Hartan, Skater XL, l. 2005, vsebuje košaro in športni del. Lepo ohranjen, torej vse, kar bi si lahko želela. Sem pa danes odkrila eno grozno pomanjkljivost, ki mi sploh ne gre iz glave - FIKSIRANO SPREDNJE KOLO. user posted image user posted image user posted image user posted image

Vedno sem si želela voziček, ki bo trikolesnik, s košaro in športnim delom in obvezno s sp. kolesom, ki se vrti 360°. Zdaj pa kar naenkrat povsem fiksirano in sploh si ne predstavljam, kako bom vozila otroka po našem terenu (doma smo na vasi - makadam, korenine, slab asfalt), če bom mogla vsakič ko bi mogla malo zaovinkat dvignit voziček. Na začetku še že, kaj pa potem, ko bo otrok težji. user posted image

No, in o tem sva govorila z mojim dragim... Najraje bi kupila Quinny-ja Speedy, cena res ni tako velika, košaro bi si sposodila, torej morava kupit samo voziček. Ampak ob tem se pojavlja vprašanje: Kaj reči bratrancu, da ne bo mislil, da sem nehvaležna? Zelo sem mu hvaležna, ker ga je raje podaril meni, kot pa prodal, ampak ta pomanjkljivost me res moti.

Zanima me vaše mnenje in izkušnje s fiksiranimi sp. kolesi in s kolesi, ki se vrtijo 360°.
Hvala!


mi imamo ravno takšen voziček..pa smo zelo zadovoljni..res pa za po trgovinah ni najbolj primeren...za po vasi je pa super...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 12:07:13   
mlavla
drugače pa bratrancu povej kaj si želiš..pa je...user posted image

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 20:01:42   
Ryssa
Kolikor je meni znano, z vozičkom ki ima neblokirana kolesa veliko težje pelješ po makadamu. Tak da meni je bilo najbolj pomembno, da se dajo kolesa blokirat, ker res če se ne blokirajo grejo kar po svoje. Je pa fajn vrtljivo kolo za po asfaltu, tam si pa težko predstavljam da bi bilo blokirano. Če imaš namen vozit po obeh terenih, potem najboljše da ga zamenjaš.
Sicer pa, če že zdaj nisi zadovoljna z vozičkom, potem itak nikoli ne boš.

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 23:23:06   
Marogica
Ene pa res komplicirate...user posted image  Denar, ki ga boš porabila za nov voziček, nameni raje npr. avtosedežu, ki naj bo kvaliteten, na pa voziček, ki ima "mobilno" sprednje kolo....

Eh...pa saj to ni res...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
26.5.2008 23:33:56   
rija
maš več možnosti:

1. si šele v 10 tednu, malo počakaš, ker se ti bosta v naslednjih 30 tednih verjetno okus in zahteve še spremenila, pa itak po stari vraži ne smeš stvari vlečt domov tak zgodaj

2. daš meni telefonsko od tvojega bratranca, pa ga pokličem, mu povem, da si nam ti rekla.....user posted image

3. uporabiš jajčnike pa mu sama poveš, da ti to in to na njegovem vozičku pač ni všeč, pa da si se malo zaletela, pa da naj ga raje proda ali da nekomu, ki s fiksnim prednjim kolesom nima problemov

4. se navadiš na tako prednje kolo

pa še kaj....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 6:31:41   
Klarita
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Kolikor je meni znano, z vozičkom ki ima neblokirana kolesa veliko težje pelješ po makadamu. Tak da meni je bilo najbolj pomembno, da se dajo kolesa blokirat, ker res če se ne blokirajo grejo kar po svoje. Je pa fajn vrtljivo kolo za po asfaltu, tam si pa težko predstavljam da bi bilo blokirano. Če imaš namen vozit po obeh terenih, potem najboljše da ga zamenjaš.
Sicer pa, če že zdaj nisi zadovoljna z vozičkom, potem itak nikoli ne boš.


Se strinjam. Mi imamo sicer Quinny buzz in smo z njim super zadovoljni, ampak nimamo takega terena, imamo samo asfalt. Pri tastu imamo tak voziček kot si ga dobila ti, ker tam so pa hribčki in sam makedam in je super vodljiv. Drugače pa bi jaz tako naredila, da bi ta voziček uporabljala teh par mesecev s košaro, kasneje ko bo otrok že sedel pa boš verjetno tako kupila kakšno marelo ali pa speedy-ja in poveš, da z onim ne moreš rolat in si pač tega zraven kupila.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 8:40:01   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ene pa res komplicirate...user posted image  Denar, ki ga boš porabila za nov voziček, nameni raje npr. avtosedežu, ki naj bo kvaliteten, na pa voziček, ki ima "mobilno" sprednje kolo....

Eh...pa saj to ni res...


Avtosedež dobimo. Nov in kvaliteten - Maxi Cosi.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 8:40:52   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

Kolikor je meni znano, z vozičkom ki ima neblokirana kolesa veliko težje pelješ po makadamu. Tak da meni je bilo najbolj pomembno, da se dajo kolesa blokirat, ker res če se ne blokirajo grejo kar po svoje. Je pa fajn vrtljivo kolo za po asfaltu, tam si pa težko predstavljam da bi bilo blokirano. Če imaš namen vozit po obeh terenih, potem najboljše da ga zamenjaš.
Sicer pa, če že zdaj nisi zadovoljna z vozičkom, potem itak nikoli ne boš.


Zato pa iščem Quinny-ja, ker ima kolesa, ki se lahko blokirajo ali pa tudi NE.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Podarjen voziček, ki pa ti ni všeč...
27.5.2008 8:44:35   
Naja31
Ah, daj no napisala si kot da je ne vem kak grozno narobe.

Če ti je vse ostalo všeč, je fiksirano sprednje kolo malenkost.Moj prvi trokolesnik je bil tak in ni bilo nobene panike. Je bil sposojen in sem bila zadovoljna da mi ni bilo treba vozička kupovati.

Sicer pa si res šele v 10t in imaš še veeeeeeliko časa da se obremenjuješ z vozički.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 27.5.2008 8:45:22 >

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?