|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 6:41:12   
simona24
Nekega dne sem spoznala prekrasnega moškega in se zaljubila vanj. Ko je postalo že jasno, da se bova poročila, sem se odločila da neham jesti pasulj.

Nekaj mesecev kasneje, na moj rojstni dan, se mi je pokvaril avto ko sem se vračala domov iz službe.. Z obzirom na to, da sem živela na vasi sem poklicala moža in mu sporočila, da bom zamudila domov ker se moram domov vrniti peš. Tako sem ob poti zagledala majhen lokalček iz katerega je tako zelo dišalo po pasulju in enostavno se mu nisem mogla upreti.

Ker sem imela pred sabo še velik zalogaj poti, sem se odločila, da malo postanem, saj sem predpostavljala, da se bom s tem osvobodila vseh skrbi dokler ne pridem domov. Vstopila sem in za >malo malico< sem >pospravila< dve porciji pasulja.

Ko sem nadaljevala mojo pot domov sem se potrudila osvoboditi vseh vetrov na ves glas.

Ko sem končno le prispela me je mož lepo pozdravil in veselo rekel :

"Draga, imam presenečenje zate pri večerji!"

Potem mi je preko oči poveznil prevezo in me odpeljal do stola za mizo. Usedla sem se in ravnokar, ko mi je hotel sneti povez iz oči, zazvoni telefon in morala sem mu obljubiti da se ne bom dotikala preveze dokler se ne vrne. Mož je odšel do telefona v predsobi.

Pasulj, katerega sem pojedla u krčmi se še vedno ni prebavil in v trebuhu me je tako stiskalo, da je pritisk postal nemogoč, tako sem izkoristila priliko dokler se mož ni vrnil, nagnila sem se na stran in hotela spustiti enega "tihega".
Ne samo da je bil glasen, ampak je bil še povrh vsega še tako smrdljiv kot kadar kamion z drekom pelje mimo perutnine in povozi podgano. Vzela sem servieto s krila in smrad skušala odpihniti stran ko sem prhala servieto v vse strani.

Nato sem se nagnila še na drugo stran in "spustila" še tri. Smrad je bil hujši od kuhanja zelja.
Poslušala sem razgovor v sosednji sobi in nadaljevala tako še naslednjih
nekaj minut. Vlekla sem malo na ušesa na razgovor v sosednji sobi in nadaljevala s spuščanjem vetrov še naslednjih nekaj minut. Zadovoljstvo je bilo nepopisno.
Ko je pozdravljanje preko telefona označilo konec moje svobode, sem naredila se nekaj hitrih premikov serviete, da razpiham vse, jo vrnila nazaj v krilo in z občutkom zadovoljstva in olajšanja. spustila roke na krilo.

Lice mi je sigurno oddajalo najbolj nedolžen izraz, ko se je mož vrnil in se opravičil, ker se je tako dolgo zadržal.

Vprašal me je če sem kaj pokukala in jaz sem ga prepričala da nisem. V tem trenutku mi je dal dol prevezo in dvanajst gostov, ki so sedeli za mizo je v en glas vzkliknilo:

"Vse najboljše !"

Nato sem padla v nezavest.


.. ha ha ha .. ge san misla, ka se nakla vrejžen .. user posted image .. zmaga .. user posted image



_____________________________

NIKOLI NE STORI DRUGEMU TISTEGA, KAR NE ŽELIŠ, DA BI DRUGI STORILI TEBI!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 7:28:09   
oka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simona24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 7:33:02   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image si me nasmejala..





< Sporočilo je popravil tasa_m -- 29.7.2009 7:36:21 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 7:34:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image si me nasmejala..

gostje so verjetno popadali s stola od smeha, ko si ti prdela..user posted image user posted image



Star vic.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 7:36:35   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image si me nasmejala..

gostje so verjetno popadali s stola od smeha, ko si ti prdela..user posted image user posted image



Star vic.


ja samo res,se podpišem

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 8:07:55   
oka
Star vic.


Ja samo je dober.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 9:23:53   
brina_3
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 9:26:33   
ALWAYS LARA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 9:56:32   
cgorjanc
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 10:00:45   
tejči28
Sem se nasmejala do solz.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 17:31:43   
hmm...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zmaga!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prdenje .. ;-) .. zmaga, ha ha .. :-) ;-)
29.7.2009 22:11:35   
matejchy
user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?