|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:13:23   
Pikec
No v glavnem...

Ne vem čist kje čem vprašat upam pa, da je ktera mela že podoben problem.

Na kolesu me na turcah (to je cca. 60+ km) začne bolet frčafela (da ne bom lih pisala splovilo). Ne boli me direkt rit ampak me draži dejansko po frčafeli.

Kolesarske hlače so okej, zelo kvalitetne, tko da to naj ne bi bil problem, je pa res da je moški kroj. Sama rit me ne boli, niti mi ne dreveni ali pa da bi čutila mravljince, sam odspredi mam probleme z draženjem.

Ko sem svoji G. to zadnjič omenila se je posmejala in rekla da naj jo popraskam če me srbi... je pač faca moja dohtarca, pomagala mi pa ni lih kej zlo.
Drgač pa k pridem dam se ponavad fejst namažem s hladilno kremo za dojenčke in kar pomaga sam na biciklu je pa mal zoprno, ker lih takrat se popraskat res ne morem  noooooo, vsaj ne kvalitetnouser posted image .

A ma ktera kako idejo kaj bi pomagalo, al pa kako rešit ta ''problem''.

PS: pa ne mi napisat naj si desca omislim, ker to ni problem te sorte user posted image user posted image  (vsaj mislim)

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 23.6.2008 17:14:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:22:38   
Anonimen
Najdi nekoga, ki te bo praskal user posted image user posted image  Če te bo dobro prepraskal, še pomislila ne boš na kolo.user posted image

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:25:16   
Sibil_
Hehe, zato pa pravijo da se nune vozijo na kolesu brez sedeža...user posted image

Moj nasvet bi bila menjava sedeža, ker za to težavo je kriv sedež, sigurno.Pa glej da je nov sedež spredaj širok-vsaj tolk kokr tvoja frčafela.

LP,
Sibil RR

P.s.:Desc bi pa tut pomagal, če ne drugega ne bi bila tolk cajta na kolesu ampak raje na njemu...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:26:09   
Anonimen
Masaža bi znala pomagatuser posted image

P.S.
Moj brat je še vedno samskiuser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 23.6.2008 17:27:19 >

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
23.6.2008 17:28:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:30:33   
Pikec
sem vedla da nauste resne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:31:23   
Pikec
P.S.
Moj brat je še vedno samski


Jst tud user posted image  - a ni očitno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:32:31   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

hmm, meni se je na dolgih turah isto dogajalo, pa resitve nism nasla... verjetno ni druge, kt da se prej in potem namazes s kremo...
druga varianta je, da zamenjas zic - eni prjatlci je pomagal, men pa zal ne... user posted image  zdaj se pa itak ne vozim, raje rolam (kadar glih nism noseca user posted image )


Metulči pa a si vozila s perilom al brez? Ker jst brez perila lih ne bi, ker se mi ne zdi higiensko. Pa desci pravjo, da lih to pomaga.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
23.6.2008 17:52:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 17:59:10   
Primoza
Ja, no sedež je rak rana kolesarjenja. Izplača se ti investirati v kak "gel" sedež, pa vprašati za nasvet o pravi nastavitvi višine kakega eksperta.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 20:06:03   
Pikec
Kolo mam spedenano tko kukr mora bit, baje. So se z njim ukvarjali kar neki cajta.

Drgač z ritjo ni problema problem je sam ''vrh'' frčafele. Zic pa tud ni kar neki. Je kar orenk, vsaj tko pravjo naši desci in jim kar verjamem k kolesari že kar neki let, pa tud ve kaj in kako.

Edin še eno varianto vidim, da je al predolg al prekratek (zic namreč)...

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 20:47:38   
Sibil_
Pikec ti pravim da menjaj zic....al pa se mogoče poskusi s kolesom od koga drugega peljat-takega, da ima drugačen zic, seveda...user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 21:04:27   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Saj bi kaj rada svetovala, ampak...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Me preveč zvijauser posted image user posted image user posted image
Zici so resuser posted image user posted image
Sorry

(odgovor članu Pikec)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 21:13:09   
Pikec
sej vem, da je smešno-sam moji frčafeli ni najbl...

Po 2 urah sem sf***na k marela pa še frajla je vsa ''obdelana'', kdo rabi seksat...učinek je istiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 21:58:52   
lotoska
Kaj pa če si omisliš še kolesarske gate (mislim prav spodnje perilo)? Mogoče ji bo kej  pomagal če bo podložena?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 23:14:17   
darja72
Tole mi zveni nekam znano. Meni je najbolj pomagalo: kvalitetne ženske kolesarske hlače + sp. gate in ene vrste dodatna gel prevleka na sedežu. Tko, da je sedaj ok. Včasih pa mi je po nekaj urah bicikliranja kar otrpnila, da ne omenjam male potrebe.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 23:18:12   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

sej vem, da je smešno-sam moji frčafeli ni najbl...

Po 2 urah sem sf***na k marela pa še frajla je vsa ''obdelana'', kdo rabi seksat...učinek je istiuser posted image


mogoče pa ni utrjena user posted image











user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 23:24:42   
Rožica I
Nabavi si ženske kolesarke, saj je definitivno precejšnja razlika med tipi in nami (če si že mogoče mal pozabla user posted image )! user posted image user posted image
Resno, saj skozi govoriš kaj so moški rekli glede tega in tega... Verjetno so z razlogom napravli različne kolesarke glede na spol user posted image .

P.S.: Če ne bo pomagalo, pa:

1. prišrafaj nazaj zic, ko se voziš
2. vibrator pusti doma
3. ....boljš da neham, ne user posted image user posted image user posted image ?!


< Sporočilo je popravil Rožica I -- 23.6.2008 23:26:15 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 23:50:32   
Pikec
Evo ko sem kupovala tadruge hlače (takvalitetne) je teta trgovka - baje sama kolesarka - rekla da praktično ni razlikeuser posted image . Evo in sem verjela. Tko da bom za zdaj provala s tastarimi-ženskimi, pol pa bom vidla za naprej kako bo in bo sledil nakup novih, če bo razliko kaj občutit (v hlačah mislim). Pa nažavbala se bom.

Pa zic bom nazaj na štango namontirala user posted image . Baje da res pomaga user posted image .

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
23.6.2008 23:59:32   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR
Pa zic bom nazaj na štango namontirala user posted image . Baje da res pomaga user posted image .

--------------------
No, dej, boš videla, da je bilo brez bolj fajn user posted image user posted image user posted image !

Mogoče pa res rabiš sam cajt, da se navadiš. Saj, veš, kot pri ...kaj vem, recimo aerobiki ali pa hoji v hrib. Najprej vse boli, potem pa čudežno mine user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
24.6.2008 0:14:24   
Pikec
Mislim da po tolkih km bi že moralo bit vsaj mal okej.... ampak pustmo se presenetit...
Nč grem jst...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
24.6.2008 8:41:03   
nu_tella
Ha ha ha Pikec najprej sem misnla da imaš problem s frčafelasto prjatlco user posted image  user posted image  user posted image  

potem pa vidm da maš isti problem k jaz user posted image  s tem da jaz prekolesarm 10 km pa mi je zadosti, da mi prjatlca totalno otrpne in me "tista" kost boli za pop.... user posted image  da sem še par dni neuporabna za mojga user posted image  al pa zase user posted image  user posted image  user posted image  

Jaz trenutno rešujem ta problem tako da rolam. Ampak to pač lahko počnem sam v Lj, na Krasu je to malo neizvedljivo user posted image  user posted image  user posted image  Da se spustim po kjrmu klancu dol...aa...rajš otrpla frčafela od kolesarjenja kot polomljeni zobi in še kaj...

A ja. BTW, kjre kolesarske hlače pa imaš? Oz. mogče bolj kje si jih kupila. Ker u teh "tavelikih" športnih trgovinah so meni progajalci tko neprijazni...

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
24.6.2008 8:51:56   
Pikec
A ja. BTW, kjre kolesarske hlače pa imaš? Oz. mogče bolj kje si jih kupila. Ker u teh "tavelikih" športnih trgovinah so meni progajalci tko neprijazni...


Take (PDF katalog) - ženske stvari so ful lepe, sam meni ne pašejo.user posted image
ZERORH+

Kupla sem pa na Rudniku trgovina IMPULZ majo ful lepo robo za na kolo. PA kvalitetna je tudi.

Drgač pa je baje na VIču fabrška štacuna od ene fabrke ki šiva za LaCoque Sportif in majo vso kolesarsko robo za 50% ceneje. Hlače so podložene s perforiranim lateksom. Moje majo nekakšen gel.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
24.6.2008 9:09:14   
nu_tella
Cak, glih danes grem na Rudnik, a je ta trgovina v enmu od teh tadveh tavelikih centrov tam (ne vem ce lahko imena uporabljam user posted image ) al v kaki trgovinci v unih "halah" okoli? Da grem malo za intermezzo prešnofat user posted image  

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Problemi s ''prjatlco'' alias frčafelo
24.6.2008 10:20:46   
Pikec
Taprva pr Mc donaldsu oz. pr Rutarju oziroma poleg Sport 2000 in Big bengu - naj ti bo OBI za vodilo je v istem kompleksu.

(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?