|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
3.10.2006 17:33:44   
tinkatonka
A jih je katera izmed vas že kupovala? Zanima me kake cene bodyev kaj imajo, pa raznih jesenskih jaknic, kombinezonov? Se splača it pogledat? Vesela bom vsakega mnenja. V primeru kritik, pa si prišparam pot. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
3.10.2006 20:55:12   
cicido
Verjetno se kaj dobi, ampak malo pobrskaj po oglasih na RR pa bos tudi kaj lepega nasla.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
3.10.2006 21:43:03   
danaja1
Jaz ne vem, jaz nimam denarja na pretek vendar ne bi kupovala od ljudi, ki jih ne poznam. Raje se zapelji v Avstrijo v trgovino KIK, vse majčke, bodiji, hlačke je po 2.20 ali 3.20 EUR, pa tako je vse kvalitetno in lepo resno!!!!!!!!!!!!!! Kompletek sem vzela nor za iz bolnice pa sem dala 12 EUR, res smešna cena. To je moj predlog!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
3.10.2006 22:41:39   
BLAŽIKA
Danaja 1 kje pa je točno ta trgovina?

(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
3.10.2006 23:43:10   
Olivija
Mal se bom vmešala user posted image : v Celovcu, skoraj v centru, tam kjer je bil včasih Hofer, malo pred C&A. Ena trgovina je pa ob cesti iz Ljubelja proti centru, na desni. Imajo pa res kvalitetne stvari, Julija je danes šarmirala z eno njihovo srajčko, ki jo ima pa še od Ane (je pa verjetno tudi kakšna v Grazu).

Sem pa enkrat gledala rabljene stvari v eni od komisijskih trgovin in so se mi zdele čisto ok.

Lahko pa rečem, da je veliko  stvari, ki sta jih nosili naši dve, še zelo lepo ohranjenih in bi si jih upala tudi prodati - zaenkrat jih bomo shranili za vsak slučaj user posted image . Tako, da obstaja velika verjetnost, da boš našla tudi med rabljenimi kaj fletnega.

< Sporočilo je popravil Olivija -- 3.10.2006 23:46:33 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
4.10.2006 13:28:10   
Mateja82
http://www.kik-textilien.de/neu_index.php?sub=5&kik=1 

Tukaj pa še link, greš na Filialsuche  in vtipkaš mesto ki ti je najbližje  pa ti vrže ven zemljevid, kje vse se nahajajo  njihove trgovine.

jaz sem kar precej kupovala tam, res je poceni sem naletela na eno akcijo ko so imel bodije po 1 evro. Se splača.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
4.10.2006 16:49:36   
tinkatonka
Jaz ne vem, jaz nimam denarja na pretek vendar ne bi kupovala od ljudi, ki jih ne poznam.
  user posted image user posted image

Žal nimam denarja, da bi si zmišljevala da moram otroka, od katerega kupujem rabljena oblačila poznati (ali njegove starše). Predvidevam, da starši ki oblekice prodajajo, operejo preden gredo v prodajo, prav tako pa jih doma operem tudi sama. Jaz v tem ne vidim problema. Sicer ima moj sin kar nekaj lepih stvari (za "zdravniku" jaz pravim), ampak stvari npr. za plazit doma po tleh ali za popackat pri hranjenju, mi je pa škoda nove kupit. Pa še preraste jih v mesecu ali dveh.

Hvala za nasvete za KIK trgovino.user posted image user posted image Mogoče se pa kdaj res odpravim tja.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu danaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
6.10.2006 0:31:34   
Olivija
ziher operejo stvari, jaz sem tudi že rabljene stvari kupovala v kakšem second hand shopu, meni se to ne zdi nič takega. Itak bi jih pa doma še enkrat oprala.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
6.10.2006 15:43:35   
anjaa
jaz sem za novorojenčka vse kupila novo, zdaj ko je stara skoraj 4 mesece pa malo bolj gledam ponudbe na bolhi, mama forumu in tukaj na ringaraja. moram pa priznat da od neznancev zaenkrat še nisem kupila nič. da bi na drugi konec slovenije hodila gledat oblekice se mi ne splača, kar na blef ( da mi pošljejo po pošti ) se pa ne upam.
kupila sem nekaj srčkanih skoraj novih stvari od sosede. zagotovo imaš tudi ti kakšno prijateljico ali sestrično user posted image user posted image user posted image   
že nošenih bodyev pa rabljenih nebi kupovala nikoli! tako ali tako so čisto poceni, npr. od spara ali pa mercator lumpija. tudi v leclercu so ugodni. če nimaš denarja pač ne rabiš kupovat tistih v arielu po 2.000 sit. malo spremljaj akcije. jaz mislim da je pri bodyih nasprotno kot pri otroški opremi. boljše poceni in novo, kot rabljeno a "bolj kakovostno". bodyev boš tako ali tako potrebovala malo več, tako da se ne uničijo in ne sperejo. pri opremi pa boljše kakovostno in iz druge roke kot pa novo in poceni. 





(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
10.10.2006 10:33:47   
anjaa
evo od jutri naprej majo v intersparu akcijo, 2 bombažna bodya z dolgimi rokavi za 1.500 sit, od 3 mesecev do 3 leta!
spalni pajacki, bombaž, 3 mesecev do 3 leta - 1.500 sit!

leclerc od jutri naprej:
2 bodya bomažna, 1 do 6 mesecev, na preklop - 1.000 sit ( ampak v prospektu delujejo bolj tanki ... ) 
pajacki plišasti - 1.600 sit 

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
12.10.2006 11:48:07   
x_srečka_x
Sm gledala prejšni teden oblačila za komisijsko prodajo in zgledajo čisto tako kot da jih ne bi nobeden nosil. Nisem nič kupila, ker imam zaenkat še dosti za oblečt. Se mi pa zdi da jih v trgovini ne bi prodajali če bi bile kakšne tsvari strgane...

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rabljena oblačila v komisijskih prodajalnah?
12.10.2006 20:40:44   
Anonimen
V Radovljici je ena super komisijska trgovina z rabljenimi otroškimi oblačilci in opremo. Jz priznam, da grem kar večkrat tja kupit oblekce za "k zdravniku", se pravi tiste, bolj lepše. In res so kot nove, se komaj kaj pozna, da so bile že nošene. Edinole bodye in majčke pa rajši kupim nove (Špar, Mercator,...) ker se mi zdijo zelo poceni in zelo lepi.
Za doma po tleh plazit imam pa cel kup pajacev od tet, stricev, sestričen, znancev,...Čisto kul za doma, ko se itak vse zafleka.
No še en primer kaj vse sem kupila v komisijski za 3.700 sit, št.74: žametne hlače Benetton + topla srajčka zraven, topla trenerka (jopica+hlače), kavbojke, spalna vreča.  Vse kot novo! Edino spalna vreča je bila bolj sprana, pa nič zato, ker jo imam za rezervo.
Zakaj pa da ne bi kupovali od neznanih ljudi? user posted image V komisijski itak vidiš kaj kupuješ, doma za vsak slučaj še enkrat opereš in je to to.
Meni se pa ful trapasto zdi kupovati nove cunjice ker jih itak v 1 mesecu preraste. Ni ekonomično, vsaj zame ne.
Kupim rabljene, lepo skombiniram in vedno slišim pohvale v smislu: "kako je tvoja luštno oblečena"

(odgovor članu x_srečka_x)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
6.12.2014 19:27:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?