|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rdeča jajčka
3.10.2005 9:49:47   
maks
Malo me že skrbi, ker vnetje ne izgine, čeprav smo imeli v pret. iste težave, vendar sem ga mazala s hladilnim mazilom-bubchen in je pomagalo.  Zdaj sem poskusila še z domačo ognjičevo kremo, ki je res pomagala pri ritki, glede jajčk pa ne. Ima čisto rdeče in mi je full hudo. Puščam ga tudi razvitega, da se ritka prezrači, a je sprememb bolj malo. Prosila bi še za vaše nasvete, preden grem k zdravniku.Uporabljam pa babylove plenice, včasih tudi pampers.Kaka tudi do 5x na dan(od tega 2x čisto malo), vendar je blato normalno.
Hvala za vašo pomoč.Lep dan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rdeča jajčka
3.10.2005 9:57:20   
jazz
Mi smo imeli te težave ko sem namesto pampersk poskusila hugies pleničke. Sedaj striktno kupujem samo pampers in na debelo mažem z bubchenom. Aja, pa umivam ga samo z vodo in krpico, ker robčki dražijo kožo, pa lahko v reklamah stokrat rečejo da so nežni!

(odgovor članu maks)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rdeča jajčka
3.10.2005 10:02:25   
Anonimen
Vse ste že naštele,zračenje,mazanje,zamenjava pleničk,ki so pogosto vzrok rdečine,ker nekateri otroci pač razvijejo alergijo na določene snovi v pleničkah.Res je umivaj samo z vodo,dobro osuši poskusi kombinacijo hladilnega mazila in posipa,tako da se naredi film čez jajčka in naslednje lulanje ne bo prišlo tako hitro do že rdeče kože.Namesto talka-posipa lahko uporabiš čisto domačo:jedilni škrob.
Če pa še to ne bo pomagalo pa k zdravniku.Raje prevečkrat kot premalo.

(odgovor članu jazz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rdeča jajčka
3.10.2005 12:01:40   
KODA
Kaj pa če bi bile glivice?Ali soor,ne vem kako se že temu reče?user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rdeča jajčka
3.10.2005 12:09:42   
KODA
Mismo rdečo ritko mazali s praško pasto,ki je pomagala.Če pa je kaj hujšega,pa k zdravniku.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rdeča jajčka
4.10.2005 7:46:25   
Anonimen
Bepanten krema pomaga in seveda večkratno zračenje. Koža naj bo suha, ko ga previješ v čisto pleničko.

Lp!

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rdeča jajčka
4.10.2005 9:05:37   
maks
Hvala vsem za pomoč!
Šli smo k zdravnici in je rekla, da so glivice. Čim manj ga je treba umivati z vodo, ker se potem še bolj razvijajo; rekla je, da ga moramo čistiti z olivnim oljem, dobila sva še canesten kremo; kupila pa sem še Bepanthen mazilo. Upam, da bo šlo mojemu sinčku čim prej na bolje, ker mi je tko bogi. Upam, da sem s tem inf. še kateri pomagala.
Še to:umivala sem ga tudi z kamilicami, pa je zdravnica odsvetovala za ta problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rdeča jajčka
4.10.2005 9:37:37   
karmy
user posted image  canesten je super...jzt ti priporočam da ga mažeš samo z canestenom, da glivice izginejo...potem pa uporabi benpanten...

glivice dobi hitro npr. v vrtcu k gre na stranišče...če ma en otrok glivice potem kmalu dobi cela skupina to nadležno stvarco...user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu maks)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rdeča jajčka
4.10.2005 11:31:27   
KODA
Kamilice take stvari še bolj nadražijo.Meni jih je zdravnica tudi odsvetovalauser posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?