|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 14:08:04   
ZARA
Kdaj ste, zakaj ste, kako ste ???
Jst vem, da bi skoz okrog gledala in ne bi bila sproščena...
Vi pa.... ???

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 14:30:24   
CUKRČEK
hm, enkrat na morju v vodiuser posted image ne vem, ali je kdo videl. Upam, da neuser posted image Drugače  na javnih krajih ne sexava....takrat je bila pa res potreba, noooouser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 14:40:41   
tt79
Ahauser posted image   V dvigalu, pa v toplicah v bazenu, najboljš pa je blo na stranišču restavracije takoj po polnoči za novo leto...
Se je kar gužva naredila pred straniščem in so tetke mal čudn gledle, ko sva dva ven pršla!user posted image
Je blo pa adrenalinsko!!!!user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 15:29:31   
jagoda
V morju, bazenu, na plaži, v kabini, v enem samotnem kotu v kopališču, v temni ozki ulici na morju, v gozdu, na sredini manjšega amfiteatra sredi noči, v tušu v kampu, in meni najljubše: na delujočem svetilniku :-) Skratka ni da ni...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.10.2005 15:34:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu jagoda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 15:35:06   
Majdi
a je bilo kar precej različnih. recimo v morju, pa v gozdu, na divji plaži. Užitek in adrenalin se spusti v trenuutku na najvišjp raven. user posted image

_____________________________

Iris je naš zlati sonček in zdaj se nam je pridružil še en sonček z imenom Sebastjan

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 15:56:49   
Jančika_
V dvigalu, v avtu na raznih koncih, ponoči pod svetilko na sprehajališču ob Savinji, sredi belega dne na plaži. Med neko poroko zvečer pod toboganom bližnjega kopališča, par metrov stran pa so se ostali svatje pijani metali po bazenuuser posted image .

(odgovor članu Majdi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 16:26:47   
Anonimen
Kdaj sem? - Datumov se ne spomnim, je pa že več kot 2 leti od tega.

Zakaj sem? - Tako je naneslo... user posted image user posted image user posted image

Kako sem? - Ne vem, kaj je s tem mišljeno, položaj ali kaj drugega?

Od lokacij se pa spomnim plaže ob morju, v parkiranem avtomobilu na parkirišču, WC-ja od diskoteke, gozda oz. parka,... Mislim, da je to to.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 19:15:22   
LARIKA
z bivšim kar pogosto,...z možem pa ne,nisva sproščena ker nikol ne veš kdaj te kdo zaloti. drugače pa prakticirava na morju

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SEX na javnih mestih -:)
22.10.2005 23:56:55   
Sofi
No ja, ne vem, če so to ravno javna mesta... v avtomobilu, na skalnatem pomolu (je ena skala kar najinauser posted image ), na čolnu zasidranem nekje v Jadranu in najboljše od vsega pod drevo sredi travnika, kjer naju je zalotil neki dedek, ki je ravno tam želel kositi travo, pa ga sploh nisva opazila (kako le?) in je začel nekaj kašljati in rekel, da bo že počakal, saj se mu ne mudiuser posted image  in tako je bilo pravljice konec user posted image ...sva se oblekla in smeje se odšla, ded je pa gledal za nama - joj kako dolgo je že tega, bi bilo treba ponovitiuser posted image .

LP

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:03:31   
baguSka
Kdaj sm: že dolg od tega.
Zakaj sm: zarad nuje hehe.
Kje sm: v koruzi, na avtu, v morju, v slačilnci na bazenu.

Tud jst moram priznat, da nism bla sproščena sploh, razen v slačilnci, ampak zato, ker je bil dec taprav in mi je dol visel za ceu svet. ;)

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:03:34   
Anonimen
V naravi že velikokrat...v gozdu, na suhem listju, med pšenico, v bohinjskem jezeru, v morju, na pomolu na privezu za ladje (user posted image obsvetil naju je celo paznik z baterijouser posted image ), v raznih wc-jih, v tuš kabinah v kampih, v garderobah v bazenih, v savni, v kinu, za gostilno, ob steni male cerkvice, v Predjamskem graduuser posted image user posted image user posted image ,....Pa še bi lahko naštevala...

(odgovor članu LARIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:05:57   
baguSka
U jebenti nojči ti si pa aktivna hehe. Dobra si, da ti ni nerodn. ;) Si me pa spomnla, da sm tud jst enkrat sred gozda, pa mi je blo blazno neprijetn, pa še vse me je špikal u rit, pa zebl me je, pol naju je pa še jelen zmotu user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:11:12   
Anonimen
Moram pa nujno nekaj dodat. Blazno me pa moti in se mi zdi povsem neprimerno, pa čeprav sem tako rekoč brez predsodkov, da se pari dajejo dol v bazenih... ma res, no! Ne dolgo nazaj smo bili z otroci v vodnem parku v Boh. bistrici. Tam imajo sredi bazena tako malo votlinico z neko masažno zadevo. Ta večji sine in hči sta si ful želela it not, pa kadar smo priplavali mimo, je kak par seksal tam not. Mala dva sta samo pisano gledala. Vse lepo in prav, samo v bazenu polnem otrok...adijo pamet! V živo sem si predstavljala, kako po vodi plavajo sperma in ostali sokovi naslade...brhhhh...tega pa res ne prenesem...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:20:32   
mana7
uf madonca sem lih včeri po radiu poslušala na to temo in nisem mogla verjet, kje vse si folk upa. Mene že sama misel na to kr nekak spreleti, ne vem zakaj sem taka boječka. drugač pa sem ja, ko sem še bla bolj mlada pa bolj nora, v šoli na wc-ju, pa na morju kr na neki škarpi in tako. Ampak zdaj, pa si pomislt ne upam, dabi še kje tko. Pa sam neki me še zanima, ko sem se že včeraj spraševala, ko sem poslušala radio, je ful jih omenilo kino. Kako je to sploh možno, če mi katera ko je prakticirala zna razložit...a to kr direkt med predstavo al kaj???user posted image user posted image user posted image

Boječka

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:29:32   
baguSka
Se strinjam z izjavo 'v bazenu' in se pridružujm vprašanju 'kako v kinu'.

(odgovor članu mana7)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 0:56:16   
Joe
V Jančikini objavi vsekakor nisem sodeloval pri user posted image dvigalu in pod user posted image svetilko. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Grrrrrrr...... 

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 9:04:05   
sašaš
 
V gozdu, na plaži (podnevi na divji, ponoči na javni), v morju, v savni, sredi morja v enem mini čolničku user posted image ... več se pa ne spomnim...user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 10:47:45   
Jančika_
Dragi moj, vse se da nadoknadit...

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 11:14:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika

Dragi moj, vse se da nadoknadit...


A veš da sm mela zdele točno to v mislih hehe. Če še ni, pa lahko še!!!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 12:57:42   
ZARA
Kako pa v liftu to izvedeš ?? Med vožnjo, al kako ???

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 12:59:37   
Anonimen
V kinu torej....no, bilo je že dolgo tegauser posted image user posted image user posted image ... Ok. Med skrajno dolgočasnim filmom, tako rekoč v prazni dvorani, v čisto zadnji vrsti...oblečeš minič, si brez hlačk in se mu vsedeš v naročje...simpl, nedeuser posted image user posted image user posted image

Priznam, da je sedaj teh neobičajnih lokacij precej manj, ker pač kamor koli greva, vlečeva čredico otrok s seboj. Včasih pa je bilo res noro. Ko naju je zagrabilo, sva pač ukrepalauser posted image , in razen na pomolu v Strunjanu, naju ni nikoli nihče zalotil.
Pozdravčke!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 13:02:04   
FRAČAFELA
V avtu vsepovsod, sredi belega dneva na plaži , pod tušem
Ker je bila nuja..
Vsaki situaciji sva se posebej prilagodilauser posted image user posted image
Če sem bila sproščena?Noup, polna adrenalina, kar pa je bil še večji stimulans!


_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 15:12:32   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kako pa v liftu to izvedeš ?? Med vožnjo, al kako ???


Ponoči, ko ni ravno hude gneče, pa gumb za stop pritisnešuser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SEX na javnih mestih -:)
23.10.2005 18:53:09   
Nia30
Ej Jančika, jaz mam platzangst. Se sploh ne vozim z dvigali, kaj šele, da bi jih sama od sebe ustavla pol pa še sexala user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?