|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 14:06:57   
Anonimen
Tudi pri nas smo imeli velike težave s spanjem. Do desetega meseca starosti se je Bor ponoči zbujal na dve uri; če je zdržal tri smo bili lahko veseli. Tudi podnevi ni spal (1x na dan) več kot eno uro (razen v prvih mes. seveda). Bil je vseskozi zdrav, dojila sem ga do devetega meseca, vse je bilo ok. in nihče mi ni mogel razjasniti zakaj je tako nemiren ponoči. Probali smo s homeopatijo in ni pomagalo.
Potem pa sem slučajno to omenila nekemu starejšemu zdravniku in mi je rekel, naj mu damo zvečer pred spanjem malo (za kavino zrno) svežega kvasa. Kar na jezička in mleko čez. Rekel je , da je to staro zdravilo. In smo probali še isti večer. Nisva mogla verjeti - zbudili smo se ob pol šestih zjutraj in to je bil rekord brez primere. Sedaj ima Bor 22 mes. Kadar so mu šli ven zobki to seveda ni pomagalo in tudi sicer se enkrat na noč še zbudi, je pa neprimerno bolje kot je bilo. Sedaj mu ga dava občasno, če je potrebno. 
V čem je hec? Kvas ima veliko vitamina B, ta pa lagodno vpliva na živčke in nasploh je zdrav.
Upam in mislim da bo pomagalo še komu.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 14:15:29   
nana 27
user posted image user posted image user posted image  Hvala za nasvet!!!! Praviš, da je tudi drugače zdrav. Je v vrctu ali v domačem varstvu?  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 14:23:24   
Mina1
Hm, bomo sprobali, samo res upam, da bo tole zadevo uspel polizati oz. pogoltniti. Meni je recimo blazno zoprnega okusa.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 14:24:42   
Anonimen
V privat varstvu - gospa ima cca 10 otrok do 3 let. Ja, zdrav je - lani je sicer malo smrkal pozimi pa rota virus so imeli (kakih polovica otrok in pol naše familije user posted image ), sicer pa je zelo živahen in aktiven (ne hiperaktiven).

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 14:33:05   
total
Kaj reeeeeees? Danes takoj probam....user posted image ,poročam.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 14:48:17   
Magi*
tole je pa po dolgem času en logičen in pameten nasvet.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 15:09:23   
nana 27
Super...danes bomo poskusili in jutri poročali.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 15:12:18   
srki
No, pa ravno zdaj tole preberem, ko se je stanje pri nas vsaj nekoliko umirilo, tako da bo šlo vse skozi brez kvasa.

Upam samo, da se mi po napisanih besedah ne bo že denes začel ponovno zbujat, bom šla za vsak slučaj v trgovino kvas kupit user posted image .

No, če se nam bo pa to res ponovilo, bom pa res sprobala. Hvala za nasvet!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 15:43:55   
petraz
Hvala bomo poskusili.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 15:46:13   
tinca34
Od katere starosti dalje pa bi lahko to prakticirala? Moj je namreč star 6 mesecev..... user posted image

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 16:36:35   
sonchica
mene to tud zanima od katere starosti naprej ....

_____________________________



(odgovor članu tinca34)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 18:21:14   
KOZLEK
Ja od katerega meseca pa zredil se je kaj. Kaj pa želodček kvas in mleko ja začne "kipet oz vzhajat.?

Drugač pa zanimiv receptuser posted image

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 18:50:51   
Anonimen
Meni je tud obupen okus - Bor se ga je potem tko navadil, da ko sva mu rekla "Bor, kvasija" je kar kljunček odpiral user posted image . To mu je bil ritual - mlekija, kvasija in ajat. Še zdaj je on ob sedmih pripravljen za spat - zaspan, po tleh začne ležat in kar prosi za spat. Tako je bilo vedno - ob sedmih zaspan, čez dve uri pa žur. Meni je bil spanec že kar stres - ko sem nehala dojiti sem šla včasih kar v dnevko spat in se je moj dragi zbujal. Hvala res temu zdravniku da je povedal za to. Že ko mi je tako 100% prepričljivo rekel, sem čutila da bo to to. Pomoje da nekje od petega, šestega meseca, ko začne jesti tudi drugo hrano. Bi bilo pa dobro kakšnega pediatra vprašat. Za homeopatijo smo dali ful enega denarja pa nič ni pomagalo. 
Saj pravijo : za vsako bolezen rožca raste user posted image .  
Tko, punce, sprobajte in poročajte! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 22:40:31   
Mateja82
Bomo preiskusili, če deluje   user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
18.9.2006 23:07:54   
lelaval
Prvič slišim, ampak človek se vse življenje uči.
Moja sicer spi celo noč (so tudi noči, ko so izjeme user posted image ), zbujam pa se jaz, ko se obrača (sploh, če ni v vreči in jo pokrivam), pa zdaj, ko kašlja. Bom jaz probala kvas - morda pa bom lepo spala, zbujal pa se bo ati user posted image  - in morda prespim celo njegovo najglasnejše smrčanje. user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 7:52:01   
catja2
Tiste, ki ste probale!

Kaj tako dobro deluje, da še vsi spite???????????????user posted image

Prosim poročajte.........

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 8:03:17   
Mina1
Evo, sem bila včeraj v trgovini, pa pozabila kupiti kvas:(, pa je še ena slaba noč za nami. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu catja2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 9:03:07   
Angellina
zdele sem kar požirala z očmi tole o kvasu. Sem se že napol oblekla, da zletim ponj v trgovino, pol pa vidim, da je za našega še prekmalu user posted image , je star šele 2 meseca,

...oooo kok neprespanih noči me še čaka user posted image

kaj pa če bi čist mičken kvasa rastopila in dudko pomočila v razstopino? mmmm user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 9:34:25   
ac
No, jaz sem tale post samo prebrala (nisem ga preizkusila, ker nisem imela kvasa), pa je že pomagalo user posted image . Ponavadi smo se ponoči zbujali na dve uri ali še manj, danes pa je spala od 20:30 do 3:30 in po dojenju še do 6:30 ter potem pri meni do 8:15 user posted image user posted image user posted image . Verjamem pa, da je bila tale noč samo izjema. Zato tud jaz danes šibam po kvas. Oz. me zanima, če je katera potem včeraj poskusila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
19.9.2006 10:09:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ac)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 10:28:30   
natalia
alo, in?


lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 10:34:22   
nana 27
smo sprobali pa ni pomagalo...bodo kar zobki krivi za prebujanje

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 11:09:46   
total
Ojla,včeri zvečer sprobali recept in resnično delujeuser posted image ,jaz ne vem,al je naklučje al res to deluje,sam 1x je pil čaj in takoj zaspal nazaj ko kladauser posted image ,spal mi je do pol devetih...danes zopet probam in poročam.Hvala narcisauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 11:30:37   
lenika
Od kateraga meseca dalje se pa to lahko izproba?

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: SLADKO SPANJE - preizkušen recept!
19.9.2006 11:34:19   
Mina1
Ojla,včeri zvečer sprobali recept in resnično deluje ,jaz ne vem,al je naklučje al res to deluje,sam 1x je pil čaj in takoj zaspal nazaj ko klada ,spal mi je do pol devetih...danes zopet probam in poročam.Hvala narcisa


TOTAL, a pa je brez problema dal kvas v usta, kakšen trik?

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?