|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:05:33   
Anonimen
Smučarske karte smo že kupili v predprodaji. Zdaj pa smo pa noseči in vprašanje kako pametna je zadeva, sploh ker sem agresivnejša smučarka in si ne predstavljam penzionostičnih voženj po položnem terenu. To vprašanje velja samo pri normalno potekajoči nosečnosti, sicer absolutno ne pride v poštev. Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:08:27   
Anonimen
Jaz niti pomislila ne bi na smučanje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:12:12   
Reja
Jaz imam isto vprašanje kot Angelina, samo da sem jaz bolj penzionistična smučarka, tako da s tem že v osnovi ne bi imela problemov:)

Skrbi me mraz, agresivni smučarji in možni padci,...:)

Skrbi me pa tudi to, da brez smučanja ne vem, kako bom preživela zimo, ker se na smučišču res sprostim, naužijem svežega zraka, razmigam....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:13:09   
*barbapapa*
user posted image user posted image user posted image

Vsekakor ne !!!

zakaj?
V primeru, da se zgodi kakšen neroden padec (lahko po svoji krivdi; lahko tudi po tuji),.... lahko pride do splava. V primeru, da pride do zloma kakšne kosti - a bi šla na rentgen???user posted image

Še enkrat premisli!!! Zavolj otročka!

Naslednje leto pa veselo na smuči user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:13:49   
Anonimen
Reja, jaz isto

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:15:19   
Anonimen
Se mi je zdelo, da bo nekako tako. Bom letos pač morala izpustit... škodaaaaa...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:16:38   
Reja
Angelina, kriza, ane?

Bo treba kaj drugega najtiuser posted image

Saj bi šla za par mesecev v tople kraje čakat, da bo zima mimo, ampak mi proračun/služba/ostale obveznosti ne dopuščajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:17:38   
Anonimen
Nič ni škoda. Saj bi rada imela otroka, a ne? Smučala boš lahko še do konca življenja. No, malo manj.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:18:09   
Ro-La
Letos bom nabirala kondicijo za naslednjo sezonouser posted image , pa dnarje prišparalauser posted image , drugo leto pa bomo vse nadoknadili. Upamuser posted image

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:18:14   
Anonimen
Tud tle se ti pridružujem...

(odgovor članu Reja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:19:54   
*barbapapa*
No, ok, da se malo razjezim...

Sprašujeta se kako bosta preživele eno zimo brez smučanjauser posted image

Kako bosta pa preživele življenje, če bosta s smučanjem ogrozile življenje otročka? user posted image user posted image user posted image
 
 
 
No, smučanje v času nosečnosti res ni hec.  Povprašajta svojega ginekologa za mnenje.
 
Vidve sta lahko obe zelo dobri smučarki; prepričani vase,.....  a na smučišču so tudi drugi, ki .... (lani se je v mojo znanko zaletel pijan bordar in jo poškodoval,..... posledice (pretrgane vezi v kolenu in zlomljena ena rebrauser posted image )
 
 
 
 

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:25:07   
rija
Joj Angelinna in REja, to pa je res hudo, ena zima brez smučanja? Ane?
A sta si sploh pomislili, čemu vse se bosta morali v naslednjih letih odpovedati, ker enostavno ne bo šlo z otroci? Recimo mirnemu spanju ponoči?

Oprostita obe, ampak meni se zdijo taka vprašanja povsem mimo. Jaz tudi letos ne bom smučala že drugo leto, lani nisem zaradi postopkov, letos pa zaradi sodčka pred mano. Pa kaj?

(odgovor članu *barbapapa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:28:46   
Anonimen
Pomiri se Barbapapa, kot bereš se strinjava s tabo, če ti kaj pomaga. Sem pač navdušena smučarka in ne vem zakaj se ne bi spraševala kako bom nadomestila svoj zimski hobi. Ja, s padci je res hudiš, tudi mene je pred 10 leti zbil bordar, da sem imela cel fris podrajsan. Čeprav mi sedaj vedno smučamo na nočni smuki, ker ni gužve in noro lepo zna biti pod jasnim nebom, pa fajn družba...

(odgovor članu *barbapapa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:29:53   
MarijaPo
Mislim, da se nisem brala nosecniske knjige, v kateri ne bi na prvem mestu kot prepovedan sport med nosecnostjo omenili ravno smucanje. Sledijo obicajno: skakanje s padalom, jahanje,...

Na smuciscu nikoli nisi sam in ker se kaj hitro zgodi, da se kaksen mulc zapodi ravno vate, ali pa da sama izgubis nadzor nad smuckami, jaz ne bi tvegala.

Zakaj tvegat, ce ni treba, jemo tifol, hodimo na sprehode, zdravo jemo, pocivamo, hodimo na preglede h ginekologu, pa nobena od teh stvari ni tako rizicna kot ravno smucanje. Zakaj potem silit na smucanje?

Tista ena zamujena smucarska sezona ti po moje ne bo pokvarila zime!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:34:29   
*barbapapa*
Smučanje nadomestiš - s sprehodi po zasneženih poljanah user posted image
To zna biti tudi romantičnouser posted image  A ne?

Pa dedc da na sanke tebe + user posted image  in te vleče nekje po ravni potki me polji.
Za poslastico pa ti pomaga pri delanju snežaka.


***
V življenju se moramo velikokrat odpovedat čokoladi.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:36:55   
Anonimen
Rija, meni in ginekologom se ta vprašanja zdijo povsem normalna za prvič noseče ženske. Če pa misliš, da je treba vse pustiti, ko zanosiš in samo počivat in dremat, se pa ful motiš. Če je nosečnica zdrava, se naj bi ogromno gibala in to do zadnjega, če je mogoče. Saj se s tem pripravlja na porod, za katerega bo porabila ogromno energije, zato mora ohranjati formo, pa še možnost raztrganin presredka se s tem zmanjša. Takšna nosečnica bo veliko lažje rodila, kot tista, ki se ni oz. ni smela gibat. Vsaj tako mi pravi G in že mamice. Res pa je, da si dva poroda nista enaka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:41:55   
puncica
Absolutno ne priporočam, tudi mi smučamo in letos pač ne bom, bomo pa prišparal pri novih smučah, moj si jih je kupil, jaz pa bom naslednje leto. Če padeš so lahko posledice katastrofalne, tako da od začetka ko veš da si noseča jaz ne bi smučala. 

< Sporočilo je popravil puncica -- 21.11.2005 11:42:12 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:42:46   
*barbapapa*
no ja,...
z smučanjem pa res ni potrebno pretiravat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:44:27   
Anonimen
Takšna nosečnica bo veliko lažje rodila, kot tista, ki se ni oz. ni smela gibat.


Se ne strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:45:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angelinna

Takšna nosečnica bo veliko lažje rodila, kot tista, ki se ni oz. ni smela gibat. Vsaj tako mi pravi G in že mamice.


TO PA NI RES!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:45:59   
puncica
Pa si postavila to vprašanje tudi svoji G. Itak da je treba fit ostat ampak ne za voljo padcev in posledično splava, no jaz vem da še pomisla nisem na smučanje tud v prvi nosečnosti ne, ker vem kako "fajn" te lahko kdo zbije pa če še tako dobro smučamo. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:49:59   
Anonimen
Puncica, praviš v prvih tednih ni dobro, kasneje predvidevam še manj?

Anonimna: to si nisem jaz zmislila, če bi prebrala post dovolj pozorno, bi dojela, da so mi bile te informacije podane s strani strokovnega zdravstvenega osebja. Pa zakaj moram to pisat...??? Beriteeee!

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:51:07   
Anonimen
Aja, puncica... danes ga bom oz. v četrtek, ko imam pregled, če me ne bo že danes poklicala, ker sem imela med vikendom svetlorjav izcedek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:53:25   
*barbapapa*
Vprašaj ginekologa kaj si misli o smučanji,...
pa nam posreduj njegov odgovor.

ker me zanima, kaj ti bo povedal.

Pazi nA user posted image  IN UŽIVAJ!

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Smučanje DA ali NE in do katerega meseca?
21.11.2005 11:54:22   
anajmad
Angelina ti si pa res mal čudnauser posted image .Par postov nižje te skrbi zaradi izcedka,po drugi strani bi pa smučala.Ne vem no?????Smučanje samo po sebi ni škodljivo,ampak nevarno je,če padeš ali pa se kdo zaleti vate.Jst bi na tvojem mestu izpustila.
en lpuser posted image D.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?