|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spontani splav 2020
8.1.2020 15:23:13   
Anonimen
Zivijo punce. Ustvarjam to skupinico, da si malce izmenjamo izkusnje in olajsamo bolecine ob izgubi nasih srckov.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:27:27   
Anonimen
Prosim napisite kdaj se vam je to zgodilo, koliko ste bile nosece in kako se je koncalo (se je scistilo samo, abrazija), kako to prebolevate ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:35:40   
metmaris159
Morala bi bit noseča 6t1d ko sem začela krvavet. Prazna vrečka. Kontrola 15.1. Bomo vidli ce je slo vse ali ne. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:44:28   
Srečka138
Zivijo. Moja nosecnost se je zakljucila v 11. Tednu (10t3d). V parih urah odmrl plod (zjutraj na uz se migal, kasneje dobila 39 vrocine, predvidevam da je bilo to to), ni slo vse ven. Sem morala na abrazijo. Psihicno se se nisem sestavila in se pomoje se nekaj casa ne bom, ker je bil otrocek res zelo zazeljen 😞😞

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:45:16   
Srečka138
Metamaris. Je bila to tvoja prva nosecnost?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:46:54   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Metamaris. Je bila to tvoja prva nosecnost?



Ne. Tretja. V prvih dveh je bilo vse ok razen tega da sem tudi krvavela. Drugače ni bilo nič narobe. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:50:54   
Srečka138
Jaz sem krvavela od 7. Tedna naprej, ne skoz ampak samo kaksen dan. G mi ni znala pojasniti krvavitev niti jih ni opazila na UZ. Kar mi je cudno. Zadnje 3 dni pa so mi zaceli izpadati veliki kosi tkiva (plod je bil se vedno ziv). Zadnji dan pa sem doma "porodila" posteljico skupaj s plodom. Tukaj me je najbolj zlomilo ker sem vse skupaj morala dozivljat kako se koncuje.

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 15:53:52   
Anonimen
9t2d, potrebna je bila abrazija. Se vedno me boli ❤, da se je moralo tako hitro koncati 😥

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:08:05   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Jaz sem krvavela od 7. Tedna naprej, ne skoz ampak samo kaksen dan. G mi ni znala pojasniti krvavitev niti jih ni opazila na UZ. Kar mi je cudno. Zadnje 3 dni pa so mi zaceli izpadati veliki kosi tkiva (plod je bil se vedno ziv). Zadnji dan pa sem doma "porodila" posteljico skupaj s plodom. Tukaj me je najbolj zlomilo ker sem vse skupaj morala dozivljat kako se koncuje.



Oprosti za vprašanje... ampak kak je ta posteljica zgledala? Jaz sem tudi zadnji dan krvavitev nekaj zagledala na vlozku ampak ne vem kaj je blo. Je blo pa tak podolgovato pa mehko. Kot neki balon. Samo ne okroglo.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:09:36   
Srečka138
Kot nekaksna ledvica v velikosti iztegnjene dlani.

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:12:25   
metuljčica12
nosečnost 8/9 tednov
nehale so mi prsa bolet, nehalo mi je bit slabo..rjavi izcedki in nato kri. :( na urgenci so mi povedali, da nosečnost ni v redu. naslenji dan je gin.potrdila. zarodek se ni razvijal kot bi se moglo. ni srčka..:(
dali so mi tablete. danes naj bi me čakal 2 del. a se je večina samo spucalo. tako da so mi dal še 2 druge tablete in v petek ponovno na kontrolo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:18:11   
Srečka138
Meni so na urgenci in pri G skoz govorili da je vse ok da je MV se vedno zaprt in da se krvavitev ne vidi. Jaz sem pa za vsako krvavitev in za vsako izloceno tkivo letela na urgenco, tam pa vse ok. Mi je kar malo cudno, ce bi bilo res vse ok se mi to nebi dogajalo 😖. Par ur pred splavom je bilo tudi vse ok 😞

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:19:30   
Srečka138
Metuljcica. Ti je G ze kaj omenil/a kdaj lahko spet probas zanosit?

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:22:15   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Kot nekaksna ledvica v velikosti iztegnjene dlani.



Jaz sem tam celo vidla na tistem tkivo kot da bi se oko vidlo pa čisto male roke z miniaturnimi prsti. Pardon za podrobnosti ampak mislim da je bilo to to. Isto nekaj takega po obliki. Se danes ko pogledam po sliki se mi zdi da se vidi nekaj temu podobnega. Ne vem. Nisem ziher bom pa vidla kak bi G na kontroli volje pa ce se bo dalo z njo kaj pogovarjat potem ji bom to pokazala da vidim kaj bo rekla.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:22:18   
metuljčica12
user posted image
dejala mi je da naj probam po 2, 3 mesečnem perilu.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:37:17   
Srečka138
Metmaris. Mozno. V mojem primeru se je videl clovecek ker je bil plod tudi nekoliko starejsi. Hvala bogu da imas sliko, le pokazi ji. Jaz iskreno nisem mogla nic slikat niti kaj prevec gledat, je partner pospravil v vrecko da sem pokazala na urgenci, jaz osebno nisem bila zmozna to naredit ker mi je slo na jok in na bruhanje sem samo komaj cakala da se ta mora cimprej konca 😖😖.Metuljcica. Ojoj to je pa dolga.... jaz imam pregled po abraziji sele naslednji teden. Sem sprasevala pusenjaka kdaj lahko pa je rekel da sta dva perila cisto dovolj, bom videla kaj bo rekla moja G. Upam da se maternica hitro celi in da bom lahko kaj prej spet obcutila nosecniske slabosti. Ja dejansko se jih veselim, samo da bi se dete obdrzalo do konca 😞

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:40:23   
metmaris159
To se jaz tudi. Jaz sem se s pusenjakom pogovarjala in je reko da čakat ni treba ker nisem bila na čiščenju. Jaz tudi mislim da je bil to človeček. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:46:06   
Srečka138
Kdaj pa imas kontrolo?Jaz upam da ns kontroli tudi izvem zakaj je prislo do splava ce je bilo skoz vse ok...me prav zanima kaksen razlog mi bo navedla G. So pa poslali posteljico skupaj z plodom na preizkave. Upam da dobim tudi te izvide ce so sploh mislili resno s tem.

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:49:58   
metmaris159
Kontrolo imam 15.1. Sicer je rekla ze da verjetno je prislo do napačnega deljenja celic. Kr nekaj. To je meni čisto mino. 2x normalno vse brez tezav tretjič pa vse narobe. Grem pa jutri samoplačniško preverit bhcg. Ker mi še vedno ne da nekaj mira. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:52:19   
Srečka138
Jaz ga imam 17.Kaksne pa imas pomisleke, da gres testirat bhcg?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:55:04   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

Jaz ga imam 17.Kaksne pa imas pomisleke, da gres testirat bhcg?



Za začetek je dvom že iz druge nosecnosti katere z uz ni vidla 2 meseca. Ko sem hodla ze kot tele tja da sem noseča ona meni da nisem. Potem zato ker slika iz uz iz prvega in drugega pregleda ni nekaj preveč spremenjena pa je rekla da je vse šlo. Pa če trebuh me se vedno tak špika kot v nosecnosti ko se je maternica širla.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:57:12   
Srečka138
Jaz sem preden sem se odlocila da zanosim sla do G in ji rekla naj me pregleda ce imam zdrave jajcnike, da ni kaksne pregrade kje itd. Da slucajno ne bom imela kaksnih tezav v nosecnosti ker za prvic si res ne zelim slabih izkusenj, mi je potrdila da sem popolnoma zdrava, plod je skoz sledil starosti...potem pa kar naenkrat konec. Ni mi jasno zakaj, res mi ni...sem kar malo jezna. Tudi ko sem hodila na preglede zaradi krvavitev se mi je zdelo kot da me ne jemljejo resno vedno so me poslali domov z "vse je ok" 😞 ocitno ni bilo vse ok.

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 16:58:58   
Srečka138
To spikanje v maternici matra tudi mene se vedno. Sem tocno 1 teden po abraziji. Upam da je to od tega in da ni kaj narobe. Al bi se mogla jit predcasno pokazat kaj mislis?

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:00:22   
metmaris159


IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

To spikanje v maternici matra tudi mene se vedno. Sem tocno 1 teden po abraziji. Upam da je to od tega in da ni kaj narobe. Al bi se mogla jit predcasno pokazat kaj mislis?



Jaz sem se odločla da grem na krvni test ravno zato in pol odvisno od rezultatov grem na samoplacniski uz. Če bo vrednost visoka

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spontani splav 2020
8.1.2020 17:01:53   
Srečka138


IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159



IZVIRNO SPOROČILO: Srečka138

To spikanje v maternici matra tudi mene se vedno. Sem tocno 1 teden po abraziji. Upam da je to od tega in da ni kaj narobe. Al bi se mogla jit predcasno pokazat kaj mislis?



Jaz sem se odločla da grem na krvni test ravno zato in pol odvisno od rezultatov grem na samoplacniski uz. Če bo vrednost visoka



Potem bom sla pa tudi jaz. Da vidim kaj je tezava. Sploh nisem pomislila na to da grem lahko samoplacnisko.

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?