|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Strije....remescar
2.12.2011 18:05:46   
nivyka
Pozdravljene drage mamice!

Zanima me, ali je katera že kupila silikonsko mazilo "Remescar"? Sama bi si kupila, pa sem v dvomih, da mi bo kaj pomagalo, saj mi ni nobeno olje pomagalo da nebi imela strij.

Hvaležna vam bom, če boste delile z mano izkušnjo s to kremico oziroma silikonom.

hvala, pa lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Strije....remescar
14.12.2011 15:01:37   
Ally78
Živjo!

Tudi mene zanima ali je ta krema učinkovita. Kaj pa glede dojenja - mislite, da kaj škoduje?

Anyone?

(odgovor članu nivyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Strije....remescar
14.12.2011 17:01:19   
cmokec
Jaz sem o tej kremi vprašala kozmetičarko, pa mi je odsvetovala. Koža pri brazgotinah ni poškodovana samo na površju, ampak v večih plasteh v globino, zato dvomi o učinkovitosti. Približno enako, kot celulit.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Strije....remescar
22.12.2011 15:16:52   
Agnes27
Kaj pa mogoče katera druga krema, ki učinkuje pa ni odsvetovana? Ve mogoče katera?

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Strije....remescar
27.1.2012 8:54:52   
Tinchy83
Pozdravljena

Jaz sem se mazala z vsemi najbolj "priporočljivimi" kremami, kar so jih predlagali. Še mož mi je pomagal vsak večer. Rezultat: nobenih strij 8,5 mesecev - zadnjih 14 dni pa se je samo trgat začelo in vse vneto postalo user posted image Sedaj po 4,5 mesecih pa že izginjajo strije user posted image

Od vsega mogočega, je najbolj pomagalo mandljevo in olivno olje. Ponoči sem imela debelo, veliko brisačo pod sabo, da ni bilo vse mastno in nekaj pižam raskirala user posted image

Lp

(odgovor članu Agnes27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Strije....remescar
29.1.2012 11:10:53   
Kristi_30
Jaz sem kupila tudi drage kreme, pa sm le nehala. V glavnem nimam nobene strije (pa sm prej fasala dve, k sm shujšala pred nosečnostjo - tako da bi jih lahko dobila), sem se pa mazala izključno potem samo z mandljevim oljem. Kupovala sem kar tega za dojenčke v lekarni. Mazala sem se res vsak večer. Fora je po moje samo v tem, da je kože kar se da navlažena. Več kot to itak ne moreš nardit.

(odgovor članu Tinchy83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Strije....remescar
10.2.2012 16:01:46   
poka pika
Pozdravljene, dame user posted image

Sem ena izmedi tistih, ki nasedejo na vse reklame in akcije user posted image Heh, tud remascar sem kupla, ampak e mi zdi, da bi blo bolšjše, da bi šla pa kupla kaj za mojo sončico....
No, morda je en mesec uporabe premalo.... Kaj pa vem... mazala sem zjutraj in zvečer.. strije na trebuhu in brazgotino od carskega reza... pa nimam občutka, da bi pomagalo user posted image
Tak da v drugo ga ne bom kupla več. Če pa katera ve za kakšno fajno kremo, da spet nasedemuser posted image , pa naj javi user posted image ...

Pozdravček user posted image


(odgovor članu Kristi_30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Strije....remescar
11.2.2012 16:42:11   
marjetka1975
zaenkrat na tem našem planetu ni kremce, ki bi odstranila strije! Žal :(
Lahko vam rečejo karkoli, pa je žal to neizpodbitno dejstva. Koža je razpokana, razpoka ne bo šla nikoli sran, če je rdeča lahko zbledi to je pa tudi vse. Škoda je metati denar skozi okno, ker ne bo pomagalo.

Pa srečno vsem

(odgovor članu poka pika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Strije....remescar
11.2.2012 18:43:30   
krogec
tega mazila ne poznam, niti nisem nikoli kupovala kakšnih namenskih krem; v obeh nosečnostih sem se izmenično mazala z DM-ovim oljem in kremo za nosečnice, 2x na dan in takrat konkretno (zvečer za v posteljo olje, zjutraj krema); nimam prav nobene strije, niti pikice, koža me nikoli ni srbela, niti nisem imela nobenih drugih težav.. mislim, da je fora v preventivi, tj. vlaženju kože med nosečnostjo, pa ni pomembna krema, ampak doslednost - vsak dan, ker ko je enkrat škoda storjena, mislim da je s kremicami težko kaj naredit (kot je ena napisala za celulit, ker to je poškodba kože); morda krema malo pomaga, največ pa gotovo naredijo tvoje roke, ko kožo masiraš, medtem ko se mažeš

_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu marjetka1975)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Strije....remescar
12.2.2012 13:35:56   
Ajra RR
Drage mamice, o strijah, kako se jih znebiti in kaj RES pomaga, lahko vprašate tole super kozmetičarko. Vam bo dala kak uporaben nasvet. Najdete jo tukaj, nekaj o strijah pa je že pisala, najdete med njenimi odgovori:
http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/marjanca-bozic-kostanjsek_17

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Strije....remescar
4.10.2017 10:19:33   
gozdnisadezi
BLATO iz mrtvega morja pomagahttp://www.monna.si/izdelek/maska-za-telo-z-blatom-iz-mrtvega-morja/, mastne kreme, telovadba , voda in pa kaksni kozemtični posegi kavitacija ali radiofrekvenca. imela sem jih veliko sedaj cisto malo

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?