|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Subvencije za mlade družine - kdaj bodo nakaz...
17.6.2009 11:35:22   
HuAnita
Je že katera kaj dobila s Sklada, mi še ič odgovora?!
Niso rekli, da bodo že junija subvencije nakazovali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
17.6.2009 11:38:01   
ALWAYS LARA
njihovi strani sem zasledila, da bodo subvencije nakazal julija
http://www.stanovanjskisklad-rs.si/si/587/aktualno/novice.html?o=c0717c7c79aec8918ed3d1969c9c98bee9a194d8e0807daa8c8bec5754a5a04663784a91ab6554999253625c58a1

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
23.6.2009 20:05:10   
PikicaStonoga
Jaz sem slišala da naj bi v drugi polovici junija bili obveščeni z odločbo ...mi je še nismo dobili.

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.6.2009 7:47:11   
katka37
eni že dobivajo odločbe, mi še nič

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.6.2009 16:24:29   
HuAnita
Mi tudi nič

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
26.6.2009 23:12:39   
PikicaStonoga
Tud mi ne!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
1.7.2009 15:21:17   
Vesnozaver
mi tudi nismo nic se dobili, me je pa predvcerajsnim klicala zaradi neke dopolnitve, pa sem jo vprasala, kdaj bodo posiljali odgovore, pa je rekla, da v kratkem.....upam, da to ne pomeni cez en mesecuser posted image

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
7.7.2009 21:11:28   
PikicaStonoga
Meni je pa po pošti pisno prišlo, da manjkajo neki podpisi in morava "dopolnit"žčudno vas so pa kr klicali!

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
12.7.2009 22:01:34   
Urša
Mi že nestrpno čakamo!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
12.7.2009 22:11:22   
ALWAYS LARA
jaz sem prejšni teden klicala, pa so mi povedali, da še obdelujejo zahteve. da so jih letos prejeli več kot 4000 lani in predlani pa malo čez 2000 in da ne sfolgajo. da pa računajo, da bodo do konca julija obdelali vse.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
16.7.2009 8:19:27   
nu_tella
Kličejo zato, da pospešijo stvari - namreč lažje je nekoga poklicat in mu lepo obrazložit, kaj more narest, kot pa pisat poziv, ga poslat po pošti,...


_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu ALWAYS LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
16.7.2009 8:21:00   
Alisa
SSRS odgovarja na vprašanja o subvencijahDatum: 15. julij 2009SSRS odgovarja na vprašanja o subvencijah; številu prejetih, neustreznih, nepopolnih vlog, o sredstvih in o primerjavi s prejšnjim javnim pozivom za dodelitev subvencij mladim družinamSpoštovana ekipa cekin.si!   V nadaljevanju vam podajamo odgovore na vaša vprašanja, ki smo jih prejel 8.7.2009 ob 11.07. uri.   Koliko vlog je bilo odobrenih in koliko zavrnjenih ter neustreznih (s pozivom za dopolnitev)? Če je le možno, prosimo za skupne in tudi za ločene podatke za vloge za prvo reševanje stanovanjskega problema in za vloge za tržni najem stanovanja, tudi pri naslednjih vprašanjih.   Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad, je za leto 2009 objavil javni poziv za dodelitev subvencij po ZNSVS-B (Uradni list RS, št 33/2009). V času od 4.5.2009 do 16.06.2009 smo na Stanovanjskem skladu Republike Slovenije, javnem skladu (SSRS) prejeli 4.205 vlog, vključno z nepopolnimi in prepozno oddanimi. Od vseh prejetih vlog za leto 2009 je 73 vlog za najem.    Vloge so v postopku ugotavljanja upravičenosti in dopolnjevanja, zato bo mogoče število odobrenih in zavrnjenih vlog podati po zaključku navedenih postopkov.   Koliko je bilo letos vlog novih prosilcev v primerjavi z lanskim letom in koliko vlog predhodnih prosilcev z ozirom na to, da lahko mlada družina subvencije pridobi za največ 8 let.   V letu 2008 je Sklad za namene izplačil subvencij po pozivu iz leta 2008 iz proračuna Republike Slovenije prejel in izplačal 2.158.896 EUR sredstev.   Po pozivu 2006 je bilo prejetih 322 vlog, za leto 2007 1.484 in za leto 2008 2.355 vlog. Letos je vlogo oddalo 1.909 prosilcev, ki so bili upravičeni do subvencije že v letih 2006 in/ali 2007 in/ali 2008 ter 2.296 novih prosilcev.   Prosimo tudi za primerjavo letošnjega poziva s predhodnim glede novih vlog.   Po pozivu 2008 je Sklad prejel 2.355 vlog, po pozivu 2009 pa 4.205.   Koliko bo znašal znesek celotnih izplačil SSRS po tem zadnjem javnem pozivu - ali bo presegel predvidena oz. zagotovljena sredstva?   Višina sredstev, potrebnih za izplačilo subvencij po javnem pozivu 2009, je odvisna od končnih odločb o upravičenosti do izplačila subvencij in bo znana po zaključku obravnave vseh prejetih vlog.   V katerih terminih, po koliko in do kdaj bodo izvedena vsa odobrena izplačila?   Nakazila upravičencem bodo potekala po izdaji in pravnomočnosti posameznih sklepov.  
Ali je že znano kdaj je predviden naslednji javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam in s kolikšnim predvidenim zneskom subvencije na posameznega družinskega člana?   Zakon predvideva vsakoletno objavo javnega poziva za dodelitev subvencij mladim družinam, predvidoma do konca meseca junija. Tako bo ponovni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za prvo reševanje stanovanjskega vprašanja objavljen v prvi polovici leta 2010. Z objavo javnega poziva pa bodo znani tudi podrobnejši kriteriji oziroma pogoji za dodelitev subvencije.   Lep pozdrav,   Rebeka Rupnik zadolžena za stike z javnostmi Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu nu_tella)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
16.7.2009 11:38:02   
Vesnozaver
pisuka danes samo obvestilo dobila, da so prejeli mojo vlogo?! nic drugega....a je katera to dobila prej al kar odlocbo?

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
16.7.2009 18:12:21   
Urša
Tudi mi smo dobili samo obvestilo.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
20.7.2009 15:14:13   
lenca
Mene pa zanima če je katera dobila lansko leto ali kako leto poprej odobrene subvencije na podlagi pritožbe? Namreč po telefonu sm zvedla da jih ne dobim in me zanima kakšne možnosti imam je pa čist ena brezvezna stvar...namreč darilna p. zemljišča na mene je narejena 05.05.2009 prepis gradbenega name je narejen 20.05.2009, pravnomočnost pa je šele 30.5.2009 in mi je za 7 dni prepozno......čist bedno...
hvala vsem za pomoč....

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
22.7.2009 13:18:08   
Tinky

IZVIRNO SPOROČILO: lenca

Mene pa zanima če je katera dobila lansko leto ali kako leto poprej odobrene subvencije na podlagi pritožbe? Namreč po telefonu sm zvedla da jih ne dobim in me zanima kakšne možnosti imam je pa čist ena brezvezna stvar...namreč darilna p. zemljišča na mene je narejena 05.05.2009 prepis gradbenega name je narejen 20.05.2009, pravnomočnost pa je šele 30.5.2009 in mi je za 7 dni prepozno......čist bedno...
hvala vsem za pomoč....


Glede pritožbe ti ne znam pomagat.

Če v letošnjem letu pač nisi upravičena do subvencije, boš lahko naslednje leto uveljavila tudi za l. 2009 in boš dobila tako za dve leti skupaj.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu lenca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
19.8.2009 14:30:32   
poli*
A so že izplačevali te subvencije letos?

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
24.8.2009 21:11:34   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: poli*

A so že izplačevali te subvencije letos?



Ne, niti odločb še ni user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
31.8.2009 13:11:25   
Pingvinčica
A je kaj novega mogoče? Mi smo dobli samo obvestilo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
3.9.2009 20:21:48   
Urša
Še vedno nič! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Pingvinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
5.9.2009 21:03:12   
2.2.
a je kaj novega?

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
5.9.2009 21:08:57   
tailor
mene pa zanima kdo  dobi to subvencijo? oz. mi smo mlada 4 članska družina pričakujemo še tretjega člana in moj plačuje preživnino..jaz pa sem izgubila službo sem pa v 7 mes. nosečnosti.on ima minim plačo.


(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
13.9.2009 14:08:17   
Sasika1711
Pozdravljene,mene pa zanima  kam se lahko grem pozanimat,glede subvencij za leto 2010?
Hvala

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
14.9.2009 9:26:45   
srki
Pri nas še vedno nič, kakšen mesec nazaj sem dobila samo dopis, da obravnavajo vlogo pod to in to št.

Subvencija za 2010? To bo mo mojem, če bo, drugo letouser posted image .

(odgovor članu Sasika1711)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Subvencije za mlade družine - kdaj bodo n...
18.9.2009 14:58:26   
Sija80
Tole je bilo danes objavljeno na strani stanovanjskega sklada....

Sporočilo za javnost - subvencije
Datum: 18. september 2009
Obvestilo prijaviteljem na Javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za leto 2009
Strokovne službe Stanovanjskega sklada Republike Slovenije, javnega sklada so zaključile s pregledovanjem in obdelavo vlog za subvencije prispelih na javni poziv za dodelitev subvencij mladim družinam za prvo reševanje stanovanjskega vprašanja in subvencioniranje tržnega najema stanovanj za leto 2009.



Sklad je trenutno v fazi sklepanja pogodbe s pristojnim ministrstvom za pridobivanje potrebnih sredstev za izplačilo subvencij s strani zakonsko obvezanih organov (transfer iz proračuna države) in v fazi izdaje posameznih sklepov in odločb. Izplačila po pravnomočnih sklepih bodo mogoča po prejemu finančnih sredstev.





Stanovanjski sklad Republike Slovenije, javni sklad



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?