|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Superfit ali ciciban
19.6.2011 11:42:13   
Sanija13
Imam skoraj leto dni staro hčerko. Kupila ji bom prve copatke za hojo, pa se odločam med superfitom in cicibanom. Superfit sicer ni ortopedski, je pa res udoben in mehak, ciciban je pač ciciban-ortopedski, ampak malce manj udoben.
Pa tudi strokovna mnenja so precej različnauser posted image ...
Za kakšne copatke pa ste se odločili vi?
LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 11:44:57   
Doll
nobenih od teh  dveh. ker otrok ne rabi ortopedskih ,kot drugo ciciban je pa samo še znamka in to tudi plačuješ. greš v eno xxxy trgovino ,vzameš copatke in jih prepogneš. Če se lepo dajo prepognit da so mehki so najbolj primerni za otroka.

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 12:15:23   
m_o_i
ekzekli-anatomske potrebujejo samo otroci, pri katerih opazis, da se mu nogica zvraca navznoter.
mehki, ne visji od gleznjev(ciciban npr. se vedno delajo gojzarje skoraj do kolenuser posted image ) za zdravo nogico

evo, to so informacije od nase fizioterapevtkeuser posted image


aja, mulc ima obute Pamijeve usnjene copatke-brez trdega podplata. stanejo 19,95€(se vedno dosti, ampak so edini, katere sem nasla st.19 s popolnoma mehkim podplatkom-mi jih pac rabimo take zaradi krcenja prstkov nazaj).
drugace pa dobis v pikapolonici KRASNE tudi full mehke cevelcke z mehkim podplatom(res, ko copatki) firme playshoesuser posted image
(samo 19ke nimajouser posted image )

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 19.6.2011 12:18:22 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 12:26:04   
Hope2
elephant v deichmanu- priporčajo tudi fizoterapevti so mehki. Drugače pa je naš poleti bil bos ali pa usnjene copatke ala roobeez, pa v massu sem kupla ene platnene z mehkim gumijastim podplatom(ala sandalčki)

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 12:34:50   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Sanija13
se odločam med superfitom in cicibanom.  superfit user posted image
Za kakšne copatke pa ste se odločili vi? superfituser posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 13:42:02   
Najaa
Superfit, če se odločaš med njimi in cicibanom. Drugače pa 100x raje mehke usnjene ala Pediped. Najboljši copatki ever.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 14:26:59   
mateyka
superfit. njihove nepremočljive superge in zimski škornji so itak zakon.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 17:41:20   
almk
če se že odločam med temi dvemi absolutno Superfit...drugače pa copatke ala Robeez al pa "bosa nogica - štumfki"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 19:59:46   
nusi
moj je doma in zunaj kadar je dovolj toplo samo v nogavičkah z bremzami, drugače ima pa ene cicibanke in ene geox, ki jih je dobil za rd. Sama sem mu kupila cicbanke, se mi zdi čisto ok, da ima en del dneva anatomske, en del je pa itak bos. 

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 20:47:36   
pajkolina
IZVIRNO SPOROČILO: nusi

ene cicibanke in ene geox


Prvi trdi, kot gojzarji - pač ime šiba dalje. Drugi- še bolj trdi, podplat raven, trd, to da user posted image noga diha v njem, mi je pač čist zadnje. Saj znojenje je normalna funkcija. Oboji user posted image - zame.


Moje in samo moje mnenje.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pajkolina -- 19.6.2011 20:48:10 >

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 20:48:56   
pajkolina
 
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

superfit. njihove nepremočljive superge in zimski škornji so itak zakon.


user posted image user posted image user posted image pri nas rula vse user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 21:28:33   
aknela123
kljub visoki ceni kupujem vsem trem cicibanove copatke in čevlje. mislim, da si dobrega slovesa niso prislužili kar tako in da otroške nogice potrebujejo kvalitetno obutev. so mi pa pediped tudi zelo všeč.

(odgovor članu Sanija13)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Superfit ali ciciban
19.6.2011 22:19:38   
nusi
IZVIRNO SPOROČILO: pajkolina

IZVIRNO SPOROČILO: nusi

ene cicibanke in ene geox


IPrvi trdi, kot gojzarji - pač ime šiba dalje. Drugi- še bolj trdi, podplat raven, trd, to da user posted image noga diha v njem, mi je pač čist zadnje. Saj znojenje je normalna funkcija. Oboji user posted image - zame.


Moje in samo moje mnenje.user posted image user posted image user posted image



ok... samo a ni merilo za to al so čevlji dovolj mehki, da jih brez problema upogneš z dvema prstoma? HB, da imamo različna mnenja, samo trdi pač ne eni ne drugi niso


< Sporočilo je popravil nusi -- 19.6.2011 22:20:52 >

(odgovor članu pajkolina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 0:01:51   
mateyka
ja nusi, imo čeveljci ali copatki morajo biti res mehki in udobni. nima veze firma.

jaz nisem našla čeveljčkov ali copatkov primerno mehkih (za prve korake) pri nobenih teh dveh firm. kasneje sem kupila superfit, ker so bile od mehkih najbolj trpežne od vseh in imele dveletno garancijo. to se mi zdi pomembno - da lahko neseš nazaj in zamenjaš, če začne puščat. pa da lahko pod tekočo vodo sperem kupe blata dol in so zunaj čisto mokre, pa jih lahko vseeno bp takoj nosi, ker so notri čisto suhe.
no, long story short - in od takrat jih kupujemo pri superfitu, ker res zdržijo vsa "mučenja" naše male umazanke user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.6.2011 0:02:28 >

(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 8:56:06   
Claudi
pri nas imamo oboje

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 9:04:45   
november2010
jaz sem tudi na začetku kupovala zgolj in samo cicbanove, češ svojemu otroku privošči le najboljše, in plačevala ogromne zneske z te čevlje.... sčasoma sem ugotovila, da so tudi kakšni drugi čeveljčki ok.... trenutno za starejšega kupujemo v deichmanu in mu zelo dgovarjajo, pa še cenovno so ugodni, mlajši jih trenutno še ne rabi, ko jih bo, jih bom šla gotovo tudi kar tja kupit....

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 12:30:01   
Ninchy
no mi nimamo ne prvih in ne drugih ampak takele pa sm full zadovoljna.... sem pa kupila superfit pa jih ni mela 3x gor ker sploh ni znala hodt (trdi in neudobni - moje mnenje)

http://copatki.si/index.php?categoryID=556



(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 12:54:32   
žab*ca
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

elephant v deichmanu- priporčajo tudi fizoterapevti so mehki. Drugače pa je naš poleti bil bos ali pa usnjene copatke ala roobeez, pa v massu sem kupla ene platnene z mehkim gumijastim podplatom(ala sandalčki)


Se podpišem,drugače pa imajo pri meni absolutno prednost superfit- bolj lahki,mehki in ne ortopedski.


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 13:28:54   
Leti31
kaj pa tile čeveljčki za prve korake? zgledajo komot.

(odgovor članu žab*ca)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 20:41:46   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Leti31

kaj pa tile čeveljčki za prve korake? zgledajo komot.


Ti so pa itak zakon.user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 21:18:03   
mateyka
Leti31, meni se zdijo prav fajn user posted image

(odgovor članu Leti31)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Superfit ali ciciban
20.6.2011 21:50:27   
mayci
Tile zadnji se tudi meni zdijo super user posted image
Sicer pa ima naša tamala za prvo postavljanje na noge in stopanje ob opori nekaj različnih usnjenih copatk (ala Robeez) in se mi zdijo fantastični in čisto dovolj tudi za prve korake. user posted image

Za tavelikega fanta sem pa potem, ko je bil večji, prisegala na Superfit (zimski in jesenski čevlji), ker so res luštni in kvalitetni čevlji. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Superfit ali ciciban
21.6.2011 11:52:40   
rozilu
Uh, to sem pa študirala celo večnost, pa še zdaj nisem pametna. Itak nasveti so diametralno nasprotni - najprej se mi je zdelo logično, da morajo biti copati čim manj anatomski, ampak po pol leta hoje - čudne - se mi pa zdi, da bi naša rabla vseeno take z malo več opore.

Preden je hodila je itak imela mehke copatke ala robeez oz. za pozimi "bosanke". Za ven pozimi sem ji kupila elefanten, ki so bili kar lepo mehki. v prehodu (pomlad) je imela nekaj sposojenih zadev in pediped sandalčke za not in zunaj (ko je blo toplo); aja pa ene Superfitke je dobila od babice - kar lepo mehke. Ampak opažam, da še vedno čudno hodi (zelo na široko in zvrača nogico not), zato sem zdaj poslušala P, ki je svetoval cicibanke (vzela sem sandalčke). In niso tako "grozne", kot sem si predstavljala - podplat čisto lepo upogljiv, opetnik nič trši kot pri superfitkah, edino oporo za lok ima. Cena taka kot Superfit, še nekaj popusta je bilo.

Mogoče res probaš s čim mehkejšimi in tanjšimi copatki in če je vse OK s tem nadaljuješ.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Superfit ali ciciban
21.6.2011 11:57:00   
sanelaa
Med cicibanom in superfit je moja izbira superfit.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Superfit ali ciciban
22.6.2011 10:02:15   
anya.xy
Mi se tudi te dni odločamo kaj našima2 kupit, ker še ravne ne hodita, sta pa na tem da bosta  čez poletje shodla, sva se z mojim odločila da bosta kr bosa, oz. v štumfih z premzami, itaq imamo teniske, mogoče pa bodo še kakšni crocsi padli, da ne bosta po morju ravno bosa tackala;)


_____________________________

Jaka in Miha - 05.07.2010

Če imaš enega otroka si starš, če imaš dva, si sodnik. David Frost

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Ime za fantka
sirenetta

Katero ime vam je bolj všeč?

Simon (27%)

Tadej (54%)

Emanuel (18%)


Število vseh glasov: 271

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!