|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
7.9.2005 13:47:42   
BarbikaB
Pred časom se mi zdi, da sem v ambulanti brala, da obstajajo tečaji za zgodnjo nosečnost (na istem letaku kot za materinsko šolo). Pa ne vem kje in kdaj. Ali ima katera kako informacijo za Ljubljano, kje se to dogaja (se mi zdi, da poleti ni bilo terminov, naslednji je bil enkrat v septembru). Kdaj naj bi se udeležil tega tečaja, ali je to brezplačno, kaj tam zveš....

Hvala za odovore in lep pozdrav.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
7.9.2005 14:21:22   
Anonimen
potekal naj bi v nekje v 1. tromesečju, kako mate v lj termine ne vem, svetujem pa da se pozanimaš pri svojem G. je pa brezplačno to tko k materinska šola

lp, lara

(odgovor članu BarbikaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
7.9.2005 14:58:11   
*zvezdica*
jaz sem bila ravno danes pri G in sem vidla ta letak....potekala naj bi nekje med 10 in 12 tednom. Pri nsa je pisalo, da pokličeš sestro v ambulanto in se dogovoriš.

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
7.9.2005 16:47:19   
kati1
28.9., 26.10., 30.11.,21.12. oz. vsako zadnjo sredo v mesecu ob 16.00 v predavalnici Šole za starše, Šlajmerjeva 3a (lahk pa še preverič na tel. 01/ 522 60 4. Je brezplačno - sam potrjeno zdravstveno kartico rabiš.

Jaz sicer nisem izvedela nič presenetljivo novega. Je pa fajn, ker lahk marskikaj vprašaš babico in fizioterapevtko.

Lp

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
7.9.2005 16:48:04   
kati1
škrat je bil na delu    

tel je 01/522 60 48

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
12.9.2005 10:51:39   
ursa_p
Meni se je zdela ta sola super. Na zalost jo med poletnimi pocitnicami ni bilo, zato sem jo obiskala pred kratkim, pa ceprav sem bila noseca ze 4 mesece!

Sla sem pa v Domzale in je bilo res fino. Izvedela sem marsikaj, saj sem noseca prvic.

Jaz jo priporocam vsem ... ce mene vprasas lahko ze ko si cisto malo nosec ... saj so podatki od oploditve pa do konca nosecnosti (ceprav je za pozno nosecnost spet drugi tecaj) ... vsaj pri nas smo izvedeli veliko. Predavanje je pa trajalo 2 uri!

Z mano je sel moj dragi in je bil tudi cisto navdusen!

Lp, Ursa

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tečaj za zgodnjo nosečnost?
12.9.2005 12:14:35   
DrejcDrejc
Imajo v Celju tudi kaj takšnega ali ste samo v LJ tako svetovljanski? Ve katera kaj o tem?

(odgovor članu BarbikaB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?