|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 7:58:44   
Geja
Torej kaj priporočate user posted image
Ookli hiše imamo tlakovce, pa sva jih hotela tudi na terasi, pa to odsvetujejo, saj menda notri nosiš pesek user posted image user posted image

Imela bi pa les po tleh, menda pride v poštev le tikov les user posted image , ampak cena tega lesa je pa tud velika user posted image
Sem gledala da hočejo imeti 85 EUR/m2. Je kje kaj cenejšega user posted image

Hvala in lep dan,
Geja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 8:21:29   
Hope2
Kakršen koli les (navaden, poceni) glih ne moreš imet na terasi, saj potem moraš vsako leto mazati, brusiti......

Mi smo imeli in bomo vedno imeli na terasi bankirai, ker je najmanj dela z njim in se fajn obnese tudi pozimi, ker je topel, če sonce sije. Ne samo da lepo zgleda, tudi funkcionalen mi je bolj.

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 9:21:52   
rija
na južni terasi imamo ploščice, na severni pa bankirai.

če bi delala še enkrat, samo bankirai. dva leti ga nismo obdelovali, da je lepo posivel. letos pa ga bomo premazali z neko žavbo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 9:46:46   
Tanik
midva imava ploščice na terasi, je dobro za vzdrževanje.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 10:26:16   
aluš
Se opravičujem, ampak jaz pa ne vem kaj je to bankirai?
Prosim, če poveste, tudi jaz rabim uredit teraso. Ploščice mi ne potegnejo, les je predrag, tako kot so že pred mano ugotovile.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 10:32:58   
rija
bankirai je les. je pa resda malo dražji.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 12:40:53   
tajtaja
bankirai je les. je pa resda malo dražji.


Rija, koliko dražji???

Jaz hočem na vsak način meti les na terasi, pa čeprav bo to zaradi cene šele drugo leto.user posted image
Briga me!user posted image
Samo da povem še to. Škarpa nam je izpadla za en dr...! Hvala bogu da nismo še cele dokončali.....že razmišljava o drugi varianti.user posted image .


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 12:44:32   
Anonimen
http://www.maramo.si/bangkirai.htm

http://www.nik-les.si/terase-c-330.php


(odgovor članu tajtaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 13:19:07   
Annny
Pa se da, da bangkirai ne posivi?meni namreč ni gršega, kot siv les...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 13:50:59   
Anonimen
Za na teraso pridejo v poštev tropski lesovi, ki imajo tako strukturo, da zelo dobro prenašajo temperaturne in druge spremembe po več desetletij, ne da zgnili. Bangkirai imajo npr. v Lj. živalskem vrtu tam pri morskih levih, tisto teraso narejeno. Zdrži tudi 50 let v snegu, dežju,...

Sicer pa vsak les posivi, se pa da to preprečiti z vsakoletnim vzdrževanjem. Les se spomladi prebrusi s finim brusnim papirjem in nekajkrat premaže s tikovim oljem al voskom al kaj je že. Tako les ohrani naravno barvo, je pa res, da imaš nekaj dela s tem user posted image . Edino pri bangkiraiju ni fajn, ker se trstiči in lahko dobiš kakšno iglico v bse noge. Se pa to spet da prerprečiti z prej omenjenim finim brušenjem.

Aja, cena za m2 položnega z delom, podkonstrukcijo vred pa je nekje okoli 100€, odvisno od ponudnika, lahko kupiš tudi v Bauhausu in sam anrediš, samo ti tam vmes dajo tudi  grd les, je treba malo pregledat.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 16:16:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

bankirai je les. je pa resda malo dražji.


Rija, koliko dražji???

Jaz hočem na vsak način meti les na terasi, pa čeprav bo to zaradi cene šele drugo leto.user posted image
Briga me!user posted image
Samo da povem še to. Škarpa nam je izpadla za en dr...! Hvala bogu da nismo še cele dokončali.....že razmišljava o drugi varianti.user posted image .



kar fajn drag user posted image

ne vem ti povedat cene, samo me je pa skoraj sezulo, ko sem videla ceno za eno samo desko user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
27.5.2008 16:18:59   
Volga
Tik.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Terasa, kaj po tleh ?
10.8.2017 14:59:38   
robista
Vsekakor je nam na najbolj prakitčno, da imamo ploščice za teraso. Potrebno se je edino pred nakup pozanimat, da ne drsijo preveč. Mi smo jih izbrali tukaj: https://www.keramoteka.si/keramicne-ploscice/zunanje-ploscice Za vsak slučaj pa smo jih potem še premazali s premazom proti drsenju, kakšen safe step ali pa antislip.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?