|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
7.6.2004 12:15:05   
Bejba
Sicer smo že bolj odločeni za štirikolesnika, ampak vseeno. Povejte mi vaše mnenje ali je boljši in uporabnejši trikolesnik ali štirikolesnik?

Hvala in lep dan še naprej!

LP; Bejba (21 2/7)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
7.6.2004 12:23:53   
Mina1
Definitivno je 3-kolesnik bolj uporaben, bolj praktičen in tako.

Zakaj? Ker pač tako je

pa-pa

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
7.6.2004 12:44:00   
Nea
Mi smo na začetku imeli izposojen štirikolesnik. DVa tedna nazaj smo nabavili trikolesnik in ga res ne bi več zamenjala za 4-kolesnik.
Je bolj enostaven za uporabo, predvsem za obračanje in ga je lažje spraviti v prtljažnik.

Lp,
Nea

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
7.6.2004 13:12:57   
malika
Se pridružujem ostalima dvema-3 kolesnik!!!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
7.6.2004 14:44:27   
NinKa
Pozdravljena! Mi mamo oba. Oba imasta velika napihljiva kolesa. 4 kolesnik je bolj luskan, ampak tezek in tezko ga je spravit v avto. Tako, da ga imam za po stanovanju (popoldan rad zaspi v njem) in za na teraso.
3 kolesnik pa je dosti bolj vodljiv, ni tako okoren.
Men sta oba luskana, ceprav je bolj uporaben 3 kolesnik, vsaj pri velikih kolesih.

pozdravcek!

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
9.6.2004 10:34:28   
KatjaK
jaz sem za 3- kolesnika, drugega sploh nebi kupila, ker smo s tem res zelo zadovoljni. Brez tega vozička res ne vem kako bi kam sploh prisli ta kolesa so zakon. velika in napihljiva.
Super je.
Lp Katja

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
9.6.2004 11:28:06   
naniplus4
Jaz sem pa bolj navdusena nadd 4 kolesi. To pa zato, ker smo v trgovini gledali takega s 3 in se je eden od mojih dveh ze obstojecih malckov naslonil na sprednji del kosare in se je vsa zadeva nic kaj ugledno PREVRNILA. Tako da se mi 3 kolesa ne zdijo prevec stabilna - vsaj jaz jim ne zaupam vec, ker nisem tako zelo pametna, da bi uspela otrokoma dopocedati, da se pac na sprednji del vozka NE SMES naslanjati. Ze enkrat je lahko dovolj...
Je pa res, da so okusi razlicni in so na pogled meni tisti s 3 se vedno vsec.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
9.6.2004 14:33:39   
janaja


SICER STE ME SKORAJ PREPRIČALE ZA 3 KOLESNIKA AMPAK TUDI JAZ MISLIM DA ...

NE VEM NO V BABY CENTRU SEM TUDI JAZ SKORAJ PREVRNILA ENEGA KO SEM ŠLA MIMO...

PA TUD NISEM ŠE TAK DA BI GA MOGLA...

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
9.6.2004 14:50:19   
Mina1
no res ne bi vedla

Kaj vse naš škratek počne s triciklom (Maxi Speedi Taxi), pa se še ni prevrnil in tako.

, ne bi vedla, katere ste gledale.

pa-pa

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
9.6.2004 15:32:31   
Bejba
No, razmišlanje in dvomi so zaključeni. Kupili smo 4-kolesnika HOCO BIG FOOT . Upam, da se nismo prenaglili.
Tudi meni je bolj všeč in bolj frajerski 3-kolesnik, pa se mi tudi zdi premalo stabilen. Kaj pa vem.
Hvala za vaša mnenja in uživajte v in ob svojih sončkih .

LP; Bejba

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Trikolesnik ali štirikolesnik???
14.6.2004 7:56:48   
Mina1
SUZY, to nima nobene zveze oz. povezave Če mu je slabo, mu je slabo, ampak to z vozičkom res nima prav nič skupnega.

pa-pa

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?