|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodila M...
1.6.2006 12:51:58   
MarijaPo
Moja porodna zgodba se zacne ob enih zjutraj. Zbudili so me namrec popadki in ker jim nisem verjela, sem skusala nazaj zaspat, vendar kar niso nehali, zato sem jih zacela stopat, da vidim na koliko minut so. Imam tisto gumijasto digitalno uro iz IKEAe in ta mi bo za vedno ostala v spominu. Bili so na pet minut. Takrat sem zbudila Igorja in mu povedala, da so na pet minut in da bi mogoce morala jet v Postojno. Igor  je vse lepo poslusal, potem pa rekel: Pridna si. Se obrnil in naprej spal. Sploh ni poslusal kaj mu govorim. V drugo sem bila bolj odlocna in sva le vstala.
Igorju se je zdelo ful pomembno, da se obrije, da bo lep.
Voznja v Postojno je bila skrajno kul. Z najinim novim starim berlingotom sva brzela mimo romunskih tovornjakov in meni se je zdelo, kot da grem na kaksno srednjesolsko ekskurzijo z naso znamenito uciteljico umetnostne zgodovine Narciso.
V postojni sva najprej zgresila vhod, tako da sva morala okrog hise, popadki so bili ze na tri minute.

Potem je sledilo britje in klistir (klistir totalno rula, se nikoli v zivljenju se nisem s tako vnemo in zanosom pokakala). Potem sem izpolnjevala neke papirje, kar je bilo fino, ker sem se zamotila in me ni prevec bolelo. Takrat sem si ze pomagala in sem si med popadki v mislih pela: Tam kjer murke cveto. Se posebi mi je sedel del: mirno poje, ki sem potem ugotovila, da ga sploh ni v tej pesmi.
V porodni je bilo kar divje, od vsega me je najbolj bolel hrbet in nic se ni dalo narest glede tega. Popadki so sicer boleli, vendar je hrbet nadvladal. Ko sem dobila epiduralno, sem se od strahu, bolecin v hrbtu in popadkov ze tako tresla, da smo le s tezavo vnesli kateter. Ucinka nisem cutila, ker me je ob koncu popadka zagrabil nek krc v hrbtu in neznansko bolel.
Mislim, da bi bil porod na vodni postelji zame neskoncno blazji in mirnejsi. Ko je bilo ze res nevzdrzno, sem stela pike na linoleju.
Potem sta poleg babice Sonje prisli se dve sestri, se postavili obme, nekaj govorili, tako kot tudi babica Sonja (sama vec nisem razumela nicesar kar so govorile) in v nekaj minutah in potiskanjih, je prisla na svet mala, a nadvse glasna in simpaticna Eva. Babice so se cudile, ker je se brcala tudi, ko je ze imela glavo tik pred ciljem. Eva je vsekakor prava mala borka.
Potem so mi jo pokazali od blizu, vendar se mi je vid nekako poslabal in sem videla samo ogromno zrelo pred mano, ostalih delov Eve pa ne.
Potem so jo zrihtali (pocutila sem se nekako neprisotno) in jo dali Igorju, da jo je popestoval, meni pa so pomagali iztisnit se posteljico, katere Igor kljub trendu ni hotel pojesti. :)
V naslednjih minutah nisem prav dobro spremljala situacije, ker sem bila popolnoma hin. Odpeljali so me v sok sobo, ker je bila guzva. Tam je bil mir in sva imela z Igorjem in seveda z malo Evico vec trenutkov zase. Najbolj od vsega me je skrbelo, ker sem vedela, da bo moral Igor domov. Nadstandardna soba je bila namrec zasedena. To me je neznansko grizlo. Eve sploh se nisem dojemala.
Sva pa z Igorjem uspela posnet kratek film, kjer je Igor opisal kako je bilo pri porodu.
Potem so me odpeljali, Igor pa je sel domov.
Naslednja dva dni na oddelku sta bila kar v redu, imela sem super cimri, vse smo bile kot nove ribe v akvariju - vse nas je presenetilo in prav nedolzno in naivno smo vstopale v svet materinstva.
Tretji dan sem dobila nadstandardno sobo (sobivanje s partnerjem) in ostala dva dneva sta bila zelo v redu, ker mi je bil Igor res ful v oporo. Zadnji dan sem sicer dobila tisti grozni naval mleka, ko bi lahko kar bobnal po joskah, ki ni odnehal se tri dni.

Eva je izjemno hiter clovek - v tem tednu in pol zivljenja, kolikor je na svetu, je ze uspela najti navdusenje nad naso veliko stensko uro, se nekajkrat dret tudi po dve uri skupaj, vzljubiti plisasti bel oblacek, ki poje in se natempirati, da kaka in lula ravno med previjanjem, zraven pa nedolzno gleda, ali pa opazuje modrega sloncka, ki ima rdece in rumeno uho.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 12:56:07   
Seven*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 12:58:47   
muki1
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . To objavi nekje, imaš super stil.
Čestitam še enkrat.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:02:12   
cukerček
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:04:58   
TONČI.
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:05:22   
total
Bravo za malo Evo,mamici in atiju pa čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:07:48   
ZARA
Čestitke!!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:07:49   
Bubamaraa
Lepo si napisala.....In moram priznat, da sem se parkrat vmes prov na glas zasmejala..... Evo sem si pa že ogledala v albumu in je prava princeska....

Čestitke še enkratuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:25:23   
Aja32
Odlično.... Tudi jaz sem štela pike na linoleju v Postojni.... user posted image user posted image user posted image pa tudi tresla sem se tako, da so mi komaj EU uspel dati, kljub temu, da mi potem sploh ni prijela...

Eva je pa cute...

pa, pa A

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:38:33   
lelaval
Č E S TI T K E  za malo Evo in krasno porodno zgodbo. user posted image

user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:41:43   
Anonimen
Full dobro napisanouser posted image user posted image user posted image . še enkrat čestitke!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Aja32)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:42:21   
Jana4
Čestitke user posted image  user posted image  .Uživajte v starševskih radostih.
Zelo lepo napisano!!!

_____________________________

You're Unique, Just Like Everyone Else....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:47:15   
Barbs
Marijauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Jana4)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 13:55:37   
pikicaa
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 14:03:42   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikicaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 14:04:41   
lenika
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 14:05:36   
bori1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ČESTITKE!

BORI1

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 14:06:55   
Anonimen
Čestitke!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 14:08:34   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Res krasno opisano.user posted image
Še enkrat čestitke za malo princesko in uživajte.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
1.6.2006 14:25:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 14:52:20   
DEN
user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 15:50:15   
mojamura
čestitam vsem trem, tebi in Igorju, da sta prestala (najbolj tebi), mali Evi pa čestitam ob prihodu na naš svet!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 16:22:52   
brina_3
user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image
mala Eva je pa prava princeskauser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 16:27:55   
anckabancka
Bravo Marija! user posted image user posted image user posted image   Čestitam!user posted image

 Pa super opis rojstva!user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tudi slepa kura zrno najde - kako je rodi...
1.6.2006 16:30:50   
anckabancka
Iiiiiiiii, pa Eva. kok je luštna!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?